Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(4)

Obsahy(1)

Komediální seriál o obyvatelích chatové osady Švihov, které spojuje láska k chataření... Hospodský, policajt, elektrikář, ale i hudební režisér či byznysmen, také bývalý fotbalista, Vietnamec nebo učitelka v důchodu by se spolu normálně ani nebavili. Ale jsou to sousedi, chataři, a tak musí táhnout za jeden provaz, aby se jim na Švihově dobře žilo a mohli se scházet v hospodě U Nahatýho. Hospodským je Olaf (Petr Vršek) a jeho žena Marta (Adéla Gondíková). Olaf zadrhává a když se opije, svléká se. To ale Martě nevadí. Místní policajt Pepa Vlk (Matěj Dadák) je dočasně přeložen na dětské dopravní hřiště, protože za nejasných okolností postřelil všechny členy své rodiny. Venca „Jelen“ Koubek (Vladimír Škultéty) má rád sex a je neustále v říji. Bývalý fotbalový reprezentant Robert Bulva (Richard Genzer) řídí kamion a je chorobně žárlivý. Jeho žena Veronika (Linda Rybová) je velká koketa. Jeho žárlivost je tak oprávněná. (prima+)

(více)

Recenze (7)

rigby odpad!

všechny recenze uživatele

Dno to není, existují i horší záležitosti. Nicméně nechápu smysl vzniku této "zábavy" - nezasmál jsem se ani jednou a je to naprosto o ničem. ()

Reklama

Kecman 

všechny recenze uživatele

Nic si ze zdejších rádoby intelektuálních hodnotitelů,kteří už dávno ztratili smysl pro humor a češství,nedělejte pane Suchánek.Bylo to skvělé,stejně jako Národní házená stejně jako Večírek. Lidi se v těch figurkách poznávají,pak se styděj a dávají odpad.Za mě 85 procent a basta. Do další scénaristickorežijní práce hodně štěstí.Držím palce. ()

Hirogen odpad!

všechny recenze uživatele

Marně přemýšlím, proč tohle vůbec vzniklo. Suchánek NIKDY nebyl vtipnej, natož aby něco vtipnýho vymyslel. Pak přemýšlím, ale marně, když herci dostávají scénář předem, než podepíší smlouvu, co je vedlo k tomu, že poklesli až na úplné dno, aby v tom hráli. Takový blbce ze sebe dělat, mně nedává smysl, ani když jim za tohle zaplatí. Vzhledem k hodnocení zde, ale stejně nebude z čeho... ()

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama