Zimní pohádka o splněném přání, oživlém sněhulákovi a také o tom, co je v životě opravdu důležité. Hlavní postavou rodinného příběhu je bluesový muzikant Jack Frost, který se probíjí tak akorát, aby dokázal uživit rodinu - manželku Gabby a jedenáctiletého syna Charlieho, který je nepříliš úspěšným členem místního žákovského hokejového mužstva. Chlapec touží po tom, aby táta trávil méně času na cestách a víc se mu věnoval. Právě před Vánocemi to začne vypadat, že by se Jackova kapela mohla konečně prosadit, když si jich jednoho večera všimne zástupce velké nahrávací firmy. A tak Jack nesplní svůj slib a nepřijde se podívat na Charlieho důležitý hokejový zápas. Místo toho hraje a snaží se získat smlouvu. Jako omluvu daruje Charliemu foukací harmoniku s tím, že je kouzelná, a když na ni zahraje, splní se mu to, co si bude v té chvíli přát. O Vánocích, kdy opět tráví většinu doby bez své rodiny, si najednou uvědomí, že takhle to nechtěl, a přímo uprostřed štace se otočí a vydá se domů. Bohužel tam nedorazí, protože zahyne při tragické autonehodě. Uplyne rok, opět se blíží Vánoce, Charlie hraje na harmoniku od otce a má velké přání. Chce, aby se táta vrátil domů. Velký sněhulák před domem ožívá. To se vrací Jack, aby dal do pořádku vztah se svým synem. Dělá s ním vše, na co si neudělal čas, dokud ještě žil. Jenže co se stane, pokud se nečekaně oteplí a přijde obleva? (TV Nova)

kajas

Spoilery! Pohodový film na zahnání vánoční nudy. Kelly Preston je moc krásná maminka a Michael Keaton je sympatický sněhulák. Škoda toho konce, zase jsem si (trochu) pobrečela. ()

corona

zlý tato dostal druhú šancu, tak sa stal snehuliakom, tak sa smejem že ani nedokážem nič viac napísať................. ()

Trevor

Celkom príjemné prekvapenie, milý rodinný film, občas si človek pomýli film najmä ak majú rovnaké názvy a boli natočené s ročným rozdielom. Namiesto hororovej komédie s rovnakým názvom som tak dostal tento milý film. ()

Lischai

Slušný rodinný vánoční filmec. Nejlepší je začátek (Oh ne, sympatický hudebník Micheal Keaton s krásnou ženou umře!) a konec (Oh, sympatický hudebník Micheal Keaton...). Rockové balady tomu dávají silný tah na doják, ale proč ne -- třeba se zaměstnaní tátové polepší. ()

Tomik12345

Asi jsem jeden z mála, co dal tak vysoké ohodnocení. Ale myslím si, že to je příjemný film, který se hodí do vánoční atmosféry a ničím vás neurazí. Film nic nového nepřináší a nikdo to od něj nečeká. A dojemný konec. Velmi dojemný. ()

Langy10

Tento film, ktery v sobe skryva neuveritelne se mi moc libi :)¨Strašně krásná a dojemná pohádka, která se jen tak nevidí a v dnešní době už vůbec ne! Super herci a díky scénáristovi dobrý film! Je třeba pochválit i kameru! ()

cariada

Omylem stažený film , já chtěl horor. Tyhle rodinný filmy mě opravdu nebaví, a neumím si to vychutnat. Ještě že se to zkouknout zrychleně. ()

Amroth666

Vánoční časy patří Jacku Frostovi. Jako dárek pod stromečkem, jako bramborový salát na stole. Tak mám rád každý rok, když vidím, že v programu budou dávat Jacka Frosta. Všechno jde v tu chvíli stranou, protože ten film při vzpomenutí na něj je hrozně dojemný. Každý rok o Vánocích ten film stejně jako Marazíka na Silvestra nevynechám. Tradice, Vánoční droga, dárek zabalený v nejlepší zimní atmosféře. Příběh je skutečně dojemnej. Teď napíšu všechno, na co si vzpomenu, když se řekne Jack Frost. Ten sněhulák, který dostal od boha druhou šanci a využil toho sněhulák. Joo, ten film mám rád. Hraje tam na začátku ten týpek Michael Keaton. Fakt to je Americká romantická rodinná komedie, která si tak může říkat. Film budu navždycky milovat a hlavně budu milovat rozpustný a emociálně nabitý konec, při kterém bohužel nešlo udržet oko bez slzy. Bůh tomu filmu dal šanci a Jack Frost jí využil. ()

dubinak

Tohle byl spíš tak nějak můj vánoční rest, než cokoliv jiného a jeho zhlédnutí vyplynulo tak nějak z přepínání kanálů. Mně ten film přišel hrozně stupidní a jako taková špatně udělaná podivnost. Jack Frost je asi pro ty nejmenší děti, jinak nevím, který dospělý by se do tohohle zamiloval. ()

campix

Jak by řekl pan Polreich tak Jack Frost je taková filmová Amerika v prášku. Nehorázná slátanina, která vánoce nijak nepropaguje, spíše ztrapňuje. Vůbec tento film nedokázal vytěžit s atmosféry vánoc a nechápu jak se do toho mohl namočit Michael Keaton. Všimli jste si už někdy jak je americký sníh rozdílný od toho českého, když srovnám sníh z jacka frosta a z Krakonoše a lyžníků, připadá mi ten americký jako polystirén. ()

WolfR

Naprosto vyumělkovaná slátanina snažící se o "vánoční" kouzelný filmeček. Spíše se to ale nepovedlo, 2 hvězdy. ()

Motinski

Niekde medzi 2 a 3*. Priklonim sa ale k slabšiemu hodnoteniu lebo ma napadá množstvo filmov (aj priemerných) s vianočnou tématikou ktoré si v budúcnosti určite pozriem radšej. Jack Frost je ultra jednoduchá rozprávka čo nikoho výrazne nenaštve, no po pravde, dlho som nevidel takto predvídatelný príbeh. Humoru je málo a sentiment nezabral. Rozbeh bol trochu zdĺhavý, no paradoxne ma asi na celom filme bavil najviac. Obživlý snehuliak mohol byť postavička s ktorou sa dá vymyslieť kopa vtipných situácii, tu som ich videl možno tak 3.(maximálne). Pochválim aspoň za to že som sa nenudil. ()

RabbitX

Pěkný příběh jak zemře otec a kouzlem se oživí sněhulák jako ten otec jeho syn pak má starosti co dělat s mluvícím sněhulákem ale končí to dobře je to prostě dobrej film ()

Lachtaan

Tak jako my oslavujeme v naší domovině každoročně české (československé) klasiky Vánoc a zimy takové, tak i Američané mají své zvyky a oblíbence. Postava Jacka Frosta je zajisté jedním z nich. Já se ale domnívám, že ta správná verze umí být dosti odlišná, mnohem zajímavější, přitažlivější. Fakt mám rád Michaela Keatona. Tohle ale byl nejen jeho krok vedle. V očích každého staršího 15 let se tohle rodinné přejednoduché dobrodružství prostě neuchytí. ()

lennyd

Gabby, Jack a Charlie jsou obyčejná (americká) rodinka. Sice jim to občas skřípe, ale komu ne. Zvlášť když Jack je muzikant. Až jednou o vánocích se v něm hne svědomí, a místo s kapelou je chce strávit se svou rodinou. Jedna nehoda, a Charlie ztratí tátu... O rok později zahraje Charlie na kouzelnou flétnu (ehm) a jeho táta se vrátí. Sice do velkého sněhuláka, ale což .. sranda musí být... Pokud je vám méně než nějakých 12, nebo se tak cítíte, nebo máte v tomto věku děti .. klidně si pár hvězdiček přičtěte. Pokud se cejtíte hrozně dospělí, zajímají vás jen psychologické oskarové filmy, tak si zas pár hvězdiček odečtěte. Jack Frost si nehraje na nic jiného, než být filmem pro celou rodinu, ale hlavě pro děcka... Škoda, že je léto... ()

PierrevanH

Ve skutečnosti to pro mě vyjadřuje hrozně smutnej příběh, když otec musí nadvakrát opusit rodinu. Bez Michaela bych to asi nesledoval, ale nechápu, že v něčem takovém hraje, zvlášt, když je 80 % svýho hereckýho prostoru sněhulák :-D ()

Zemřela herečka Kelly Preston

Zemřela herečka Kelly Preston