poster

Varovný signál

 • USA

  Warning Sign

Drama / Sci-Fi

USA, 1985, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • darkrobyk
  ***

  V době, kdy studená válka nepatřila ještě zcela do starého železa, vznikl jeden z mnoha filmů o biologických zbraních. Občas připomene Kmen Andromeda, ale nakonec se přehoupne v jakousi odnož zombie filmů. Kupodivu jako jeden z nejděsivějších momentů mi přijde mučení ženy elektrickým proudem...Jinak příběh se vyvíjí způsobem, jakým je u podobných filmů 80.let zvykem. Padouši, nebohé ženy, kladní hrdinové - zachránci, znovuoživení ztroskotanci, armáda, matení veřejnosti a varovný prst především. Rozhodně se ale jedná o dobrou zábavu, kdy se zapojí i emoce. Znáte Borno? Ne, já znám jen porno...(29.7.2011)

 • Campbell
  ***

  Varovný signál měly kdysi u nás na VHS a mě děsně děsil ten cover, bylo mi kolem 11 let. Když jsem to nakonec viděl tak jsem nebyl věděšenej. Nebylo to špatně natočené prostě průměrný film o viru který unikne a dělá z lidí vraždící hovada. Poměrně slušný herci a solidní atmosféra opuštěné budovy. Sice si to asi víckrát nepustím ale na jedno zkouknutí to nebylo špatné.(5.1.2014)

 • Karamanlis
  ***

  Slušné sci-fi o smrteľne nebezpečných baktériách, ktorého príbeh s pribúdajúcimi minútami naberá stále viac na obrátkach a nadobúda čoraz výraznejšie hororové kontúry. Priebeh nákazy a správanie infikovaných mi trochu pripomínali o dvanásť rokov starší Romerov The Crazies a čiastočne aj úlety ako I Drink Your Blood či Shivers a hoci Warning Sign nie je až tak divoký a zábavný ako spomínané snímky, v sumáre celkom ujde.(9.5.2012)

 • Han22
  **

  Mix tisíckrát ohraného námětu "smrtící epidemie" a pokusu o zombie film. Klasická situace - v laborce uteče nějaké svinstvo, lidi se mění na vražedná monstra, budovu obklíčí armáda a hrdinný polda se vydává dovnitř najít ženu. Není to sci-fi, spíše pokus o horor, který ovšem moc nefunguje. První část ještě ujde, ale ta druhá nemá spád ani napětí. A těch hovadin bylo taky moc (distribuce a výroba léku, vidláci co přemůžou armádu, pobíhání stále dokola). Slušní herci to nezachrání.(23.1.2016)

 • AmunRa
  **

  Chvilku virus a chvilku bakterie dělá z lidí agresivní polozombie. V realitě je to několik mátoh honících se ve třech chodbách, jednom výtahu a několika místnostech. Žádná atmosféra, postavy jsou chvíli hysterické a za okamžik ledově racionální, lék se dá vyzkoumat za pět minut během útoku. S bídou dvě hvězdičky.(18.4.2015)

 • - Původní název filmu byl Biohazard. (Fenk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace