Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem (Alexander Bárta) místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení - do call centra. Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistou Michalem (Vojta Kotek), vzorňačkou Jitkou (Anna Polívková) a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením a hlavně najít ztracenou sebeúctu. (CinemArt)

AndrewNewman

Ak je postava, ktorú hrá Evelyn tá najsympatickejšia, tak niečo musí byť zle. Áčkoví slovenskí a českí herci v komédií, ktorá je paradoxne pre milovníkov fekálnych a úchylných brakov v štýle amerických paródií. Prachař hrá tradičného trapka, Kotek je tu za totálneho idiota, Polnišová je maximálne nevýrazná, asi sa viac starala o produkciu, ako o svoju vlastnú postavu no a Polívková vlastne ani netuší, akú postavu to vlastné hrá. Nehovorím že ma nič nepobavilo (Bekimov pád na pieskovisku bol nadčasový), ale v momentoch, v ktorých tvorcovia mali pritvrdiť a dodať filmu potrebné grády a atmosféru, naopak ubrali a pridali akurát tak na gýčovosti. A práve to odlišuje tieto naše jednohubky bez ambícii od typických Sandleroviek, Stilleroviek či Ferrelloviek. ()

ZHODNOTITEL odpad!

Spíš soutěž o firemní pohár, nebo prázdninová pařba nezadaných než teambuilding. Pár dobrých fórů by se tam našlo. Akorát většina zaměstnaných lidí, kteří ještě jezdí na teambuildingy budou o generaci starší a ti se budou vyrovnávat trochu s jinými problémy. ()

Veskoslav

Je to blbé? Je. Poznáte v tom své kolegy, šéfy atd.? Ano. Smál jsem se blbým vtipům? Smál. Neočekávejte od toho něco brutálního, nedosahuje to kvalit například Vlastníků. Ale jako oddychovka na Netflixu a ještě k tomu z Česka? Proč ne. ()

pafka

Crazy komedie po cesku, kde to snad docela dobre funguje. Podobnych pokusu bylo uz vic, ale tady je to faj a myslim, kdyz se k tomu po case vratim, najdu tam jeste nekolik veci, ktery me dostanou. Kupodivu dobry. ()

Eleanorre

Kotek je super a ostatným navrhujem, nech to spravia ako Brňáci a užijú si film po svojom a nájdu si to, čo sa im na ňom páčiť bude. ()

a0001 odpad!

To snáď nemôže byť konzumovatelné ani pre niekoho kto žerie seno. Tento film je stelesnením hlúposti. Je pre mňa šok, že toľko ľudí sa dalo nahovoriť na vznik takého odpadu. ()

tsatsiki

Miluju filmy typu Fakju pane učiteli nebo Scary Movie.A tohle je přesně ono, dokonale ulítlá komedie plná hlášek a kvalitního ujetého,  sem tam nekorektního humoru,  někdy na hranici trapnosti, ale hned to vrátí zpátky, takový podobný humor měl Comeback a Jackpot od Tří Tygrů.Prachař, Kotek skvělý, ten byl nejlepší z celého filmu a jeho postava mu sedla jak hrnec na prdel, stejně jako Einstein. BÁRTA, POLNIŠOVÁ A POLÍVKOVÁ TÉŽ POBAVILI, u Aničky jsem byl rád, že zase jednou dostala hlavní roli, a po špatných recenzích jsem nic moc nečekal, ale tohle hodně překvapilo.Upřímně od srdce jsem se několikrát řečhtal smíchy a dal jsem to na jeden zátah.Za cameo Michala Davida a za skvělou hlášku,,  To porno se samo nevykouká.",dávám 5% navíc.75 % a 4*. ()

Crube

A jsme zase jednou v bezpečí české komediální prdele. Hned unikátní úvodní přizdisráčský disclaimer upozorňující, ze tvůrci se vlastně distancují od svého materiálu,  slibuje velké  WTF. To vzápětí potvrdí zbytečně na sílu vulgární rozehrávka (která by v jiných  než neschopných režijních rukách stačila aspoň na průměr). To by si ale nesměli impotentně plést sprosté s vtipným. Pak ubyde cringe vulgarit, ale humor se nedostaví.  Zbyde protrpět 3 dny s nesympatickými kokoty, hranými tu bezradnými (Polívková), tu přehrávajicími (Stárková), tu prostě jen nevtipnými (prakticky všichni  ostatní) herci, budující tak toxic prostředí , že na něj chci intenzivně nemyslet už během sledování . Jedna ⭐️ za Vojtu Kotka, který komediálním timingem a suchým delivery jak osamělý kulometčík suverénně vystřílí každou scénu - ale vypadá, jak kdyby sem přišel z jiného, podstatně lepšího filmu - Kotek ne na Hrad…ale na Vyšehrad klidně.  (Mám tendenci ji zase ubrat za vepřovou hlavu božského Láďi Štancla - ale už sem skoro zapomněl) ()

sabo5

50% ( 2,5 hvězdičky by pro ten film bylo ideální hodnocení) Kdy už ČSFD udělá půl hvězdičky hmm ?? Ulehčilo by to hrozně nerozhodných či těsných hodnoceních. ()

ElisR

Na volný večer je to pohodová oddychovka, ALE….na mě zbytečně moc sprostých slov, bizáry ála David na kolotoči a úplně nedávám Stárkovou, která neumí ani pořádně artikulovat, natož hrát…naopak dvojice Kotek - Prachař nezklamala! Ta ten film drží :) A po takovém snímku jsem přesvědčená víc než kdy jindy, že korporát fakt neee! 😀 ()

david141474

Moje očekávání nebyly vysoký potom co jsem viděl ty recenze na ČSFD. A mám pocit, že se to vyplatilo, protože jsem byl příjemně překvapen. Prachař tady teda jel, to se musí uznat. Humor byl naprosto skvělej. Kino bylo sice poloprázdný, ale dost lidí se tam chechtalo. To jsem naposled zažil na Mimořádné události, co se českých filmů týče. Tento film je strašlivá píčovina, ale sakra vtipná. Soundtrack byl nařachanej nesmělo chybět ani Con Te Partirò. Holky z Teplic byly smash, o tom žádná. Brňáci byly skvělí, jsem se z nich několikrát malém posral smíchy. Paní Pičusová byla píča, strašně mě tam srala. No a to je tak vše. Dvojka určitě nevyjde, ale mně to nevadí. 9/10 Píčovina jak má být! (Olympia - 29.12.2023) ()

em.redrum odpad!

Já vůbec netuším, co jsem si to provedl, že jsem se dobrovolně odhodlal vidět film, kde účinkují (záměrně se vyhýbám termínu hrají..) Prachař a Polívková... (Ta je mimochodem ve scéně u baru a ve stanu opravdu strašidelná..) Jo, už vlastně vím!!! Já taky dvě desetiletí pracoval v korporátu a teambuilding jsem absolvoval celkem třikrát... Celých nekonečných 105 minut mi oči krvácely a bylo mi stydno za všechny účastníky této křečodie.. A to jsem se varoval.. Marně... Všichni se jen pitvoří a přehrávájí a mluví sprostě.. Možná bych dal jednu hvězdu za karaoke Zlatokopku, ale ten zbytek je fakt zblitek.. Ano, jsem vyléčen a poučen a další českou komedii zkusím tak za deset let.. 56%? Inu jak říkal Werich: to je blbý, to se bude líbit... ()

LiDoOp odpad!

Podle popisu jde evidentně o remake rumunského filmu Sázka na teambuilding (2022), což je samo o sobě dost smutné. Ještě horší je hodnocení tady na webu, protože to rozhodně není průměrný film. Omlouvám se předem všem ku*dám, ale toto je ku*dovina nejhrubšího zrna, osobně bych dal max 20%, protože je to jen naprosto debilní. Ne roztomile nebo vtipně debilní, ale lobotomicky debilní. ()

v.indruchova

"Kind reminder." Ona je to vlastně blbost. Ale taková odechopvka na líný odpoledne. Nic moc nečekejte a bude to fajn. Nehraje si to na nejlepší film roku. Jako některé a pak prd. Stereotipy s kterými se setkáváme denně. Podivíni. Odporné povahy co vás štvou, které potkáváme všude. A pokud paracujete ve firmě nebo v nadnárodní firmě tak vám to sedne. Pokud jste pod nikým nikdy nepracovali víc vám toho uteče a narážky možná nepochopíte. Postavy a jejich povahy jsou schválně přemrštěné. Určitě z těch všech postav znáte alespoň někoho v reálném životě. Pro děti to není ale dospělí budou vědět. ()