Kevin Chan je policista, který chce společně se svými kolegy dostat před soud mafiána Toma Ku, který obchoduje s drogami. Během policejní akce s názve Hon na kance se Kevinovi podaří Kua a jeho kumpány chytit s kufrem plným peněz, ale nemá žádné důkazy na to, že skutečně obchodují s drogami. Svědčit by proti Kuovi mohla Salina, jeho milenka a spolupracovnice. Kevin a jeho nadřízení se snaží Salinu jako hlavní svědkyni donutit, aby vypovídala před soudem. Aby ji ochránili před drogovým gangem, zařídí jí policejní ochranu. Salina ale uteče a potom ji zajmou Kuovi mafiáni. Kevin proti Kuovi vypovídá před soudem, ale jeho výpověď nevede k odsouzení Kua, a ten je z vazby propuštěn. Kevin se snaží najít Salinu, aby ji ochránil a zároveň donutil vypovídat. Seržant Mao, který je podplacený Kuovými mafiány, na Kevina vymyslí léčku. Řekne Kuovi, kde Salinu vězní. Mafiáni potřebují, aby Salina zmizela nebo zemřela a chtějí to nastražit tak, aby Salinu zastřelil Kevin. Když Kevin dorazí do vily k Haulunu, kde má být Salina, popere se s mafiány a Salina během bitky uteče. Mafiáni Kevinovi vezmou služební zbraň a zastřelí s ní seržanta Maa. Když se po přestřelce Kevin vrátí do práce, jeho nadřízení ho obviní z vraždy Maa jen kvůli tomu, že byl zastřelen Kevinovou služební zbraní. (TV Prima)

Voxel

O police story jsem neměl dlouhá léta tušení, že vůbec existuje, a to jsem nějaké Chanovo filmy znal a líbily se mi. Neřekl bych, že by to u nás nějak mockrát dávali, přitom se jedná o opravdu fantastickou akčně/komediální oddechovou záležitost (a mnohé horší akčňáky melou furt dokola). Rozumný děj, spousta humoru a bojové scény s neuvěřitelnou choreografií, které si nadšenec do těchto filmů prostě musí zamilovat + neokoukané prostředí Hongkongu 80. let přidávající na atmosféře. ()

lepinla792

Zklamani, jine Filmy J. Chana mam rad a to dost. Tento me vubec neoslovil, vyjma tradicnich a dobrych bojovych scen a prehlidky akrobacie. ()

motyka52

Bizarní zážitek, ale takovým milým způsobem. Ono to na první pohled může působit jako některá legrační videa z Youtube, na nichž jsou nejkurioznější a nejblbější akční scény. Většinou odněkud z Indie nebo Afriky. Problém (příjemný) ale je, že tady jsou akční scény skvělé. Chan je v nejlepším slova smyslu magor, kaskadérské kousky nutí diváka kroutit v údivu hlavou a choreografie scén je kulervoucí. Kdybych to viděl někdy těsně po revoluci na zpirátěné VHSce, byl bych z toho v deseti letech odvařenej a koukal bych na to znova a znova. Problém ale je, že teď bych od filmu rád i něco trochu navíc. A tady je opravdu blboučký jednoduchý příběh, spousta špatných herců a k tomu jako bonus plná náruč pitvoření a přehrávání. Je mi jasné, že to byl cíl, že je to součást celého toho kultu, ale já se na to nedovedu úplně naladit. ()

Jirka.Arbter

Úžasná podívaná, která se stává ještě působivější, když zjistíte, jak šíleně nebezpečné některé kaskadérské kousky ve filmu skutečně byly. Super akční snímek se skvělou bojovou choreografií od začátku do konce, ve které nechybí ani doopravdy vtipná dávka komedie. Všechny CGI slátaniny světa se nemůžou vyrovnat starým dobrým životaohrožujícím šílenostem, které na plátně během osmdesátek předváděl Jackie a jeho crew. Jasných 5* ()

Autickar

Police Story je jeden z najlepších akčích filmov ktorý nemá len super akciu a stunty, ale aj celkom dobrý, aj keď jednoduchý príbeh a paar vtipných momentov keď sa hodia. Jackie Chan zahral hrolu vynikajúco a jeho nebezpečné stunty, a stunty iních účinkujucich vo filme sú ohromujúce. Na choreografiu bitiek (Kung Fu) z Police Story sa žiadne iné filmy ani nechytajú (iba dalšie filmy Jackie Chana). Lokacie sú zaujímavé a celkom dobrý soundtrack/hubda davá tomu filmu šmrnc. Nie je to perfektý film, ale na rok 1980 je to veľmi úctyhodné. Divák nemôže očakávať Tarantinovku čo sa týka pribehu a postáv, ale akcia a choreografia je famózna. ()

Angel7

Klobúk dole pred úžasnou kaskadérskou prácou. Žiadne lacné triky. Žiaľ ešte aj tento film je poznačený určitými prvkami čínskej kultúry, ktorú my európania nechápeme. Neskoršia Jackieho tvorba je už od týchto prvkou očistená a tým aj pre nás viac pozerateľná. ()

sun.eagle

Nemůžu si pomoct, ač mám slabost pro akčí filmy z 80 let, a zvlášt ty kde hlavní roli hraje bojové umění tak Police story je docela hruza, samozřejmě že v takovýchto filmech jede o uplně něco jiného než vypilovaný scénář ale aspon náznak něčeho takového by tam bát měl. Dvě ** dávam za mistrné kaskaderské kousky a Jackieho umění. Po stránce příběhové, scénáře či herecké to má fakt blízko do odpadu. ()

JIRKKA

Jackie Chan je mi sympatický, ale v životě jsem s ním neviděl dobrý film. Někdo tohle přirovnává ke Smrtonosné zbrani, ale k té to má hodně daleko. Tohle je typická hong kongská groteska, vydržel jsem se dívat asi třičtvrtě hodiny a pak jsem to vypnul....Ještě s ním zkusím Křižovatku smrti, té jsem viděl asi půl hodiny a vypadalo to nadějně. ()

Ujo.

Akční, lehce komediální až komický občas, nářez s Jackiem jak v hlavní roli tak za kamerou.....Prostě v Hong Kongu byl Jackie mistr mistrů a jeho filmografie byla v té době na vrcholu jeho možností. Skvěle využívá všech svých zkušeností v bojových scénách, které nabyl při kaskadérských scénách....hold dablér mu asi nic neřiká, ale v jeho případě je to jenom dobře. Ve své době mistr ve svém oboru. ()

Angelus121

Jacie Chan ve vrcholné formě to co tady předvádí je k neuvěření. V tomhle je všechno parádní bitky, dobrý vtipy, a kaskadérské kousky nad kterýma rozum zůstává stát. Tolik rozbitýho skla se jen tak nevidí! Super podívaná. ()

P/\/EL

film proslulej několika velmi zdařilejma akčníma scénama - kreativní akční choreografie a hlavně kaskadérství Jackieho Chana (byl ještě dost mladej, energickej a riskoval..), neskutečná odvaha,.......hodně moc střepů, problém je, že mezi pár scénama toho moc dalšího neni, jo, deštník, věšák na oblečení, to všecko je fajn, ale jinak je to protivně 80kový, děsná hudba, přehrávání herců, grimasy, protivné ženy, co se furt šklebí, laciné vtípky, průjezd slumem - tak počkat a co teda ty děti? takovej průjezd musel pár lidí sejmout, tak v poho, postaví jim asi nový :), jo, ta akční choreografie je na 5 hvězd, ale co týče řemesla, kamery, střihu a tak, je to slušné, ale né uplně dechberoucí, zpomaluje, zrychluje se, mě se líbí, že to neni uplně tupej krvák, že jakože lumpové dostanou na vyučenou, bum bác, ale žádný mrzačení či přehnaný zabíjení, je škoda, že akce tu neni víc, respektive, chtělo to trošku výraznější finále, pořád sem čekal a teda bitka byla tužší, delší, konec celkem vtipnej, nemyslim titulky.....bez těch bych se teda osobně obešel......prostě akční taškařice nic víc, jen jedny z nejnápaditějších akčních scén, ještě k tomu bez kaskádérů a lan a jištění a greenscreenů apod., jo, to se cení, takovou choreografii hollywood nikdy neměl, teda, jasně, CHan pak v hollywoodu točil řadu věcí, co byla určitě líp řemeslně natočená, sestříhaná, ale ty nápady někdy slabší, nebo, tam se prostě taková intenzivní akce bez brutality a střílení moc nenosí.....nějaký vyumělkovanosti jako v MAtrixu, víc si cenim tu syrovost, jasně, ale zároveň mi trochu vadí, hollywoodský akce moc nápaditý nebejvaj, Jackie Chan je úžasně kreativní, jen by to chtělo lepší - filmovější atmošku, lepší kameramany a tak.........já nevim...mě Jackie Chan sympatickej dicky nějak byl, a ty jeho filmy mě moc nevadily, ikdyž mi bylo dicky jasný, že jsou to takový odreagovávačky..nic víc......... Cinemassacre's Top 10 Jackie Chan Stunts http://www.youtube.com/watch?v=cI1AwZN4ZYg ()

pierres

Poslednich 10 minut, bych poslal sondou napříč vesmírem, aby emzáci věděli, že v osobních soubojích s lidskou rasou si není radno zahrávat a zároveň ještě dostanou povědomí o tom co je to groteska. Asi nejvíce brutální a zároveň vtipná bitka, kterou jsem kdy viděl. Po 5 minutách jsem si říkal, tak ještě jedna rána a dost, ale přišlo jich dalších 100 :-D. Prostě Jackie v plné síle nabitý na 10 000 voltů, to se musí vidět. ()

70s80s90s

Klasický hongkongský akčný film 80. rokov s Jackie Chanom, ktorý v každom filme ukazuje svoje bojové kaskadérske výkony. Vždy ma fascinuje, ako sa z malého rozpočtu dokáže doslova vytĺcť jeden z najlepších akčných filmov tej doby a Jackie Chana stavia medzi desiatku najžiadanejších akčných hrdinov. ()

DiableBlanc

Skvělé akční a kaskadérské věci, Jackie měl super formu a je vidět, že do tohoto filmu dal maximum ...příběh apod. ale pokulhává a chvílemi nevíte, co se vlastně děje apod. ()

LFŠ ocení Hynka Bočana a Milana Lasicu

LFŠ ocení Hynka Bočana a Milana Lasicu