Newyorský policajt Billy Wong přišel při přestřelce o parťáka a navíc byl suspendován. Teď dělá jen policejní dozor na různých společenských akcích. Na jedné z nich je unesena dcera velmi bohatého podnikatele. Stopy vedou do Hongkongu k panu Ko, hlavě velkého drogového gangu. Billy dostává šanci vylepšit si své jméno u policie a se svým novým partnerem odjíždí do Honkgongu, kde se je hned na uvítanou někdo pokusí zabít. Je jasné, že mají co do činění s lidmi, kterým nezáleží na počtu mrtvol, jež za sebou zanechají. (xider-tv)

chosan

Tady to byl starý dobrý Chan který ještě v tu dobu hrál v dobrých akčních filmech a ne v podřadných komediích dávám 80%. ()

montel

Billy Wong (Jackie Chan) je policista v New Yorku, který příjde při přestřelce o parťáka. Následně je supspendován na pochůzkáře. Při jedné společenské akci je unesena dcera jistého podnikatele. Stopy vedou do Hong Kongu kam se Billy vydává i s novým partnerem... Docela dobrý příběh, přestřelek taky dost, navíc mi to ani nepřišlo tak přehnané jak sem očekával a co bylo úplně nejlepší je to, že se Jackie vyvaroval komediálním výstupům. Mě to bavilo. 65% ()

oleg121

Neviem, či to viete, ale pre istotu to spomeniem. Jackie Chan po natočení film prerobil a vystrihol alebo pridal niektoré scény. Preto pôvodnú verziu označím US a tú Jackieho HK. US verzia: Tu môžme povedať ako prvé toto. Typický americký béčkový kriminálny film. Film hrá doslova na istotu menom Jackie Chan a divák možno práve vďaka nemu film vydrží pozerať až do konca. Akčné scény sú natočené zle, pomaly, chaoticky a nudia. Po dejovej stránke to takisto nie je žiadna sláva. Vo filme je obsiahnutých veľa vulgarizmov, ktoré film narúšajú a vadia. Slabota. HK verzia: Tu je zas problém v niečom inom. Hlavný problém je, že US verzia za veľa nestála a žiaľ, odniesla si to aj táto verzia. Dej je vlastne o tom istom. Hlavný klad je, že sa tento film viac podobá na Chanov štýl, ale stále to nie je ono. Celý film cítite podmaz US verzie. V podstate sa vystrihli vulgárne scény, dopracovali sa bojové scény a Chan pridal ďalšiu dejovú líniu. V bojových scénach sa mi nepáči ako sa striedajú zábery z pôvodnej a tejto verzie. Zhodnoťme to. Táto verzia sa Vám bude páčiť, ak ju uvidíte prvú a potom si už nepozriete pôvodnú. Jednoducho, toto je o triedu lepšie ako US verzia a hotovo. ()