Reklama

Reklama

Sabrina

(TV film)
  • Česko Sabrina, mladá čarodějnice (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Sabrina, která teď žije se svými potrhlými tetičkami Hildou a Zeldou a jejich černým kocourem, netuší, že jsou čarodějky. Těsně před Sabrininými šestnáctými narozeninami tety zjistí, že i ona má vrozené vlohy k čarování. Sice se rozhodnou, že neteři zatím nic neřeknou, ale Sabrina začíná zažívat podivné věci. Plní se jí přání, když na ně pomyslí, na oslavě narozenin se dívce podaří bezděčným kouzlem zapálit Katie korunku na hlavě a při školních závodech zase hodí oštěpem neuvěřitelně daleko. Tety musí s pravdou ven, řeknou Sabrině, že se v ní probouzejí rodové čarodějnické schopnosti. Dostane od nich knihu kouzel s tím, že každé kouzlo, než ho použije, musí pořádně procvičit. Sabrina je zamilovaná do Setha, nejhezčího kluka ze školy, který ale chodí s blonďatou kráskou Katie. Mladá čarodějka dělá všechno pro to, aby se Katie se Sethem rozešla, což se jí pomocí triků a kouzel podaří. Poté se Seth začne ucházet o Sabrinu, a to všechno před zraky Harveye, který ji už dlouho tajně miluje. (Nova Cinema)

(více)

Recenze (2)

Elbarto08 

všechny recenze uživatele

Jsem ale opravdu rád, že tvůrci nepokračovali v seriálu tímto způsobem, s tímto pilotem. Nedovedl bych si představit tety, Harveyho, celý ten dům, školu, okolí. Ale když se zpětně dívám, zajímalo by mě, jak by to dál pokračovalo. Je to takový skromný a krásný :) ()

Reklama

Galerie (27)

Zajímavosti (2)

  • Původně měl být film pilotním dílem k seriálu Sabrina - mladá čarodějnice (od r. 1996). V natáčení seriálu později pokračovali pouze dvě herečky, a to Melissa Joan Hart a Michelle Beaudoin. (Elbarto08)
  • Mezi filmem a navazujícím seriálem lze najít několik rozdílů. Například filmové příjmení Sabriny (Melissa Joan Hart) je Sawyer namísto Spellman, jak se jmenuje v seriálu. Její kamarádka ve snímku jmenuje Marnie (Michelle Beaudoin), zatímco v seriálu Jenny. Ke změnám došlo také u jejich rodičů. Matka je ve filmu čarodějnicí, avšak v seriálu se z ní stal smrtelník. (Elbarto08)

Reklama

Reklama