Sabrina (TV film)

Barney Cohen

Richard Davis

Kostýmy:

Vicky Mulholland

Smůla pro Tibora, že jsem tento film viděl později, než všech sedm sérií, protože ti herci ze seriálu na mě doslova přirostli.(21.6.2012)

Jsem ale opravdu rád, že tvůrci nepokračovali v seriálu tímto způsobem, s tímto pilotem. Nedovedl bych si představit tety, Harveyho, celý ten dům, školu, okolí. Ale když se zpětně dívám, zajímalo by mě, jak by to dál pokračovalo. Je to takový skromný a krásný :)(27.12.2011)

• - Mezi filmem a navazujícím seriálem lze najít několik rozdílů. Například filmové příjmení Sabriny (Melissa Joan Hart) je Sawyer namísto Spellman, jak se jmenuje v seriálu. Její kamarádka ve snímku jmenuje Marnie (Michelle Beaudoin), zatímco v seriálu Jenny. Ke změnám došlo také u jejich rodičů. Matka je ve filmu čarodějnicí, avšak v seriálu se z ní stal smrtelník. (Elbarto08)

• - Původně měl být film pilotním dílem k seriálu Sabrina - mladá čarodějnice (od r. 1996). V natáčení seriálu později pokračovali pouze dvě herečky, a to Melissa Joan Hart a Michelle Beaudoin. (Elbarto08)