Mach a Šebestová

Kropáček má angínu (E04)

(epizoda)

Třída Macha a Šebestové má jít na prohlídku Zoologické zahrady, jenže bez svého spolužáka Kropáčka, který má angínu. Mach a Šebestová se tedy rozhodli, že Kropáčka vyléčí. Vzali své sluchátko a zavolali, že chtějí být tak malí, aby se vešli do krku Horáčka. Přání se jim splnilo a vyrazili s pomocí nástrojů (kladivo, koštěte aj.) na hubení bacilů... (duklak2)

gédé

Macourek uměl dělat filmy pro děti. Nešišlal na ně jako stupidní tetička, ale ukázal jim pořádnej boj s bandou bacilů a mrtvolky plující mezi kousky rohlíku uvnitř žaludku. To se hodnotí. ()

Ajinka126

Žáci z 3B si umí i s angínou poradit. Opravdu hezké ztvárnění a představení dětem angínu. Je super sledovat, jak tvůrci vizualizovali bacila do podoby "brouka", co cení zuby a Mach je hlava nehlava kolí k zemi kladivem a Šebestová, jako správná akční hrdinka, je napichuje na vidličku. Jo abych nezapomněla, měli s sebou ještě psa Jonatána :-D a ten jich taky pár zlikvidoval. Hustý večerníček.. Pro mě nejzajímavější díl z cyklu Macha a Šebestové. ()

Kwaichi

Ach tie hnusné bacily, rýchlo s nimi preč. Keď počujem Mach a Šebestová, toto je príbeh, ktorý mi napadne ako prvý. ()