Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(6)

Obsahy(1)

Zoufalý otec s houževnatým policajtem hledá v ulicích New Yorku 80. let svého devítiletého syna. Musí přitom ale najít hlavně sám sebe. (Netflix)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (19)

Ahsoka 

všechny recenze uživatele

Krimi thriller? Dráma určite, ale rodinná, ktorá sa v poslednej epizóde dokonca čiastočne premenila aj na tuctovú rodinnú komédiu ("kto bude prvý doma?") s happyendom. Krimi žánrom to len tak škrtlo, keďže sa v rámci seriálu otvára neukočírovateľné množstvo tém (hosexualita, pedofília, rodinné vzťahy manželské aj rodičovské, korupcia, bezdomovci, vnútorný boj, drogy, alkoholizmus...to je únavné len menovať), ktoré topia hlavnú zápletku. Zdrvujúci záver, ale nie v pozitívnom slova zmysle. Ústredný problém strateného dieťaťa sa tak nejak vyriešil sám, bez akéhokoľvek strhujúceho detektívneho vyšetrovania. Žiaľ, nezostal čas to zamotať viac. ()

VLADEK 

všechny recenze uživatele

Obsah od Netflixu je nesmysl. Není to vyslověně příšerný seriál, ale místy se ten scénář drolí pod rukama a většinou těká sem a tam, bere si tuhle něco z Junga, tamhle zase od někoho jiného. Nějaký bigotní moula tady v recenzi píše něco o "gay pornu a LGBTI ideologii" - to je taky nesmysl. Prostě tam paní scénáristka "nacpala" taky linku gayů v NY 80 let, ale nejde o žádnou ideologii a o pornu se už vůbec nedá mluvit. Cumberbatch je převážně velmi dobrý a vlastně bez něho by ani nedávalo smysl si něco takového pouštět, ale některé "opilecké" a "feťácké" scény jsou slabé. Celkově slabé tři hvězdy. ()

Reklama

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tohle je neskutečně promarněný potenciál. To, co se zpočátku jeví jako skvělá detektivka o zmizení 10letého Edgara, se časem zvrtne do úplně tuctového, nezajímavého "zmizení" s naprosto nezábavným koncem. Zpočátku se nám tady představuje více podezřelých osob, rozehrává se několik osobních příběhů a celé zmizení se jeví mysteriozně, ale od třetího dílu seriál extrémně ztrácí spád a míří do úplně obyčejného příběhu, který místo úderného závěru jen tak nějak vyšumí a bezmyšlenkovitě nám předhodí rozuzlení. Vůbec tady nesedí celý tenhle divný mix nápadů, ať už od nepřijetí gayů ve společnosti, přes osobní krizi a imaginárního Erica, korupci vysoce postavených osob nebo celé rodinné drama mezi ústředním párem - celé je to až moc překombinované a vlastně ve výsledku úplně o ničem, bez nápadu a bez sebemenšího uspokojujícího rozklíčování. První díly vyvolaly nadšení, ale poslední díly naprostou nechuť, takže vlastně ani nemohu seriál doporučit... ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

koktejl detektivky, rodinného dramatu a sociálního dramatu kde ale ani jedna přísada nefunguje naplno a z vod podprůměru to nahoru táhne akorát standardně dobrý Cumberbatch. Už je to taková mantra, ale i u Erica by klidně stačil celovečerák, protože na víc jak pětihodinovou sérii tu toho je celkem málo...60% ()

Rudolf.Benes 

všechny recenze uživatele

Do řiťopicha to snad ne."Bendík Kambr bič" se zase jednou po-vytáhl ..a opět mě dokázal že je neskutečně ale neskutečně odporně hnusné, slizké a absolutně anty sexy borec, nevhodný do jakékoli role klaďase.Jeho pořád a pořád a pořád stejný hraní alkáče, mě přivádělo k šílenství a to do takové míry, že jsem mu ( v tom serošu) už přál aby zdochnul. Sociální drama pod taktovkou ženy nebylo zase až tak špatný,troufnu si říct, že první tři díly měly vcelku odpich a švihadlo ale zase tu máme kua  takový jako nedomrlý, rádoby inovátorské tabu s buuzzrranty, místy scenáristicky hodně děravý a na misto dvouhodinové stopáže to ná-tahem na šest hodin. Osmdesátky byly fajn ..tohle je na ho*no.40/100 tfuj Ericu.. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama