Bugs Bunny a jeho přátelé

• USA The Bugs Bunny Show (více)

Animovaný seriál s vysokou hodnotou zábavy pro všechny od Warner Brosu. Krátké příběhy králíka Bugse, který stírá úplně všechny a tím tvoří tu pořádnou zábavu, co animovaný seriál vhodný hlavně pro děti může nabídnout. (Zumongar)

Djkoma

Bugs Bunny je jediný originál. Ďábelsky chytrý, nekonečně zábavný a jeden velký provokatér s vždycky velkou a chutnou mrkví:). ()

Divočák

Bugs, jednoznačně nejvíc cool zejíc ever!!! Jen je mi líto všech okolo (zvlášť Elmera Fuda), pač si je vždycky šíleně podá. ()

BoPo

Začiatok kultu. Bugs Bunny a jeho vychcanosť. Je to vlastne veľký vzor pre všetkých podomových obchodníkov, finančných poradcov, jehovistov a neviem ešte pre aké podivné formy života. Lebo práve on im dáva návod, ako vyjebať s každým a za každých okolností. Vďaka jeho popularite sa k nemu postupne pridávali ďalšie a ďalšie postavy. Veľký Kápo, šéf, starší brácha pre všetkých z Looney Tunes. ()

Marek1991

Bugsa snáď aj väčšina ľudí v našich stredoeurópskych krajinách pozná. Veľmi vtipné príbehy, veľmi zaujímavé a podnetné. Stala sa z neho vývozná komerčná postavička USA, ale vo svojej samej podstate, to sú pekné príbehy pre deti a mládež, len nie vždy je to tak skvelé. ()

corpsy

Senzačná zmes humoru všetkých možných druhov a štýlov. Jednoducho dokonalé, pre malých aj veľkých, pre pozemšťanov aj mimozemšťanov, skrátka pre každého. Legenda. ()