Legendárny animovaný seriál o nehynúcom úsilí vynalizajúceho kojota chytiť rýchlo-šprintujúce zviera ponášajúce sa na pšotrosa do svojich pazúrov a zjesť ho na večeru. Nikdy mu to však nejde, a tak stále vymýšla nové a vždy originálnejšie metódy (napr. trysky na chrbte). Road Runner mu vždy uniká so svojim slávnym gestom mig-mig. Táto rozprávka je jedna z mnohých z dielní Chucka Jonesa (Bugs Bunny Show). (PaCM4N)

Kothy

Parádní seriál. Jako malý jsem se na to rád díval. Kojot se vždycky snaží toho ptáka dostat, ale stejně se mu to nedaří. ()

Bachy

Tohle je klasika nad klasiky. Kojot - můj velký hrdina z mládí a Beep-Beep pták. Čím jsem starší, tím stupidnější mi to připadá a tím víc se směji. Nejlepší výrobek pod hlavičkou Looney Tunes. ()

Arsenal83

Toto by mohli dávať namiesto večerníčka každý deň a dokola všetkých 26 častí. Toto, čo tam dávajú dnes, ma už nebaví. 😔 Zo zmarených plánov kojota už nejednému nadšencovi vypadla plomba, no a vďaka modroknižkárovi, exministrovi a aktuálne silnému obrannému poradcovi v Čechách, Jarkovi "vyhulím Austinovi brko" Naďovi, je to slávne road runnerove "mig-mig" už jediným migom, ktorý na Slovensku ešte máme. ()

Ištván87

Je fakt, že existuje spousta dost slabých dílů, ale už jen za to MIK-MIK si to zaslouží dost vysoký hodnocení. Ale stejně mě štv, že to chudák kojot vždycky odskákal. V každé epizodě mu fandím a každá je jen o tom, jak mu co nejvynalézavěji ublížit.... ()

duklak2

Mazec. Nejvíc nejlepčí. Pobaví v kterémkoliv věku. Je vidět, že stačí opravdu málo k vytvoření velice vtipného seriálu, kde vlastně slyšíme jen mig-mig:-) a vidíme pár nápisů. O hodnocení není pochyb. Jasný plný počet. Doporučuji dnešním dětem, aby si některé díly pustily na youtube, jelikož tento seriál asi znát nebudou, kvůli malé reprízovanosti v TV. ()

BoPo

V rámci Looney Tunes je práve táto dvojka mojím favoritom. Veď kto by nepoznal legendárne mig-mig. A chudák Kojot, vždy som mu tak fandil a vždy to tak dojebal. ()

BigDeal

Tohoto kojota a pštrosa som zbožňoval ešte ako malý, keď som ich sledoval cez satelit na Cartoon Network. Najvtipnejšie boli srandičky, ktoré si kojot vždy odniekiaľ doniesol aby mohol toho rýchleho vtáka chytiť :) ()

corpsy

Snáď neexistuje populárnejšia dvojica lovca a loveného ( v tomto prípade je otázne, kto je kto ) v animovanej kinematografii. Hop, pardon! TOM A JERRY. ()

Kryton

Kojot "věrný zákazník ACME" a pták "mig mig" a jejich boj na téma, proč vše dělat jednoduše, když to jde složitě. Kojot je navždy mojím hrdinou. Ty ho jednou dostaneš. ()

zdepapepa

Můj nejoblíbenější kresleňák ze skupiny Bugs Bunny a spol. A chci nějakou vychytávku od ACME! Chuck Jones je můj nejoblíbenější animátor, důkazem budiž má obliba jeho vize Toma a Jerryho. Možná přehnaně akční, možná přehnaně cartoonovský, ale pekelně zábavný a i nyní dostatečně koukatelný. Poslední větu věnuji kritikům násilí - spousta lidí na tomto seriálu vyrostla (a že tam toho násilí bylo, leč bohužel/naštěstí pták zůstal vždy v celku) a kupodivu se z nás psychopati nestali. ()

Warneři nakonec možná nechají kojota uniknout

Warneři nakonec možná nechají kojota uniknout

13.11.2023

Jak se zdá, čeho je moc, toho je příliš. Před pár dny jste se zde mohli dočíst zprávu o tom, že studio Warner Bros. se rozhodlo po více než roce od kontroverzního zrušení komiksovky Batgirl a animáku… (více)