Klauni zabijáci

• Česko Klauni zabijáci z vnějšího vesmíru (festivalový název) (více)

V lese se najednou objeví neznámé cirkusové šapito. Majk (Grant Cramer) a Debi (Suzanne Snyderová) zajdou do tohoto podivného cirkusu, kde potkají klauny. Ti nejsou tak legrační, jak se zdálo, protože se živí lidským masem a každého člověka, který vstoupí do cirkusu zabijí. Nic lidského nemůže vraždící klauny zastavit... (Fine Production)

pornogrind

Další z filmů u kterých dokážu pochopit odpadový i pětihvězdičkový hodnocení. Tohle se prostě bude líbit a nebo ne. Mě to připadalo tak strašně blbý až je to vlastně dokonalý. Všechno celkem pěkně vystihl uživatel Bloody13. Tohle jsem určitě neviděl naposledy. Za mě plnej počet. ()

Anderton

Záležitosť, ktorej existencii uveríte iba vtedy, ak ju uvidíte. Nápad s klaunami ako mimozemšťanmi sa zdá byť príliš bláznivý, ale masky hercov sú dostatočne vydarené a prekvapivo strašidelné. Inými slovami pôsobia dojmom, že nejde o masky, ale reálne tváre. Vnútro lode je už typický osemdesiatkový gýč. Občas poteší výborný fór: "Vy ste spolubývajúce Debbie?", ale k väčšej spokojnosti ich malo byť rozhodne viac, namiesto toho počúvame častokrát fádne dialógy typu: "Kam to zmizlo?...Neviem"... ktoré len orálne dopĺňajú to, čo postavy vedia/nevedia alebo vidia/nevidia. ()

PetrPan

Hravý brak, který evidentně ví, kam patří a sympaticky nenabízí nic jiného. Dočkáme se tedy papundeklových kulis, vrzavě nepříjemné hudby, až na úvodní song od Dickies, neherců a neděje. Některé nápady mne skutečně pobavily, ať už nafukovací pejsek či živoucí popcorn, ale po většinu času mne tahle zapomenutelná blbůstka nechávala docela chladným. Možná i proto, že klauni byli, přes jistou rozmanitost kostýmů, jen uniformní šklebící se mátohy bez náznaku osobnosti jako např. v mému srdci bližší brakové libůstce Puppet Master s jejími různorodými loutkami. A v neposlední řadě jsem po uražené hlavě očekával další krvavé osvěžení, bohužel nepřišlo. Nijak nadšená, ale smířlivá dvojka. Filmová Výzva 2015 od kajda.l ()

Hunter2222

Tento film je taká lolkovina, ktorá sa väčšine ľudí buď páči veľmi, alebo nepáči vôbec. Ja som ostal niekde v strede. Niektoré scény boli fakt vtipné, dobré vymyslené a originálne, ale na druhej strane sa tu našli aj také, ktoré boli trápne a nudné. Dobré na filmu je to, že zo začiatku je hlavný dej točiaci sa okolo hŕstky postáv potláčaný ako keby náhodnými scénami. Treba ešte uznať, že masky boli fakt super. Ale nakoľko hororové komédie nemám rád nehodnotím príliš vysoko. ()

Chrustyn

Natolik debilní, že to ani není zábavný. Nápad je sice kuriózní ale to zpracování je natolik špatný, že se ani nedá omluvit, že to možná bylo záměrně. Rozhodně nečekejte raného Petera Jacksona. ()

honajz

Je to jeden z těch filmů ranku žraločích tornád a podobných ptákovin, které se neberou vážně, a sám ten nápad není špatný (a snad dokonce použitý ještě před Kingem?), jenže takový nějak nerozvedený. Na komedii je tady na můj vkus zbytečně moc mrtvol, tak nějak jsem doufal, že lidi z kokonů cukrové vaty se povede zachránit, a to nemluvím o těch potvorách z popcornu v odpadkovém kontejneru a u Debbie v koupelně, to taky nikdo neřešil. Spousta těch fórů je nicméně nedotažených a v určité chvíli je to na jedno brdo - přijde klaun, udělá puf, další kokon, přijde klaun, udělá puf... Takže jsem pak nepochopil, proč Debbie dali do žlutého balonku? Prostě ten prvotní nápad stálo za to víc rozvést, dotáhnout, a pak se mohlo jednat o skutečně dobrou parodii na invaze mimozemšťanů. Takhle to zůstalo na půl cesty. ()

jonyyy

Já si nemůžu pomoct. Už jsem to viděl dvakrát a ty vesmírné vtipálky prostě žeru. Takový film se jen tak nevidí. 90% ()

Scrytcher

Potenciál námětu zcela nevyužit. Hlavně nic, co bych od béčkového hororu očekával, skoro žádná krev, téměř nulová atmosféra a navíc útrpné dialogy a mizerní herci. P.S.: Vzpomínáte na díl Simpsonových, kde se v retrospektivě vzpomínalo na to, jak Homer Bartovi vyrobil postel a čelo tvořil úděsný klaun se šíleným šklebem? Klaun z outer space je mu až nápadně podobný, že by inspirace? ()

Xeelee

[FOD 2014] Shlédnuto v nejlepší manéži v Praze na Žižkově a velký díky patří jak o život simultánně překládající/zpívající Samantě Bifidus. V manéži poletovala spousta barevných balónků a klauni během projekce rozdávali „popcorn“ a „lízátka“. Krátce po dochroupání pufovaný kukuřice sem zjistil, co to je doopravdy zač, ale nějakým zázrakem jsem stále tady. Ale k filmu: Úlet a čirá esence tý nejlepší nonsencové zábavy, jakou oplývaj komiksy/film/seriál s Maskou. Nápad s invazí poťouchlejch vraždících klaunů a vesmírnou lodí v podobě cirkusovýho stanu je jen mnohem absurdnější, fantasmagoričtější a nikdo z aktérů takovýmu nesmyslu překvapivě nevěří. ()

matestlust

Dlouho mi tenhle snímek unikal,než sem se k němu dopídil.A musím říct,že tak nějak splnil mé očekávání.Jedná se především o velkou porci legrace v hororovém duchu.Masky klaunů nemají chybu,originalita jejich zabíjení taky ne.Škoda,že se ty malilinké prázdné chvílie nevyplnili,jinak by to nemělo chybu! ()

Tommassi3

"Takže vám unesli ženu balónem ?? Klauni ?? Tady je policie, ne psychiatrie !!" ;) Pro cinefila, hororového fandu a zároveň člověka stiženého coulrofobií hotová slast.. Navýsost uhrančivý a zábavný camp !! ()

mau

Akční überbizarro. Mimozemští klauni útočící dorty a popcornem zavinují své oběti do kokonů z cukrové vaty, přes kterou pak brčkkem vysávají krev. Končim. ()

Astaroth12

Veľmi Srandovný brak,ktorý nieje skoro vôbec srandovný. Klauni,chovanie postáv a Bohužiaľ veľmi chabé triky ma utvrdili v tom,že film má veľmi lacný look.A takých somariniek je v celom filme oveľa viac.Príbeh má samostatnú kapitolu,omyl tento film nemá príbeh ale iba myšlienku a nejaký tupec v Hollywoode ju presadil a tramtadadá vznikli Klauni zabijaci.Ale nemôžem byť až tak zlí lebo klauni mali štýl a niektoré klaunie vychytávky boli vynaliezavé.Len film celkom obišlo napätie a nedostavila sa ani atmosféra. ()

Kryton

Yeah! Tak už jen samotný nazev mě nalakal. Cože vražední klauni a z vesmiru? Tak stejně se podiví i dustojník na policejní stanici. Maximalní zabava a když treba jste nemocní jako já v danou chvili tak prijemna zabava! Klauni zabijeji vselijakýmy zpusoby, chechtají se a celou dobu se tesite koho a jak zabijou priste. Naprosto me dostalo sezrani lidi diky stinovou priserou :-D . Interier vesmirne lodi alias cirkusovy stan je dalsi ze zabavnych momentu filmu, sledujte zaverecnou honicku. Ta stoji za to :-D . Jo a pozor , nezdá-li se vám klaun tak mu prostrelte pistolí jeho kulatý nos. Pokud zmizí je to vrazedny klaun z Vesmíru. "A za co zavreli tebe?" "Nechas me macknout na klakson?" "Neboj se Dave, chcem te jen zabít!" ()

hous.enka

Nejlepší jsou asi ti dva nadrženci, co jim lezou oči z důlků, když se mluví o něčích prsou :D Kostýmy klaunů se mi nelíbily. Nebyly až tolik děsivé a muím říct, že mnohem líp fungují klauni, které (aspoň zpočátku) jen tušíme. Béčka mám ráda (radši jak céčka) a i tady nechybí vtipné scénky, pozoruhodné herecké výkony. Hlavně ječící Debie se mi líbila a její ex-přítel neohrožený policajt, který to celé rozlousknul :-) Protože i klauni maj svoje slaby mista :-) ()

ledzepfan

Překvapivě kvalitní a zábavný film ve kterém emzáci vypadají jako klauni a jejich spaceloď jako cirkusový stan. Ptáte se proč? No protože prostě proto...A o tom to celé je. Pakárna která funguje jen proto, že prostě může. Ale netáhne to jen a jenom ten prvotní absurdní nápad. Je v tom kus práce, sympatičtí herci, kteří se drží přesně v té vrtkavé poloze komedie s pokrfejsem, relativně vtipně a hravě napsaný scénář atd.. =Fajnovka, libovka, brakovka.... někde mezi 3 a 4 ()