John (Jason Lee) vede spokojený život. Má krásnou snoubenku a místo asistenta ve společnosti svého budoucího tchána. Všechno se zdá perfektní, dokud ho oblíbená neteř nepřekvapí s přijetím na univerzitu v Harvardu a on si nevzpomene na dávno zapomenutý slib o proplacení směnky! Zoufalý John se obrátí pro radu na svého nejlepšlho přítele, potrhlého a přihlouplého Dutfa (Tom Green). Ten ho přesvědčí o tom, že musí dočasně vést život zločince, aby potřebnou hotovost získal! (Bontonfilm)

xander

Nevydarená komédia ktorá nieje ani vtipná ani zábavná. Dej je jednoduchý, herci sú nezaujímaví, aj Jason Lee. Komika nevychádza najmä pri Richardovi Jenkinsovi a absolútnym prešvihom je Tom Green. Film má len 82 minút a ujde prekvapujúco rýchlo, ale nudný je takmer v každej svojej minúte. ()

Pythonator

Ani sympaticky úchylná dvojice komiků nepodrží film, kde se skoro nic zajímavého a vtipného neděje. Pár skvělých scén se tam našlo, ale to je pořád málo. ()

Catch1707

Na pomery hereckeho obsazeni jsem byl pomerne sklamany - Jason Lee, Tom Green i Dennis Farina mohli vytvorit neco daleko lepsiho a zabavnejsiho. Zapletka neni nezajimava, ale jen minimalne variruje se scenarem. Skoda, opet se promrhal potencial... Nejvic mi je lito Jasona Lee... ()