Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Elaine a John jsou sladký párek, který se již brzy chystá vstoupit do manželského života. Našetřili si na domeček svých snů, mají se moc rádi, prostě všechno šlape jako na drátkách. Zdá se, že rodinné štěstí už nemůže nic narušit. Ale omyl. Stačí jeden nevhodný telefonát. Svatební zvony zmlknou ve chvíli, kdy přichází Johnova sestra Patty s neuvěřitelnou novinou její dcera se dostala na Harvardskou univerzitu. Kde je tedy zakopaný pes? V dávném slibu, jenž John složil, a to, že zaplatí své neteři studium, pokud ji někdy někam přijmou. A studovat na Harvardu znamená mít 30 000 dolarů, tedy přesně obnos, který snoubenci ušetřili na dům. Na dodání částky má John dva týdny. Obrací se proto na svého nejlepšího přítele z mladí, z něhož vyrostl pěkně protřelý gauner. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (44)

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Na pár ojedinělých výjimek (soukromé problémy soudce, milostné projevy - včetně náhlé přeměny - snoubenky hlavního hrdiny, výborný pes) hodně suchá komedie, nejednou, hlavně ve spojení se zbytečně přehrávajícím Greenem, na hranici trapnosti. Jason Lee je tu jako leklá ryba, Greenovi dementi jdou, jen by mu to neměli říkat moc často, protože se pak snaží být ještě větší dement a dopadá to právě takhle, kdy přestává být zábavný a začíná být trapný. Farina je fajn, na tom prostoru, co dostal, soudce výborný. Leslie Mann hraje sice druhé housle, ale v okamžiku, kdy nastupuje do akce a bere otěže do svých rukou, válcuje oba hlavní hrdiny. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Efekty 4/10/// +ten pes to zase zachraňoval, hudba -tohle je jen slabý odvar dobrých filmů/// Je spousta komedií a mnoho z nich je zábavnějších. Je spousta dvojic a téměř všechny jsou lepší než tahle tvojka. Co potom může vzejiít z této rovnice. Úplně zbytečný film, který je méně zábavný než by si tvůrci přáli. Spousta vtipů vyzní naprázdno a několik scén jde až do trapnosti. Konec film byl asi nejlepší, ale že bych z toho byl nějak na větvi se říct nedá. Tentokrát to nevyšo.///Celkem 46%/// ()

Reklama

bouncer 

všechny recenze uživatele

Potenciál tohoto filmu byl rozhodně mnohem větší než můžeme vidět ve výsledku. Jména Jason Lee a Tom Green slibovaly mnohem větší zábavu...Příběh není příliš dobře vymyšlený (hlavní hrdina má našetřeno 30.000 s nastávající a bude kupovat dům, ale kdysi sestřenici řekl, že pokud se dostane na VŠ, tak jí to zaplatí a ona si to náhodou natočila a potřebuje téměř 29.000) a místy velmi trapný. Film působí nereálně a nesmyslně a to určitě ne záměrně. Bohužel, chtělo by to alespoň více humoru. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Paradni krimi komedie se skvelou zapletkou, nekolika skvelejma forama a spoustou vtipnejch a nesklouzavajicich k trapnosti. Navic Jason Lee je tradicne perfektni, na chvily se tu mihne vostrej plesatej McGinley a i kdyz je Green herec prisernej, vymasteny hovada zahraje verohodne a dodava celymu filmu energii. No a k tomu vsemu tu mame jeste sviznej dej, slusnou hudbu a kratkou stopaz, takze prijemna zabava. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Podle mě skvělá komedie, Jason Lee opět ukázal, že komediální talent určitě má a Tom Green zase ukázal, že nemůže hrát nic jinýho než dementní úchyláky, ale ty mu teda jdou znamenitě, fakt úchyláček jak vyšitej. Sice je tady pár scén tak trochu navíc a některý si myslim nemaj takovej zábavnej efekt, jak si asi tvůrci představovali, ale celkově to zábavný je a některý scény fakt stojej za to ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama