poster

Zloději z Harvardu

 • USA

  Stealing Harvard

 • Slovensko

  Zlodeji z Harvardu

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2002, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • silent cut
  ****

  Dělej že si opička!!! Ták!!! Chcete ořezat strom? Vemte osmiletýho kluka ze sousedství, dejte mu motorovou pilu a na onen strom ho zavěste pomocí kladky!! Vy, kdož jste viděli, sáhněte si do svědomí a řekněte, že vám alespoň necukal koutek ve chvíli kdy... nebudu spoilovat (soudce, plačící děvče, lékárna, policista a zubní kartáček ) ... no nic...(8.6.2006)

 • FandaF
  **

  Komedie s pár bláznivými nápady. Scéna s kartáčkem, psem, nebo větví Vás určitě dost pobaví. Myslím, že film nemá hluchá místa a má spád. Kritika, která na něj je, je zaviněná spíše nedotáhlým scénářem a možná také režií. Zřejmě se měl pan režisér víc soustředit na režii, než na svou "pidiroličku". Čekal jsem ale že to bude horší. Oddychovka na kterou se určitě dodíváte, ale už se k ní asi nevrátíte. Dávám 2*. Jinak Tom Green je opět v roli, která mu sedí nejlépe - totální trotl ;-)(30.3.2007)

 • lennyd
  ***

  John Plummer (Jason Lee) a jeho přítelkyně Elaine (Leslie Mann) si konečně našetřili 30 tisíc dolarů, a konečně mohou začít plánovat společnou budoucnost - svatba, koupě domu, apod. Ale zčistajasna se přihlásí Johnova sestra s dávným slibem, že John zaplatí své neteři Noreen studia na Harvardu - a jako na sviňu je to přesně 30 tisíc dolarů. Protože se ale John nechce vzdát ani jedné z možností, za pomoci svého šíleného přítele Duffyho (Tom Green) se rozhodne obstarat dalších třicet tisíc - a nemusí to být dvakrát legálně... Pokud nečekáte oskarové drama, ale necelou hodinku a půl dlouhou odpočinkovku, tak jsou Zloději z Harvardu úplně ideální. Film je nabitý ftípky, které až na vyjímky nespadávají do fekálního humoru jako v konkurenčních filmech. Hlavní hrdina je správně přitroublý a ve společnosti (jako vždy) ulítlého Toma Greena vytvářejí docela idylickou dvojici. Skvělou roli homosexuálního soudce tu má Richard Jenkins :)(24.9.2008)

 • Kryton
  **

  Nebýt Jasona Lee tak film je vyloženě nudný. Pár scének je celkem ucházející (transvestický soudce,vyloupení alkomarketu) , ale zbytek je plný neskutečné vaty. Tom Green je neskutečně trapný až nechutný. Pokud chcete něco lepšího , kde je Jason Lee zkuste seriál My Name Is Earl , který má v každé epizodě více humoru než celý tento film.(16.9.2008)

 • B!shop
  ****

  Paradni krimi komedie se skvelou zapletkou, nekolika skvelejma forama a spoustou vtipnejch a nesklouzavajicich k trapnosti. Navic Jason Lee je tradicne perfektni, na chvily se tu mihne vostrej plesatej McGinley a i kdyz je Green herec prisernej, vymasteny hovada zahraje verohodne a dodava celymu filmu energii. No a k tomu vsemu tu mame jeste sviznej dej, slusnou hudbu a kratkou stopaz, takze prijemna zabava.(14.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace