Zloději z Harvardu

Stealing Harvard

Zlodeji z Harvardu

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2002, 82 min

Podle mě skvělá komedie, Jason Lee opět ukázal, že komediální talent určitě má a Tom Green zase ukázal, že nemůže hrát nic jinýho než dementní úchyláky, ale ty mu teda jdou znamenitě, fakt úchyláček jak vyšitej. Sice je tady pár scén tak trochu navíc a některý si myslim nemaj takovej zábavnej efekt, jak si asi tvůrci představovali, ale celkově to zábavný je a některý scény fakt stojej za to(2.4.2007)

• Ryuuhei

Dlouho jsem nezažil tak irelevantní název jak v českém, tak i v původním názvu. Sympaťák Jason Lee tentokrát nezachraňuje fakt, že nejde o dobrou komedii. A už vůbec ne drama. Očekával jsem příjemné pobavení na večer a namísto toho se dočkal takovéto blbosti, která nebyla ani zvlášť vtipná, ani nápaditá. Nemělo to pořádnou jiskru, logiku, nic. Pointu možná, ale ta stojí za prd, jako i celek. 34%(27.10.2016)

• FandaF

Komedie s pár bláznivými nápady. Scéna s kartáčkem, psem, nebo větví Vás určitě dost pobaví. Myslím, že film nemá hluchá místa a má spád. Kritika, která na něj je, je zaviněná spíše nedotáhlým scénářem a možná také režií. Zřejmě se měl pan režisér víc soustředit na režii, než na svou "pidiroličku". Čekal jsem ale že to bude horší. Oddychovka na kterou se určitě dodíváte, ale už se k ní asi nevrátíte. Dávám 2*. Jinak Tom Green je opět v roli, která mu sedí nejlépe - totální trotl ;-)(30.3.2007)

• dINsA

"Zloději z Harvardu" ... víte co je Váš problém ? ... Český dabing! Včera jsem tenhle film viděl na jedné nejmenované stanici (TV NOVA) a většina solidních fóru je zabita stupidním českým dabingem. Pár (doslova) scének je tam geniálnich ... vrátili se zpět, ukradli bezpečnostní kazetu, několik porňáku a čokoládové mlíko ... ale zbytek je celkem předvídatelný ... Zasmál jsem se od srdce snad jen jednou a tak dávám jen jednu *. Předabovat Greena (hraje magora, ale jde mu to) a McGinleyho (ten se sice jen mihne, ale je s ním vždycky sranda ... viz Scrubs) a to hodnocení je o */** vyšší...(16.9.2008)

Paradni krimi komedie se skvelou zapletkou, nekolika skvelejma forama a spoustou vtipnejch a nesklouzavajicich k trapnosti. Navic Jason Lee je tradicne perfektni, na chvily se tu mihne vostrej plesatej McGinley a i kdyz je Green herec prisernej, vymasteny hovada zahraje verohodne a dodava celymu filmu energii. No a k tomu vsemu tu mame jeste sviznej dej, slusnou hudbu a kratkou stopaz, takze prijemna zabava.(14.3.2008)