poster

Saekjeuk shigong

 • Jižní Korea

  색즉시공

 • Velká Británie

  Sex is Zero

Komedie / Romantický

Jižní Korea, 2002, 96 min

Komentáře uživatelů k filmu (16)

 • Tadzi
  ***

  Nevím, co si o tom filmu myslet. Na první pohled a první hodinu se zdá, že jde o pokus japonců trumfnout American Pie, ale poté, co se tam stane jeden dějový zvrat, tak se film přestane na notnou chvilku přestane řadit mezi komedie a vy budete stejně jako já zmatení, protože něco takového se prostě čekat nedá... I když japonci jsou schopní všeho :)(16.12.2003)

 • T2

  Rozpočet $2,2miliónaTržby Celosvetovo $23,915,000(8.8.2010)

 • May
  **

  Ano, Saekjeuk shigong je teen-komedie a jak už to tak většinou bývá, takové filmy nejsou zrovna moc chytré, nemívají propracované charaktery postav ani perfektní technickou stránku filmu, a vlastně ani nejsou moc vtipné, spíše trapné až k pláči. Ale i mezi takovými filmy se dají najít výjimky, které svůj žánr udržují jakž takž nad hladinou a při jejichž sledování se vám sice obrací žaludek naruby z všelijakých lidských výměšků, ale se zaujetím film dokoukáte a nenapadne vás ho vypnout kvůli jeho stupiditě. Nemyslím si, že je rozumné srovnávat teen-komedie s jinými žánry, stejně tak jako je podle mě nesmyslné je srovnávat s kinematografií východu. Jde o úplně jinou kulturu a ať už se tváří sebemoderněji, pořád je to jiný svět.(9.10.2004)

 • EdaS
  ***

  Korejská variace na Prcičky tlačí opravdu slušně na pilu a fanoušky teen komedií (což není úplně můj případ) svými nechutnostmi a zobrazenou nahotou asi potěší. Ve dvou třetinách se (naštěstí) film láme do skoro regulérního dramatu, čímž u mě vytahuje hodnocení na tři hvězdy.(14.10.2006)

 • tombac
  ****

  První polovinu filmu sledujeme korejskou obdobu Prciček, tudíž nás čeká pohled na kluky onanující u porna, trocha spermatu, větší množství blitek a nahoty, ze které by se americkému cenzorovi zatmělo před očima. Některé gagy jsou vtipné, některé trapné. Trapné je především šaškování největšího loosera Eunsika a výstupy dvou nadrženců, kteří si ho honí i mezi obecenstvem při turnaji v aerobiku. Ale z nějakého záhadného důvodu se mi první polovina docela líbila. To druhá půlka se nevyhýbá vážnému tématu. Na řadu přijde potrat, spousta slz a krve. Od tvůrců je to obrat o 180 stupňů. Tato část je jako melodrama celkem solidní, i když moc nedojme. Filmu jsem chtěl zpočátku udělit tři hvězdičky, ale za tu neskrývavou nahotu, pěknou vizuální stránku, hezká děvčata a aerobik jednu hvězdičku rád přidám. Kdo by se nechtěl podívat na krásná vytrénovaná těla mladých Korejek, že.. :-)) 7/10(1.10.2005)

 • Shit
  **

  Takhle by teen komedie opravdu vypadat neměla, korejci by na tohle neměli radši ani šahat, nejenže mě to prakticky vůbec nebavilo, jelikož vtipy jsou neuvěřitelně křečovitý, trapný a stupidní, ale ještě mi to náladu zkazilo, což už mi celkem vadilo, protože jsem do toho šel s tim, že mi to náladu spíš zvedne. A mimoto mě zklamala i Ha Ji-won, jak jí všude zbožňuju, tak tady je to bída, ale ona to stejnak u mě dohnala svým vzhledem, kór když tam cvičí aerobik a když ten obleček pěkně zvýrazní její křivky(24.10.2008)

 • Dadel
  **

  Je to v zásadě stejná blbost jako americké teenagerské komedie, se spoustou neftipných ftipů, tělesných tekutin a dalšími neodmyslitelnými atributy žánru. Kdyby byli tvůrci takto důslední po celý film, byl bych relativně spokojen. Ale v poslední třetině filmu se z nepochopitelných důvodů snaží hrát na vážnější notu, a hrají poněkud falešně. Tato část filmu není ani ftipná, ani neftipná, ale prostě nudná. A protože nehodlám filmu nijak nadržovat jenom proto, že je asijský, dávám stejné hodnocení, jaké bych nejspíš dal, kdyby šlo o americký film:)(16.11.2004)

 • molotov
  ****

  Ještě před shlédnutím filmu jsem pročetl zdejší komentáře a věděl jsem do čeho jdu. Nakonec to nebylo tak špatné jak jsem se bál, spíše naopak. Prcičkovských vtipů nebylo zas tolik, občas tam byly opravdu hodně dobré vtipy a koukat se na mladé nádherné korejky, jak cvičí aerobik nebo jak ...ehm... souloží, je pastva nejen pro oči. Rozhodně bych ještě pochválil kameramana, protože ty obrázky jsou jako malované.(18.7.2006)

 • petero
  ***

  http://www.youtube.com/watch?v=mnNqcmgAXSw(7.11.2012)

 • Jhershaw
  ****

  Nikdy předtím jsem žádnou korejskou teen komedii neviděl, tak nemohu porovnávat, jestli to, co se předvádí tady, je extrém, nebo jestli se takhle korejská mládež opravdu chová :-) ____ Ale popořádku: První hodinka se nese ve stylu nechutných teen komedií, které známe již z Ameriky. Parta kluků (sexuálních loserů a věčných masturbátorů) potká na vysoké škole a koleji partu holek (věčně tlachajících "kdo s kým"), postavy jsou typické a ze svých škatulek téměř nevybočí. Ovšem Korejci mnohem více "tlačí na pilu" - některé scény byly imho nechutnější než to, co předvádí např. American Pie, a zobrazení erotiky se téměř blížilo soft-pornu. ____ Je tu ale jedno "ale" - neřekl bych, že se jedná přímo o dějový zvrat, ale prostě se stane něco a na okamžik jako bych já (a možná i scénárista) zapomněl, že předchozích 60 minut jsem se více méně smál, a najednou brečím.... Takže 3* za tuctovou nechutnou teen komedii a * navíc za pár velmi silných scén (ti, kteří by tuto kombinaci nevydýchali, nechť si tu hvězdičku radši odečtou).(3.9.2004)

 • IQ Tiqe
  **

  Jak mám rád komedie a dramata mi nejsou po chuti, tady mě vážnější konec vyloženě potěšil. Mimo něj pak ještě nepovedené scény, ale o tom jsem nechtěl psát. Měl jsem problém poznat kdo je kdo, a na rozdíl třeba od American Pie nebyl děj moc utříděný, nesednul mi.(26.4.2010)

 • lioncel
  *****

  .. a na just .. plná palba ...(13.6.2019)

 • terunka003
  ***

  Puberťácké, prcičkové, zamilované, nešťastné, bolestivé, nespravedlivé, nechutné. Rozhodně prvních pár minut filmu nic nepojídejte, jinak vám nebude chutnat. (vlastní zkušenost). Film je to pohodový, začátek je velmi vtipný, ulítlý, druhá půlka je o něco vážnější, přesto to velmi mile končí. Jak tu již tombac nadhodil, takové Prcičky po korejsku. ..ten začátek je fakt síla..(13.9.2010)

 • Ceres
  *****

  Tak tenhle film mě naprosto skvěle pobavil, takový styl humoru mám také rád xD. A na to, že tohle udělají korejci takový film, mě opravdu překvapilo. Skvělá komedie :D:D(26.1.2010)

 • inutihar
  ***

  Původně jsem Korejce hodnotil za originalitu s jakou míchají teen komedii s dramatem, ale pak jsem viděl izraelské Eskimo limon, které je o čtvrt století starší a má děj natolik podobný, že korejský film je prakticky jeho remake. Jen s aerobikem a happy endem navíc. Sex is zero tak drží na třech hvězdách jen hezké Korejky. Škoda.(26.8.2007)

 • danielwanderer
  ****

  A to som myslel, že bude porovnanie s dnešnými Prci, prci, prcičky: Nahá míle korektné, ale ako náhle Sex is Zero skončil, tak viem, že ono to porovnávať snáď ani nejde. Áno, úvod by aj nejaké spoločné znaky niesol (až na to, že Kórejci sa libujú vo zvratkoch a prekvapivo odvážnych erotických scénach). No potom... Skúsim to povedať takto, raz som mal jedno dievča, ktorému som často hovoril, aká je krásna a bola to pravda, no ona na to reagovala, tak, že to nechcela počúvať a bila ma za to (no viete biť ako biť :)). Čo tým chcem povedať? Že aj kórejské filmu sú krásne, ale najradšej by som ich uslzenými očami zmlátil za to čo mi robia... A školský prideh Eun-shika a spol. je ďalší takýto prípad... ...s pár hluchými miestami, pretože som sa jednoducho stratil.(29.8.2007)