Reklama

Reklama

Hvězdná brána: Atlantida - Série 3 (2006) (série)


Msta (S03E19)

(epizoda)

Obsahy(1)

Sheppardův tým je poslán na planetu, ze které se jeden z průzkumných týmů dlouho neozval. Když dorazí do místní osady, nikde nikdo - celé místo je kompletně opuštěné. McKay zjistí, že v podzemí města se nachází jedna známka života. Když se Sheppardův tým dostane do podzemí, nalezne tam hromadu lidských těl. Následně je napadne stvoření, které připomíná Eratuského brouka. Když se vzpamatují z útoku, zjistí, že Teyla byla unesena. Teyla se probudí připoutaná v podzemní laboratoři a zjistí, že to vše má na svědomí Wraith, se kterým se již setkali. (Varan)

(více)

Recenze (6)

PEPR 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sheppard, Ronon, McKay a Teyla cestují na jednu planetu, ze které se jim již dlouho nikdo neozval. Zdá se jim to proto divné. Když dorazí do osady, nikde ani živáčka... až na jednoho - McKay totiž objeví jednu známku života v podzemí. Sestupují tedy do podzemních chodeb, kde naleznou spoustu zavražděných a zmasakrovaných těl obyvatelů vesnice. Také zahlédnou nějaké stvoření, které až nápadně připomíná obrovské Eratruské brouky. Zjistí, že Wraith, kterého se snažili "polidštit" - Michael - zde na planetě prováděl experimenty. ()

kwoky 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nápad zajímavý, provedení velmi slušné. Bohužel v poslední pětiminutovce jsou hmyzáci nějací slabí a díky tomu se zase všem podaří uniknout. Tentokrát to mohlo být mnohem dramatičtější. ()

Reklama

GejmronCZ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zcela upřímě.... připadá mi to jako jiná verze Vetřelce 3 v Hvězdné bráně. Jako špatný to neni, to jako ne ale přece jenom z těch pár záběrů, co lze zahlédnout ty nechutný parchanty, tak jsou vetřelci dost podobný. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama