Rozpočet $-miliónovTržby USA $3,060,858Tržby Celosvetovo $-(16.11.2009)

Nijak zvlášť originální, ale příjemný film, který bohužel neomylně předznamenával konec kino kariéry Burta Reynoldse. Malone ale rozhodně není tak mizerný, jako jeho tržby. Reynolds má charisma na rozdávání, ve vedlejších rolích solidní herci a režisér Cokelis své řemeslo umí. Zkrátka příjemný výlet do 80tých let.(6.9.2010)

Klasika VHS s Burtem Reynoldsem, který jako nájemný zabiják odchází na odpočinek. Cestou do neznáma se mu porouchá auto a náhle se ocitne v zapadákově, kde vládne Cliff Robertson s jeho organizací patriotů, kteří jsou zfanatizovaní jako nějaká sekta, která dělá místním lidem zle. Když se dostanou do křížku s ním, netuší čeho všeho jsou oni ale i on schopní. Parádní 80-ková akce, která je chladná a zábavná.(29.10.2018)

Charizmatický Reynolds sa v roli drsného osamelého vlka na ceste za spravodlivosťou niekde v zapadákove celkom našiel. Síce už trochu starší na podobné role, ale zahrané je to dobre. K tomu presvedčivá akcia a pár záporákov, ktorým treba prekaziť ich "biznis". Predsalen mi tu chýbala silnejšia atmoška, no a skratkovitosť deja v závere tomu tiež nepridala. Inak, veľmi slušný akčňák.(5.8.2016)

Slusne natocene "oldschool" akcni becko, s drsnakem a agentem Burtem. Ja s tim nemam problem, bereme-li to jako oddychovku. Je to film z doby, kdy hrdinove jeste kourili cigara. :-) Prumerne hodnoceni ziskava za to, ze tam nakonec neuvidime nic zapamatovatelneho. Proste "polda a bandita" to neni, prestoze tady ma Burt taky pekny auto...(14.4.2014)