Pat a Mat: Trezor

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Česko, 1994, 9 min

Lubomír Beneš

Ivan Vít

A já hlupák myslel, že nejbezpečnější úložiště peněz je banka. Pat a Mat mě však přesvědčili, že pořádný trezor a Mona Lisa navrch by neměla chybět v žádné pořádné domácnosti. Tento díl je typický Pat a Mat se svým důvtipem, vynalézavostí i absurdní blbostí, tak jak ho máme rádi. 8/10(26.7.2008)

A znáte tohle? Youtube. Varuji: Je to sprostější, ale lepší :-)(17.11.2007)

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: ))(27.11.2005)

http://www.rozpravky.tv/rozpravky/pat-a-mat-trezor 80% - 4*(9.8.2011)

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(12.1.2009)

Tihle dva pajduláci již vstoupili do legend. A právem - jsou opravdu skvělí a unikátní.(6.2.2012)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Udělat dveře do trezoru z obrazu Mony Lisy dokážou jen Pat s Matem... 90%(15.12.2011)

• Kothy

Jeden z nejlepších dílů. Naprosto legendární. A s polským dabingem je to ještě lepší. :D(17.2.2013)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(18.12.2008)

Peníze patří do banky. Chudák Mona Lisa.(12.1.2010)

Tak ten srp v šuplíku ten mě dostal. Určitě ho tam má 90% domácností.(18.4.2010)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(22.3.2009)

Klasický velmi vtipný díl o tom, co jsou Pat a Mat schopní udělat s tak banální věcí, jako je namontovat do bytu trezor. Ale musím potvrdit, že sprostá verze na You tube je daleko mazanější.(15.3.2008)

Skvělej trezor :-D na konci..(13.4.2013)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím(30.10.2009)

Stejně je kouzelné jak to na konci vyřeší. Prostě zámek a petlice to jistí.(4.5.2012)

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 %(24.8.2009)

Schovat trezor za obraz znamena nasledovnu kompletnu rekonstrukciu bytu. Hodnotim cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky.(3.3.2009)

<< předchozí 1 2