Série(3) / Epizody(40)

Mildred do Akademie pro čarodějnice doslova vletěla, a to rovnou mezi popelnice. Zachrání ji Maud, která se stane její věrnou přítelkyní, což se nedá říct o ostatních dívkách, ani o některých učitelkách. Přesto se Mildred dostane až k závěrečným zkouškám - a jak dopadnou? Stane se z Mildred skutečná čarodějnice? (oficiální text distributora)

LucyD

Tak to už je dnes pro mě docela nostalgie, ale měla jsem to ráda. Taková milá blbost, která neurazí, ale nenadchne. ()

fallanga odpad!

Kdyby to mělo nějaký děj nebo kdyby byly čarodějky třeba na střední, tak by to možná stálo za pokus o shlédnutí. Ale tomuhle se vyhýbat obloukem. ()

cheonsacz

Kdo seriál nesledoval poprvé na dnes již neexistujícím Supermaxu, ale například až o mnoho let později na ČT1, tak nepochopí to kouzlo jaké seriál tehdy mělo. V té době se v Česku nevysílal žádný podobný seriál s tématikou čarodějnic jako studentek (co si pamatuji seriál "Charmed" (česky Čarodějky) se vysílal až o nějakou dobu později). Také srovnávat seriál s Harrym Potterem je úplná pitomost vzhledem k tomu, že první kniha podle níž je tento seriál inspirován vyšla v roce 1974 a první díl Harryho Pottera až v roce 1997, tedy o 23 let později (a to Harryho Pottera miluji, ale laskavě si ujasněte co zde bylo první než budete házet komentáře křičející "plagiátorství" na všechny strany nebo vypouštět kecy typu "variace na Harryho Pottera") a tato knižní série patří v Anglii k bestsellerům dětské fantasy což dokazují 4 milióny prodaných výtisků. Samozřejmě dnes musí seriál působit komicky a efekty taky stojí za prd ve srovnání s tím co seriály dovedou dneska, ale na tehdejší dobu to bylo dobré. Připadá mi smutné, že lidi dneska na csfd házejí "odpad" na všechno jen, protože to není na ně dost "moderní" nebo dost "vyspělé" či dost "originální a obvykle jen hodnotí po jednom či pár dílech nebo podle toho jak hodnotí ostatní. Tento seriál si rozhodně pouhých 33% nezaslouží. ()

Dlo'h-osh

Ta první řada celkem ušla, ale to věčné proměňování ve zvířata bylo trapné.Herecké výkony nestály za nic a příběh byl u většiny dílů zoufale nudný...33% ()

xxlch

Koukám na to a přemejšlím.Proč se Potter tolik líbí a slečna Krákavá ne?Kdyby toto dílko někdo vytvořil nanovo,třeba bude stejně úspěšné jako Harry Potter. ()

Sparky

Já nvm... ten seriál váně neobstojí v konkurenci ale já si pamatuju, jak jsem to sledoval ještě jako malej. ()

yaqwsx odpad!

Proč jsou podobné seriály pro děti tak stupidní a hlavně tak depresivní? Mě i pouhých 10 minut toho seriálu dokáže totálně zničit perfektní náladu. ()

konysua

Každý den na supermaxu jsem se s tímhle jedem setkával. Jelikož jsem čuměl jenom na tenhle program, nezbývalo mi nic jiného než na to tupě koukat a koulet očima. Nevím kterou postavou jsem nenáviděl nejvíc, ale vím, že ten dabing hlavní pičky byl otřesný. 1/10 ()

MartyMcFly89

Koukal jsem na to docela rád. Je to Britské a to mi vždy přidá 20% minimálně, poté když to srovnám s Harry Potterem, tak je to lehké, amatérské a scénářovitě samozřejmě horší, ale má to svojí krásu. Protože knižní předloha byla publikovaná v roce 1974, nedá se mluvit o ovlivnění ČŠP Harry Potterem, ale právě naopak. Tak strašné hodnocení, které tento seriál dostal svědčí o tom, jak se lidé nechají snadno ovlivnit komerční, líbivou blbůstkou, Harry Potterem, podstatně bohatším, mladším sourozencem ()

sidcom odpad!

Dívat se na tenhle seriál je jako dobrovolně podstoupit lobotomii, po pěti minutách máte chuť křičet "vraťte mi mozek!". Seriál posouvá hranice trapnosti do nevídanýh dálav, k tomu stále se opakující scénář, nesympatická hlavní hrdinka a nezbytné "morální poučení" na konci epizody. Po tomhle seriálu si začnete vážit Harryho Pottera! PS: oceňuji trefné zařazení i do žanru horor :) ()

HnaTula

Harry Potter v sukni......akorát s tím rozdílem, že Harry není takové (a teď pardon za ten výraz) střevo jako Mildred.....ale kdyby mi bylo osm, tak by se mi to možná i líbilo. Úsměvných 15%. ()

karlos-rio

raději budu koukat na tento seriál, než na trapného Harryho Pottera, a hodnocení odpad?to je fakt přehnané holt fanoušci H. Trotla... :-) ()

Snapphanar

Seriál, který dříve má mladší sestra hltala, když byla ještě malá... Ale i jí po pár dílech začal nudit, nedivím se jí. Bohužel jsem měl i možnost shlédnout dotočené nové díly tohoto podprůměrného seriálu a věřte mi, že to není nic víc, než ztráta času. Mimochodem by mne moc zajímalo, kdo do žánru tohoto seriálu "Horor"... Že je to drama a komedie- to ještě chápu, ale osobně bych to nazval tragikomedie. ()

BarVa13

Jako maličká jsem Čarodějnice školou povinné milovala. Jako adolescent dávám z nostalgie alespoň dvě hvězdy. Víc si tenhle "Harry Potter v sukni" ani nezaslouží. ()