Dodge se stane kapitánem a má velet ponorce. Není to však vysněná atomová ponorka, ale rezavý dieselový stroj z roku 1958. Marně si stěžuje – a navíc se dozví, že má při cvičení imitovat ruského šílence, zaútočit na americkou jadernou flotilu a dobýt dva přístavy. Ani posádka na jeho Stingrayovi není nic moc – je složena z bizarních individuí – fanatického zástupce velitele Pascala, technik Lovacelli, přezdívaný Sonar, či nezvladatelný frajer Stepanak – a je v ní dokonce žena, poručice Emily Lakeová. Takové podmínky vyvolávají samozřejmě řadu kuriózních situací. Přesto se Dodgeovi nakonec podaří dát ponorku jakž takž do pořádku a pomocí různých improvizovaných triků obelstít i atomovou ponorku Orlando, jíž velí jeho bývalý nadřízený Knox. Pomalu se sžívá i s posádkou a nakonec ignoruje rozkaz – přeruší rádiové spojení a dopustí se tak de facto únosu vlastní ponorky. Pascal žádá kapitána, aby mu předal velení, před posádkou se však jen ztrapní. V převlečení za piráty jej ostatní náležitě potrestají. Admirál Graham se mezitím rozhodne počíhat si na Dodge u Norfolku, a velet jeho dopadení… (TV Prima)

Jeremiah

Tento film na 100% splnil co jsem od něho očekával - spoustu legrace u které nemusíte moc přemýšlet a jenom se bavíte. Navíc, i když se jednalo o bláznivou komedii, nebylo to trapné a nechutné - u mne za slabší 4. Ze 3 zvýšeno na 4 z důvodu, že v současné době není moc kvalitních komedií. ()

Dr.Brown

Názory na tento film se různí, z mého pohledu je to Americká klasika, pojednávající humorným způsobem o netradičním vojenském cvičení. ()

zdeny99

Inteligentně humorně napsaná a precizně natočená parodie na válečné filmy typu HON NA PONORKU či seriál JAG o jedné staré rezavé ponorce, na kterou se hodí přibalit si do kufru protitetanovku. Posádku tvoří banda lemplů, pokrytců, rebelů a kapitán má vytetováno na čurákovi "Vítejte na palubě". [4812. hodnocení, 154. komentář, 65%] ()

Johnny

Výborná paródia na ponorkové filmy, u ktorej sa nejde nebaviť. Gagy rôzneho druhu, celkom vydarené herecké výkony - proste pohodový relax. ()

Rockerman

Velmi špatná parodie, která si snad chce hrát na napodobeninu "Žhavých výstřelů"? Tak to ani náhodou! Jen pár dobrých vtípků zachránilo tento film od odpadu! Jako vždy špatný Rob Schneider mi šel na nervy nejvíc!!! ()

Lyžař

Ač je tenhle filmek ryzí komendií, já se smál jenom jednou. Jinak jsem se sice bavil, ale...ale...něco tomu ještě chybělo..Režie: **, Scénář: **, Hudba: ???, Herci: **** ()

helloween93

Nudná komedie, která má pár vtipných momentů. Film se snaží navázat na filmy typu Bláznivá střela nebo Źhavé výstřely, moc mu to ale nejde. 2* ()

cuish

Velmi slušná komedie s několika výbornými vtipy. I po několikátému shlédnutí furt drží laťku kvality a skoro nikdy nenudí. ()

poli00

Je to pohodový, ale nic víc se o toho nedá čekat. Podle mě naprsto nenapínavý, to v žádnym případě nevadí, protože o to vůbec nejde :) Třeba takoví herci mi vůbec nevadili a dalo se i zasmát. Například sonar byl skvělej. 60% ()

Torgal

Podivná kombinácia seriózneho námorníckeho filmu s imbecilnou posádkou ponorky ťahajúcou sa žánrovo niekam k Horúcim strelám. Výsledok pôsobí väčšinou serióznym dojmom, o to viac potom vyniknú tie občasné šialenosti. I napriek tejto rozpoltenosti ale mi ale čas s týmto filmíkom utiekol vcelku príjemne. Ako oddychovka na sobotné popoludnie optimálne. 6/10 ()

dalziel

Kapitán Dodge s údajným tetovaním "Vítajte na palube" na svojom penise, automaticky stojí za pozornosť 😂😂😂 Kelsey je ako vždy borec.Najlepší "ponorkový" film čo som kedy videl.Bodka od "Village People" na koniec : https://vimeo.com/47519496 ()

artuš

Pěkná nenáročná komedie o tom, že i železný, rezavý pouze ponorku připomínající vrak dokáže ve cvičení porazit moderní atomovou ponorku a ještě s kapitánem, si hraje na piráta. Prostě něco na co se dá dívat od začátku do konce. ()