Agent Úřadu pro životní prostředí Jack Taggart přilétá do malého městečka v Apalačských horách, aby vyšetřil podezření na zamoření toxickými odpady, které tu ilegálně v šachtách opuštěných dolů skladuje bezohledný boháč Orin Hanner. Maskován jako tesař, který za peníze kostela provádí menší opravy u chudých lidí, začne Jack nenápadný průzkum. Opatrně se vyptává a tajně odebírá vzorky vody. Seznámí se nejen s Hannerovými muži, kteří se ho pod vedením Orina mladšího marně pokoušejí zlikvidovat, ale také s místní vyvrhelkou, sympatickou včelařkou Sarah Kelloggovou. Jejich sbližování překazí její nepříjemný, psychopatický bratr Earl, jenž je příčinou všech životních těžkostí, kterými Sarah musela projít. Když vyjde najevo jeho skutečná totožnost, pustí se Jack do pátrání s pomocí několika starousedlíků, ochotných pomoci mu v boji proti všemocnému Hannerovi. (TV Nova)

Jeffic

Tenhle je dobrej zařadil bych ho do asi TOP10? Jo to by šlo, správný lámání kostí a hlavně akce. Dobrej scénář a supr vyvrcholení. Chtěl jsem dát víc, ale zklamalo mě trochu, že to plynulo tak pomalu. ()

bratr_jezek

Tentokrát tajný agent Segal není nic moc, celá zápletka je trochu hluchá a nezachraní ji ani zlidštění hlavního hrdiny (nová láska, pro kterou klidně hraje na kytaru, opravuje domy a nakupuje úly!!!) ()

Vaso

Už se vytratila ona akční bojovnost opepřená vtipnými hláškami, ale podle komentářů jsem čekal horší film. Tohle nenadchne, dá se to dokoukat i když je jasné, jakým směrem se bude děj ubírat ()

PORTER44

Tímto filmem už začínal ve svých hereckých výkonech Seagal slábnout, možná to bylo nabídkami ale už to nebylo tak nabitý akcí,příběhově nic moc,místo karate a střílení hraje na kytaru,spravuje schody,randí atd i tak to nebyl tak hrozný průser. ()

PowPow

Ále, tak zlé to není. Průměrný Steven, průměrný záporák, klasické hlášky a klišé. Je to ale průměrné, ne špatné, a chvílemi jsem se u toho i bavil. ()

MiLuka

Já to vezmu od jinud. Jelikož je Steven Seagal akční herec, který je znám svými kopanci, pěstmi, silou a drsnými bitkami - a divák si ho tudíž jen s velkou námahou dokáže představit na romantické vlně, v tomto filmu vše vyřčené funguje na jedničku. Jako bonus v krásné přírodě. Steven zde ukazuje i svoji citlivou stránku, je zde za muže, kterého by chtěla mít snad každá žena. Během chvíle tu přechází z role bitkaře do role gentlemana a tato rovina mu zde neuvěřitelně sedne. Scény s Marg jsou přirozené a uvěřitelné. Hudba je také skvělá. Na závěrečnou scénu s úly nikdy nezapomenu. Už pro tu atmosféru.. ani na tento film. Stevene, jsi jednička...!! ()

Michal.Sever

Samej odborník na filmy tady. Na tomhle filmu je špatné jenom to, že ..... co? Seagala mám rád a ten film je hodně odpočinkový a celkově fajn. ()

SNCIS

"Copak tady chceš, fešáku?" - "Jsem na nedělní procházce, i když ona vlastně není dneska neděle." / "Bohužel se mi Jacku líbíš, proto tě nezabiju. Zab ho ty, Randle!" - 70%. ()