Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Agent Úřadu pro životní prostředí Jack Taggart přilétá do malého městečka v Apalačských horách, aby vyšetřil podezření na zamoření toxickými odpady, které tu ilegálně v šachtách opuštěných dolů skladuje bezohledný boháč Orin Hanner. Maskován jako tesař, který za peníze kostela provádí menší opravy u chudých lidí, začne Jack nenápadný průzkum. Opatrně se vyptává a tajně odebírá vzorky vody. Seznámí se nejen s Hannerovými muži, kteří se ho pod vedením Orina mladšího marně pokoušejí zlikvidovat, ale také s místní vyvrhelkou, sympatickou včelařkou Sarah Kelloggovou. Jejich sbližování překazí její nepříjemný, psychopatický bratr Earl, jenž je příčinou všech životních těžkostí, kterými Sarah musela projít. Když vyjde najevo jeho skutečná totožnost, pustí se Jack do pátrání s pomocí několika starousedlíků, ochotných pomoci mu v boji proti všemocnému Hannerovi. (TV Nova)

(více)

Recenze (231)

Joe321 

všechny recenze uživatele

Neni to nějaký famózní Seagal, ale pořád jsem dostal to co jsem čekal. To jsou skvělý prupovídky, stylový hadry, zlomený končetiny. A vše v pěkném country-americkém prostředí. Segalovo přestrojení je geniální... jezdí po městečku v autě ve svém černém saku a nabízí truhlářské služby zdarma. Podle mě poslední klasický Steven. Horší čtyři hvězdy ani nevím proč se mi to tak líbí (stejně jako Aljaška v plamenech). Asi hlavně kvůli příjemné oddechové atmosféře. - "Můžu zavolat tři sta agentů, který to tu prohledaj!" ()

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Segal je furt hubeňour,co láme kosti a jako bonus tu i hraje na kytaru a zpívá,dokonce opět zachraňuje přírodu,což je chvály hodné...škoda jen,že dělá ze všech obyvatel maloměsta imbecilní blbečky,kteří svým vzhledem připomínájí nějáké kočovné cirkusáky z 19náctého století.nemám nic proti country,ale tady Steven hodně přestřelil ;-) Na druhou stranu..jeden z posledních filmů,které aspoň trochu připomínájí onen slavný Stevenův styl...proto o jednu hvězdu nadhodnotím ;-) 50%. ()

Reklama

Fox85 

všechny recenze uživatele

Film z období Štefanovy kariéry, kdy se pomalu přesouvá z kategorie průměrných (ale solidních) akčních filmů do kategorie filmů "What the f*ck". Silný ekologický podtext jako v Aljašce v plamenech, ale bez nějaké mystiky domorodých obyvatel. Všichni herci i neherci by za svoje výkony zasloužili nakopat do zadnice (obzvlášť Stephen Lang - ten mě opravdu vytáčel). A závěrečný twist s mladým Hannerem? Vtipné. ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Proč? Proč má Steven Seagal potřebu točit takovéto filmy? Proč si nedá pokoj a točí takové filmy i poté co na ně nadávají jak kritici, tak i diváci? Možná je stejně tvrdohlavý jako jeho hrdinové a myslí si, že filmy s ekologickým poselstvím prostě vznikat musejí i když se na ně nikdo nebude dívat. Asi budu ještě dlouho litovat toho, kdy jsem v pozdějších večerních hodinách otevřel TV program a objevil jsem, že na Nově začínají promítat tento film. Dlouho budu litovat toho, že jsem tu televizi pustil a začal sledovat a to navíc s vědomím, že film trvá dvě hodiny. O to větší bylo mé překvapení, když film tak rychle skončil. Sledoval jsem jej poměrně poctivě a i přesto, že jsem si na čtvrt hodinku odskočil, tak jsem po návratu do křesla zjistil, že nestalo vůbec nic zajímavého. Děj jsem ze 2/3 odhadnul správě dopředu na 95%. Ale i když je film po scénáristické stránce absolutní blbina, tak jsem si uvědomil, že po řemeslné stránce zase není až tak blbý jak by se mohlo zdát. Režisérovi jde práce od ruky jako šikovnému zedníkovi a tempo je překvapivě rychlé. Viz. dvě rychle uplynulé hodiny. Hudba Nicka Gleniho-Smithe je poněkud rozporuplnou záležitostí, protože občas v ní zazní až nesympaticky trapné motivy, ale jinak klapne. Steven Seagal sice hrát neumí, ale kopat a bouchat umí pořád stejně jako ve svých lepších filmech. Tak proč se mi film nelíbil? Protože ani sebelepší zpracování nezalepí onen příšerně naivní scénář. ()

DaliX 

všechny recenze uživatele

Vôbec nechápem to nízke hodnotenie. Tento film som videl asi tak v 11 - stich rokoch ale stále je rovnako perfektný, či už po stránke príbehu, hlavnej postavy (Seagalovi to v tejto úlohe fakt svedčí), záporákovi (Kristofferson a jeho syn na zbohatlíckych a nenásytných hajzlov sedia dokonale), takisto aj country hudba alebo akcia. Videl som tento film minimálne 5 krát a zakaždým si ho v tv nenechám ujsť. Jedna z najlepších Seagaloviek. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (13)

  • Prvý celovečerný film režiséra Félixa Enríqueza Alcalá. (m.a.t.o.)
  • Natočenie automobilovej naháňačky trvalo skoro dva týždne. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama