• Torgal

Ekologické obdobie Stevena prinieslo aj tento film, kde Seagal väčšinu času opravuje ľuďom na dedine verandy a schody a občas odbehne do lesa skontrolovať kvalitu vody. To znamená mimo iné aj to, že filmu chýba tempo a je tým pádom dosť nudný. Oproti starým "seagalovkám" je tu akcie veľmi málo a ani už neláme končatiny tak ako za starých čias. Je to slabé, ale nie zas až tak aby bol medzi 200 najhoršími filmami, to určite nie. 4/10(12.4.2009)

• Fox85

Film z období Štefanovy kariéry, kdy se pomalu přesouvá z kategorie průměrných (ale solidních) akčních filmů do kategorie filmů "What the f*ck". Silný ekologický podtext jako v Aljašce v plamenech, ale bez nějaké mystiky domorodých obyvatel. Všichni herci i neherci by za svoje výkony zasloužili nakopat do zadnice (obzvlášť Stephen Lang - ten mě opravdu vytáčel). A závěrečný twist s mladým Hannerem? Vtipné.(22.10.2015)

Naprosto souhlasím se Seagem, protože tento film je skutečně velmi dobrý a mohl by zde mít mnohem lepší hodnocení. Rozhodně patří ke Stevenově nadprůměru. Ale teď již k samotnému filmu. Tajný agent Jack T. je vynikající akční film, ve kterém nechybí souboje, kterých je zde poměrně hodně. Kamera je rovněž slušná. Seagala zde doprovází ve vedlejších rolích velmi dobří herci a jemu samotnému postava Jacka Taggarta vysloveně sedla. Nechybí tu ani automobilové honičky a exploze. Ve výsledku se jedná o jeden z nejlepších filmů Stevena Seagala. Objektivní kvalita je dle mě alespoň 70%.(21.1.2008)

• Martin741

Upadok je zalezitost, ktora pride rychlo, a rychlo aj postupuje. Uspech je naopak vec, ktoru si treba budovat pomalymi, pekne po sebe nasledujucimi krokmi. A takto je to v zivote kazdeho jedneho cloveka, vynimkou nie je ani Seagal. Pokracovanie akejsi volnej Stevovej ekologickej trilogie /Aljaska v Plamenech, Fire Down Below a The Patriot/ je uz podstatne slabsie nez prvy film. Zaroven Fire Down Below je prvy film, ktory sa Stevovi nepodaril. Priznaky stagnacie uz vsak bolo badat vo filme Boeing 747 v Ohrozeni z roku 1996, to oko skuseneho divaka rozhodne muselo vidiet. Dovtedy to este slo /Under Siege, The Glimmer Man/. Scenar k filmu pisal jednak Seagal a Jeb Stuart /Die Hard, Kriminal so Stallonem/. Pribeh k filmu nema zmysel riesit, ako som spominal, ide o akusi volnu Stevovu ekologicku trilogiu. Stevo vo velkom opravuje strechy, schody a neviem co este, a popritom vymlati par indiviui. Dejova linia vo filme je len cisty balast. Rezia je hrozna, amaterizmus vladne na kazdom kroku. Scenar vsak este co-to poriesi, a nepisal si ho sam Stevo, takze nejde o vyplach. Akcne sceny su retardovane a primitivne, akurat ta s nakladniakom mala nieco do seba. Film nedokaze zachranit ani krasna priroda pohoria Appalace. O ucasti filmovych velikanov, ako Michael Caine v jednicke - On Deadly Ground - mozeme len snivat. Skoda. Totiz Kris Kristofferson /Pat Garrett a Billy the Kid s Krvavym Samom/ uz nema herecky talent velikana Michaela Caine-a z jednicky On Deadly Ground. Namiesto neho vsak sa tu objavil jeden herec z Vetrelce, a to Harry Dean Stanton. A tak Fire down Below je prvy film, po ktorom mal Stevo zacat uvazovat o konci kariery. Akcne sceny hrozne, kamera hrozna, rezia hrozna + este jedna vec. Film sa vola Fire Down below, to by ma fakt zaujimalo, ktory "genialny mozog" ho prelozil ako Tajny Agent Jack T. No tu sa da napisat snad len LOL. 7 % so sebazaprenim.(12.1.2013)

Neni to nějaký famózní Seagal, ale pořád jsem dostal to co jsem čekal. To jsou skvělý prupovídky, stylový hadry, zlomený končetiny. A vše v pěkném country-americkém prostředí. Segalovo přestrojení je geniální... jezdí po městečku v autě ve svém černém saku a nabízí truhlářské služby zdarma. Podle mě poslední klasický Steven. Horší čtyři hvězdy ani nevím proč se mi to tak líbí (stejně jako Aljaška v plamenech). Asi hlavně kvůli příjemné oddechové atmosféře. - "Můžu zavolat tři sta agentů, který to tu prohledaj!"(3.4.2007)

• - Hra postavy Stevena Seagala na kytaru není pouze hereckým výstupem. Seagal hudební nástroj skutečně velmi dobře ovládá a sám se v minulosti pokusil uspět na hudebním poli coby autor. Jeho debutové album "Songs from the Crystal Cave" vyšlo v roce 2004 jako mix country, etnické hudby, popu a soft rocku s hiphopovými prvky. V roce 2006 pak vydal další album "Mojo Priest". (DArtanan)

• - Film byl natáčen v Kentucky, ale automobilová honička se točila v Natural Bridge State Resort Parku. Několik záběrů z úvodu filmu bylo pořízeno v Cumberland Falls State Resort Parku. Scény z jeskyní se točily v Great Saltpetre Cave. (ssfan)

• - Marg Helgenberger navštívila pred natáčaním niekoľko baní, aby sa lepšie vedela vžiť do svojej úlohy. (m.a.t.o.)