Na motivy populární autobiografie Jerryho Stahla, autora seriálů Alf a Měsíční svit, byla natočena černá komedie o vzestupech a pádech tohoto televizního scenáristy. Slavného spisovatele si zahrál Ben Stiller (Fotr je lotr), jeho bývalou manželku Elizabeth Hurley (Smlouva s ďáblem) a Kitty - ženu, se kterou chce Jerry sdílet svůj budoucí život - ztvárnila Maria Bello (Divoké kočky).

Jerry potkává Kitty na léčení v Phoenixu. Snad jejich podobná minulost a vzajemná fyzická přitažlivost vedou k jejich sblížení. Jeho život je jako otevřená kniha, s kapitolami o manželství z rozumu, vzestupu jeho kariéry, narození dítěte a všem, co ovlivnilo vzrůstající stereotyp... a nakonec i podlehnutí heroinu. (lukas17)

lennyd

Ben Stiller jako Jerry Stahl, autor několika populárních dílů seriálů Alf a Měsíční svit, stejně jako mnoha jiných celebrit, bojuje s celoživotní závislostí na drogách, sexu a slávě... Tak já nevím - jako komedie se to moc netvářilo, na vážnější film tu zase vadil Ben Stiller v hlavní roli. Možná i tím, že jsem nedávno viděl žánrově podobně laděný Muž na Měsící (komedie, drama, životopisný), tak mne Půlnoc nikdy nekončí nikterak neoslovila, ba naopak docela i zklamala. U pár scén jsem se trochu pousmál (třeba jak Ben Stiller pomáhá svému kámošovi hledat drogy, které mu pár hodin před tím šlohnul), ale to celý film nevytrhne. Potěšil snad jen Peter Greene, ve své obvyklé roli darebáka... ()

jitrnic

Bena ¨Stillera nemám rád ani jako komika, natož když se pokouší o vážnou roli (čestnou výjimkou je Rabín, kněz a krásná blondýna). Jeho výkon v tomto filmu bych si troufl označit za vůbec nejslabší. Zatímco v různých fekálních zhovadilostech se jen tak neškodně pitvoří. tady zaznamenáváme snahu o tzv. velké herectví, což samozřejmě končí fiaskem. Scénář a reřie rovněž bez chuti a zápachu. Elizabeth Hurleyové to samozřejmě sluší. ()

Hopper

Ďalší príbeh o feťákoch resp. -ovi, kde exceluje najmä Stiller. Fakt je ten, že Trainspotting sa nekoná, ale aj tak je sa na čo dívať a film rozhodne nenudí. ()

aLPaC

Ben Stiller v pro něj zcela netypické roli se sice docela činí, ale i tak tahle drogová nálož nevydá na nic jiného, než na pouhopouhý průměr. ()

Gastovski

V tomto případě platí: zobrazení života narkomana = k smrti nudící blbost, kde se neustále opakuje Stiller buď nadrogovanej v práci nebo Stiller píchající si na hajzlu. Celé mito prostě přišlo, řekl bych takové monotematické. ()

Rokle

Benu Stillerovi jsem toho feťáka ani za mák nevěřil. Závěrečný klip, jenž shrnuje vše podstatné, je podařenější a smysluplnější než celý film. Není to divné? ()

Odpadlik

Zajímavý výlet do světa scénaristů, Hollywoodu, drog ... Důkaz že Ben Stiller umí hrát i něco jiného než jen trouby z buranských komedií. Marian Bello jako vždy příjemná, Liz Hurleyová nudná. Ostatní party nestojí za řeč. ()

Lenka0064

Noo, co k tomu říct. Mé dojmy z filmu jsou poněkud rozpačité. Ben Stiller zahrál celkem dobře, některé pasáže filmu jsou pěkně podané, ale jinak film celkem postrádal drive stejně jako herecký výkon Elizabeth Hurley. Pro příště dám raději přednost psané autobiografii hlavního hrdiny. ()

Blackadder

Film mne ničím zvláštním neoslovil. Snad proto, že téma drog bylo zpracováno už hodněkrát a nyní jsem nic originálního neviděl. Chvílemi to na mne působilo, jako bychom snad měli hlavního hrdinu chápat. Chápat jeho závislost i boj. Jenže já nechápu ani ten začátek, kdy si prvně píchl... ()

snupko13

Aj keď je Ben Stiller v amerike považovaný za stroj na peniaze, mňa ako herec veľmi neoslovil. Jeho komédie bývajú často sterilné a s rovnakým rodinným humorom, hoci nájde sa aj pár svetlých, lepších výnimiek v jeho "komédiografii". Tento film ovšem vybočuje od akéhokoľvek škatuľkovania a myslím si, že tu podobne ako Jim Carey mohol Stiller ukázať, že nemusí byť len za blbca. Kým Careymu sa to myslím si podarilo, tak ... no nič, ide o to, že tento film má srdce a aj keď mu k veľkým životopisným filmom chýba ešte hodný kus, smer bol dobrý. Hodnotím pozitívne, lepší priemer, čiže oplatí sa pozrieť. ()

lovemusicindie

nijak zvlast me to nevzalo. tato tematika mohla, podle meho, byt mnohem lepe vyuzita. jednoduse receno, vlastne to nebylo VUBEC zajimave, nevidel jsem nic noveho a nebavilo me to. ben stiller ale nebyl spatny. ()

peproch

Autobiografie flashbacků. Zprvu jakoby náhodné setkání Jerryho a Kiti (Maria Bello) se změní v zpovědně a restartovací a rekonstrukční a regenerační a resexealizační meeting, kde ona zůstává tajemstvím a on vzpomíná hrdinsky na svou mizérii závisláče avšak nějak výjimečně sympatického a paradoxně stále scénáristicky produktivního. Moc ale nevěřím v upřímnost a je mi Kiti líto. ()