Bořek je šikovný, chytrý, obětavý a hlavně má dobré srdce. Jeho stavební stroje i dispečerka Týna to dobře vědí, a proto mu vždy při práci pomáhají za všech sil. Ať už Bořek staví silnici, buduje tunel pro ježky, nebo zachraňuje kočku Mícu, může se na své stroje a Týnu vždycky spolehnout. (oficiální text distributora)

C0r0ner

Přece jenom jsem musel svoje nadšené hodnocení poněkud upravit, protože zas tak geniální to není. Když jsem na to pořád dokola čuměl s malou ségrou, tak to byla paráda, ale dneska je to trošku dementní seriál o mluvících strojích z modelíny. Každopádně je to ale zdraví nezávadné a pro předškolní děti optimální. 65% ()

otík

Dnes už to považuji za legendu televizní zábavy pro děti. Má tu super znělku, výborný dabing, infantilní příběhy, příjemnou animaci a děti to baví. Co víc si přát. Pro dětičky jako stvořené. ()

Lachtaan

Asi každý si jako malé dítě vytvoří až neústupnou obsesi k nějakému z pořadů, na které se pravidelně dívá a zásluhou toho musí vlastnit kdejaký produkt značky onoho seriálu. Takže mezitím, co jsem netrávil odpoledne sledováním dneska už legendárního britského stavitele, jsem si budoval z Lega, jehož součástí byli Bořek, Týna, Lůďa, Rolík, Max, Julča nebo i strašák Hugo. ()

xerno

Celkem originální pohádka, pro mě, tehdá čerstvýho školáčka, docela fajn, ale následně jsem prohlédl. Začal si víc všímat filmů a zjistil jsem, jaké je to hloupé, ale pro předškoláky výborné. Perné rozhodování, jestli 3*, nebo 4*. Dal jsem, kolik dal. Má to hold i své zápory... ()

Master19

Bořek už je klasika. Není pravda, že to není pro holky, protože i holky můžou mít slabost pro bagry, nebo snad chlapáky v ochranných helmách? :-) Animace je bezvadná a příběhy fajn. ()

Mr.Jackass

Vzhledem k věku nemám de facto právo vůbec hodnotit, ale nezbedný Nunu a podobné vypečené věci mě dostaly...A hodnotit to musím z důvodu že těm, kterým je to určeno to vlastně taky hodnotit ještě nemůžou :) ()

Angus

Tohle byl vždycky jeden z těch seriálů, na které jsem se jako malý neskutečně těšil a strašně mě bavil :-). Ale díky tomu, že už se na kreslené seriály nedívám a považuju je za hlupotku (kromě Toma a Jarreyho :D ) ale pro malé dítě je to naprosto skvělé proto dám poměrně vysoké hodnocené :-). ()

Koda

Dokážeme to udělat? JASNĚ, ŽE DOKÁŽEM! No... snad. Já to taky dokážu udělat... aleeee kam zase tím směřuji... já blbec. No nic, asi jsem nezačal moc dobře, ale věřím, že Bořek nikdy nezklame a vše dokáže udělat na poprvé (i když mu překazí plány Hugo, nebo se ztratí Micka). Legendární seriál mého dětství, u kterého bych klidně vydržel i celou hodinu. Nezapomenutelná znělka, skupinka bagrů, kteří si pomáhají a příhody, které Bořka někdy dostanou do problémů. Postupně se začaly přidávat další postavy, jako Jack s jeho autama. Seriál není dlouhý, příběhově klape, ale ani nějak extrémně nepřekvapí. Z dětství dávám čistý průměr. ()

Mr.Floyd

Medzi tými modernejšími animovanými seriálmi pre deti pôsobí Bob výrazne nadpriemerne a skutočne si zachováva detského a poučného ducha. ()

Billie777

Bořek byl šikovnej chlapík a ty jeho kamarádi i Týna jakbysmet ale moc mě to nebavilo, spíš mi to přišlo tak roztomile trhlé, jak to, že ty stroje mluví a navíc nejsem kluk, takže jako holčičku mě spíš bavila ta úvodní písnička, ta je fakt návyková. ()

wosho

Kdyby mě bylo o 20 let míň, bylo by to pro mě hotovej dar boží. ale mě je už krapek více- přesto musím hodnotit maximem. Můj synovec to před lety hltal tak, že dostal celou serii hraček za 8000kč. Tak tomu říkám obchodní tah. ()

Spectacular Music of Hollywood

Spectacular Music of Hollywood

07.12.2023

Zahajovací koncert třetího ročníku Composers Summit Prague představí světové skladatele filmové hudby na jednom pódiu, kde osobně oddirigují svá nejznámější díla. Mezi významné osobnosti patří… (více)