Wilson (Philip Seymour Hoffman) přišel o manželku, která spáchala sebevraždu. Na rozloučenou mu nechala dopis. Wilson však nemá sílu otevřít ho a přečíst. Útěchu nachází ve fetovaní benzínu a modelech letadel. Psychologické drama o člověku, který ztratil kus svého já. (oficiální text distributora)

sehe

Bohužiaľ nám uz to svoje geniálne herectvo Philips Seymour Hoffman viacej nepredvedie.Nafetovaneho s ťažkými vieckami,vedel to. ()

Mocoft

Jak se žije chlapovi, kterému se dobrovolně zabila žena? Špatně. Nečekejte žádnou jízdu, ale spíš psychologickou sondu mezi pozůstalými. ()

Gertruda.W

Jak je to těžké. Jak to může být těžké. Unést smrt. Unést sám sebe. Role šitá na míru PSH - vynikající výkon – a totéž vlastně i Kathy Bates. Úžasný minimalistický film, kde nic není navíc a nic nechybí. Přesné vystižení prázdnoty, šílenství, bezmoci a tíhy vlastní existence. To vše dotažené až k hranici tragické směšnosti. A parádní filmová hudba. ()

jafuska

jak je nesnadné se vyrovnat po smrti svých nejbližších, ačkoliv je to drama, tak hlavní hrdina naprosto nesympatický až odpudivý, celý film se nějak vlekl, na tento film rychle zapomenu, podprůměrný film bohužel. ()

iz67

Pomalá věc, která se nikam nezene, a která celá stojí na PSH, kterého je strašná škoda (tedy to, že umřel, protože patřil k nejlepším). ()

ostre_pero

tento film som videl už hádam 100x a vždy si ho pozriem rád znova. hofmann ako vždy famózny, atmosféra príjemná, bez zbytočných naťahovačiek. veľmi dobrý film. ()

Nová verze Macbeth

Nová verze Macbeth

08.05.2005

Jennifer Connelly (na obr.) bude hrát v dlouho očekávané filmové adaptaci Todda Louisoa ale čeho? Přímo jedné z nejznámějších tragédií Williama Shakespeara - Macbeth. Film se začne natáčet na konci… (více)