Sám doma 4 (TV film)

Home Alone 4

Sám doma 4: Chceme náš dom späť!

Sám doma 4

Leslie Binns

Kostýmy:

Leigh Bishop
  • Sengee

Proboha, to si snad někdo chtěl z nás diváků vystřelit, ne? Jak mohl Rod Daniel takhle totálně ujet? Ne, že by točil super filmy, ale příběh vlčáka K-9 a Beethoven 2 nemohu rozhodně označit jako odpad. Na tenhle film jsem se dívala fakt jenom ze zvědavosti a z nevěření toho, co se tam odehrává, zda to opravdu myslí vážně. Předvídatelnost děje, nuda, kluk ála Kevin je až otravný než rozkošný, trapný děj, postavy nemají své kouzlo. Prý se tu opakuje historie, ale použít záměrně stejná jména v „jiných“ rolích je zcestné a film Sám doma 1,2 se prostě nedá nahradit. Doufám, že to páni tvůrci tohoto filmového odpadu pochopí a už nikdy nenatočí stejnou blbost. Opakovaný vtip není vtipem.(18.10.2012)

• Colour

Neznášam, keď sa niekto snaží ryžovať z dávnej slávy predchádzajúcich dielov toho ktorého filmu. Je to viac ako trápne. Keby sa film volá napríklad Kazisvet Kevin a figurovalo by to ako samostatný film, tak by som možno dala aj 1,5* Sem-tam sa dá zachechtnúť. Čo mi však vadilo už pri prvom diely je, že hlavní hrdinovia záporáci by aj desaťkrát umreli pri tom, čo im Kevin vyviedol. A napriek všetkému i tu záporáci bez problémov po všetkom šli po svojich do policajného auta. Čitateľný film s koncom, ktorý by predpokladalo i 5-ročné dieťa.(12.8.2010)

• Paity

Naprostá pitomost "okořeněná" "herectvím" Frenche Stewarta, kterému jeho přitrtoublý škleb zůstal od roku 1996, kdy točit stupiditu s názvem Takoví normální mimozemšťané. Cokoli dalšího psát k tomutu patolízaství je naprosto zbytečně. Hodnocení odpad je vše, co potřebujete znát před tím, než se dotknete dálkového ovladače od vašeho televizoru.(30.5.2012)

• rsimonyi

Katastrofa. Co to bylo? Kevinovo rodiče rozvedení … no fuj a Kevin - kde ho vyhrabali. Blbina, která neměla vzniknout. Myslel jsem, žeby se mohl vrátit třeba starší Kevin (samozřejmě Culkin) a spolu s Alexem z trojky se utkat zase s pravým Marvem a Harrym (Joe Pesci a Daniel Stern). To by zase mohlo sérii vzkřísit, ale tohlo jí stáhlo na dno. Škoda(6.3.2007)

• kaylin

Ano, skutečně vznikl i čtvrtý, a ano, skutečně se postavy jmenují stejně jako v prvních dvou filmech a rádoby se na ně navazuje. Vzniká tak naprostý nesmysl, který se nám snaží říct, že ty postavy jsou tupé jako poleno a špatně napsané. Jenže John Hughes je takové vůbec nenapsal. Takové je udělali noví scénáristé a vytvořili něco, co nikdy nemělo spatřit světlo světa. Je mi líto, co se ze série stalo, protože tenhle film si ani trochu nezaslouží nést jméno "Sám doma". Snímek moc neomlouvá ani skutečnost, že se jedná o televizní kousek. Krutá podívaná.(4.2.2014)

• - Když Kevin (Mike Weinberg) uklízí mýdla ve vstupní hale plné vody, jsou ve všech dveřích včetně vchodových vidět zarážky, aby voda neodtekla nebo se nedostala do dalších místností. (max21)

• - Scéna, kdy se Natalie (Joanna Going) a Kevin (Mike Weinberg) setkávají, má Natalie ramínka střídavě spadlá a nikoliv. (chleba24)

• - Daniel Stern, který ztvárnil postavu Marva v prvních dvou dílech filmové série, byl osloven s nabídkou zopadkovat si svou roli. Stern však odmítl a scénář nazval urážkou. (Vlado666)