Reklama

Reklama

Sám doma 4

(TV film)
  • USA Home Alone 4 (více)

Obsahy(1)

Pre Kevina McCallistera vyhliadky na tieto Vianoce nevyzerajú práve ružovo. Jeho rodičia Peter a Kate už žijú osem mesiacov oddelene a doma čelí ťažkej konkurencii svojich starších súrodencov. Aj bez toho je však život bez otca pre Kevina obtiažny a tak nad pozvaním otca a jeho novej zazobanej priateľky Natalie príliš dlho neuvažuje. O to viac, že v dome Natalie je všetko plne automatizované a to predsa Kevin obzvlášť počas vianočných sviatkov miluje. História sa opakuje. Netrvá dlho, keď Kevin stretne svojich starých známych, ktorí majú svojho človeka aj v blízkom okolí Natalie. Kto iný mohol zabezpečiť zlodejov ovládaním zložitého alarmu. Situácia je o to nebzpečnejšia, že v dome sa bude nachádzať aj vzácna návšteva. Skutočný malý princ, ktorého budú chcieť Marv a Vera uniesť. Netušia však, že Kevin im nastražil tie najhrozivejšie pasce, aké si len viete predstaviť... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (241)

Motinski odpad!

všechny recenze uživatele

Celkom som sa zastával Sám doma 3, no na toto už neviem nájsť pekné slová. Tie percentá sú absolútne výstižné. Takto dopadnú filmy ktoré sa chcú zviesť na úspechu niekoho iného a na koniec pôsobia trápne, obohrato a amatérsky. Sám doma bola séria so špecifickým kúzlom, tu už neostali ani náznaky. ()

Sengee odpad!

všechny recenze uživatele

Proboha, to si snad někdo chtěl z nás diváků vystřelit, ne? Jak mohl Rod Daniel takhle totálně ujet? Ne, že by točil super filmy, ale příběh vlčáka K-9 a Beethoven 2 nemohu rozhodně označit jako odpad. Na tenhle film jsem se dívala fakt jenom ze zvědavosti a z nevěření toho, co se tam odehrává, zda to opravdu myslí vážně. Předvídatelnost děje, nuda, kluk ála Kevin je až otravný než rozkošný, trapný děj, postavy nemají své kouzlo. Prý se tu opakuje historie, ale použít záměrně stejná jména v „jiných“ rolích je zcestné a film Sám doma 1,2 se prostě nedá nahradit. Doufám, že to páni tvůrci tohoto filmového odpadu pochopí a už nikdy nenatočí stejnou blbost. Opakovaný vtip není vtipem. ()

Reklama

sidzej odpad!

všechny recenze uživatele

Scenaristu a režiséra tejto sračky by som dal vykastrovať a zožrať psom! Toto sa nerobí. Za vlasy pritiahnutý príbeh kt. sa odohráva akože medzi 1 a 2. dielom s treťoligovými hercami, nulovou atmosférou, výpravou, hudbou a čo i len štipkou vkusného humoru. Takéto filmy by som zakázal vydávať na DVD (na úkor mnohých skvelých klasík ktorých sa nedočkáme možno nikdy). NEZNESIEM KEĎ NIEKTO ZNEÚCŤUJE MOJE OBĽÚBENÉ FILMY. Chudák Chris Columbus toto si nezaslúžil :-( ()

L_O_U_S odpad!

všechny recenze uživatele

Tvůrci Sám doma 3 měli aspoň tolik slušnosti, aby hlavního hrdinu nepojmenovávali Kevin. U Sám doma 4 se McCallisterovi vracejí v plné parádě, ale s prvními dvěma filmy to nemá ani zbla společného. Ani jsem nepochopil, jestli se to má odehrávat po 2. díle, mezi jedničkou a dvojkou nebo jestli to je jen hodně volné pokračování. Tentokrát chybí i zabijácké pasti a snad i doktor Mengele je sympatičtější člověk než Mike Weinberg v roli Kevina. (1 100.) ()

oveckaoa odpad!

všechny recenze uživatele

Tenhle díl je z nějakého paralelního vesmíru asi. Tak si to projdeme hlavní hrdina se jmenuje Kevin stejně jako Culkin v Sám Doma 1 a 2 tenhle má, ale zhruba 8-9 let zatímco Culkin v Sám Doma 2 měl zhruba 12.Má bratra Buzze a sestru Meghan stejně jako Kevin v Sám Doma 1 a 2 Buzz má zhruba 10 let a Meghan taky jeho otec se rozvádí manželka je milionářka s chytrým domem na co ji sbalil  je záhadou jelikož je to prezentováno tak, že on nic nejspíše nedělá a živí ho jen ona jeho předchozí žena nedělá kromě brečení nic proto, aby ho získala zpět tak, že ponaučení pokud Vás opustí manžel a najde si jinou zkuste pořád brečet a on se k Vám možná vrátí zpět jako v tomto filmu . Záporák je Marv což je ten samý Marv z Sám Doma 1 a 2 akorát je problém v tom že vypadá jinak a je to jiný herec a má tak zhruba 30 let ve filmu jsou narážky na předchozí 2 díly akorát tam byly jiné postavy , ale asi to nikoho nesralo a považuje se to asi za regulérní třetí díl jsou zde i narážky na Harryho , který stále sedí ve vězení . Jinak k filmu malý kluk je v chytrém baráku kde zloději chtějí unést královské děcko hned na začátku ho (ten barák) vyplaví což se v další scéně záhadně ztratí  celkově ten barák ničí po částech později se diví, že ho budoucí nová matka nesnáší  vyhrožuje mu a je to prezentováno tak, že divákům  ho má být líto nicméně asi nikomu by se nelíbilo kdyby Vám děcko ničilo vlastní barák.  Nová matka je prezentovaná jako špatná nicméně za celý film nemá ani jednu možnost to změnit jelikož pořád pracuje. Pasti jsou o ničem a na nějakou vynalézavost jako byla v jedničce a dvojce rovnou zapomeňte   kluk jich mlátí pánvicí pustí po nich hrnce vyleje na ně jakési jídla a vyplaví je atd.  celkově  nuda. P.s. top scéna kluk je zavřený ve sklepě nemůže se odtud dostat nicméně má mobil tak první volá bráchovi místo policie řeknete si budiž je to dítě myslí jinak nicméně on i na druhý pokus mu volá zase , i když podle prvního pokusu musí vědět, že na něho ten brácha kašle o tom, že záporáci parkují před tím domem ten kluk to ví jelikož je pozoruje a není schopný na ně zavolat policii radši nepíšu.   P.s. 2 Ten kluk měl u sebe celou dobu  ten ovladač proč teda nezavolal policajty ?  0 procent ()

Galerie (15)

Zajímavosti (4)

  • Když Kevin (Mike Weinberg) uklízí mýdla ve vstupní hale plné vody, jsou ve všech dveřích včetně vchodových vidět zarážky, aby voda neodtekla nebo se nedostala do dalších místností. (max21)
  • Daniel Stern, který ztvárnil postavu Marva v prvních dvou dílech filmové série, byl osloven s nabídkou zopadkovat si svou roli. Stern však odmítl a scénář nazval urážkou. (Vlado666)

Reklama

Reklama