Sám doma 4

(TV film)
  • USA Home Alone 4 (více)

Pre Kevina McCallistera vyhliadky na tieto Vianoce nevyzerajú práve ružovo. Jeho rodičia Peter a Kate už žijú osem mesiacov oddelene a doma čelí ťažkej konkurencii svojich starších súrodencov. Aj bez toho je však život bez otca pre Kevina obtiažny a tak nad pozvaním otca a jeho novej zazobanej priateľky Natalie príliš dlho neuvažuje. O to viac, že v dome Natalie je všetko plne automatizované a to predsa Kevin obzvlášť počas vianočných sviatkov miluje. História sa opakuje. Netrvá dlho, keď Kevin stretne svojich starých známych, ktorí majú svojho človeka aj v blízkom okolí Natalie. Kto iný mohol zabezpečiť zlodejov ovládaním zložitého alarmu. Situácia je o to nebzpečnejšia, že v dome sa bude nachádzať aj vzácna návšteva. Skutočný malý princ, ktorého budú chcieť Marv a Vera uniesť. Netušia však, že Kevin im nastražil tie najhrozivejšie pasce, aké si len viete predstaviť... (oficiální text distributora)

DK197

Filmaři udělali na tomhle snímku jedinou chybu - snažili se to napojit na Sám doma 2. Děj by jakž takž fungoval, ale postavy prostě neodpovídají původním předlohám. Když ale na film koukáte jako na samostatnou jednotku, je to docela zábavné. Býval to mohl být třeba Kevinův bratránek a film by jinak mohl zůstat stejný. Každopádně hlavní představitel je roztomilý rošťák a ten chytrý dům, ten se mi moc líbil. :-) Škoda, že v těchto filmech nejdou trošku víc do hloubky, přece jenom je to čtvrté pokračování a postavy jsou pořád tak ploché a černobílé... Ale hlavní cílovka jsou děti, tak budiž. ()

VanStan odpad!

no ked som videl trojku upútavku som si myslel že už konečne nechajú v pokoji odpočívať sám(a) doma, no ale toto ma šokovalo že aj štvorka? bože to nemajú kde dávať prachy radšej by mohli na nejakú charitu a nie na takéto sračky istemen holy vagyunk...toto je horšie ako odpad to je odpad spálený a vysýpaný do mora... ()

6611600

Viděl jsem všechny předchozí díly,sice je tenhle nejslabší,přesto stojí za zhlédnutí-hlavně kolem Vánoc. ()

dadiak22 odpad!

Otras, vôbec mi to nepripomenulo starého sama doma.tentoraz Kevin McCallister nepripravil zlodejom takmer žiadne pasce a ak tam aj nejaká bola tak hrozná. Celý film som sa nudil a modlil som sa aby už skončil. Bieda, bieda a ešte raz bieda! 5% a aj to len z ľútosti. ()

Bblondie

Mě se to úplně jako odpad nezdálo, samozřejmě film čerpá z úspěchů předchozích dílů, nicméně opravdu opakovaný vtip přestává být vtipem. Možná kdybych neznala předchozí filmy, dala bych o hvězdičku navíc. ()

Aceboris odpad!

Nerád dávam nejakému filmu odpad, väčšinou sa snažím nájsť aspoň malé svetielko na konci tunela, ale toto je moc. Okrem názvu tento film nesiaha pôvodným dvom dielo ani po začiatok nohy. Ďalej to komentovať nemá význam, pretože je to odpad ako sa patrí a zo všetkým čo k tomu treba. ()

GlaDOS odpad!

Tento film nemá právo existovat. Herec Kevina absolutně neumí hrát, herec Marva se pořád nějak divně pitvoří, všichni přehrávají, nic nedává smysl. Tohle je prostě Sám Doma z Wishe. Kvalit prvních dvou dílů se to ani trochu nepřibližuje, i když se asi má jednat o stejné postavy. Je vážně zvláštní koukat na film, co má stejné ingredience jako první dva a přesto je výsledek tak špatný, jako z alternativního vesmíru. ()

Shadowrat

Ne. Ne. Ne. A ještě jednou ne! Nechápu to! Pokud byla pohnutka tvůrců: "Pojďme natočit první díl znovu a hůře," tak se jim to povedlo. Tohle nemá hlavu ani patu. Počínaje nesmyslným a nefunkčním odkazováním na první díl, přes zlikvidování myšlenky, že dítě je schopné svépomocí uchránit svůj dům (tady dostane dálkové ovládání k další velké hračce) až ke kameře, která taky nefunguje. Hrůza! ()

lopikm

: Uplná blbost. Protivnější a otravnější film jsem nikdy neviděl. trapní herci z kterých se mi chtělo blít.za snahu bych dal jednu hvězdu ale stydte se. ()

BratmMm odpad!

Fu tak tu musím skonštatovať, že je to naozaj jeden veľký odpad. Po 3 super častiach prichádza veľký pád ku dnu, nedá sa nato ani pozerať, otras. ()