Sám doma 4

(TV film)
  • USA Home Alone 4 (více)

Pre Kevina McCallistera vyhliadky na tieto Vianoce nevyzerajú práve ružovo. Jeho rodičia Peter a Kate už žijú osem mesiacov oddelene a doma čelí ťažkej konkurencii svojich starších súrodencov. Aj bez toho je však život bez otca pre Kevina obtiažny a tak nad pozvaním otca a jeho novej zazobanej priateľky Natalie príliš dlho neuvažuje. O to viac, že v dome Natalie je všetko plne automatizované a to predsa Kevin obzvlášť počas vianočných sviatkov miluje. História sa opakuje. Netrvá dlho, keď Kevin stretne svojich starých známych, ktorí majú svojho človeka aj v blízkom okolí Natalie. Kto iný mohol zabezpečiť zlodejov ovládaním zložitého alarmu. Situácia je o to nebzpečnejšia, že v dome sa bude nachádzať aj vzácna návšteva. Skutočný malý princ, ktorého budú chcieť Marv a Vera uniesť. Netušia však, že Kevin im nastražil tie najhrozivejšie pasce, aké si len viete predstaviť... (oficiální text distributora)

Futulama odpad!

A to som myslel že 3. Časť už nejde topnúť... och tak šeredne som sa mýlil... 3. Časť bola odpad ale toto je úplne nový level. ()

Pato2909 odpad!

Davam odpad po 5 minutach ma to nebavilo proste Sam doma 1,2 je klasika potom to je uz HROZNE mozno sam doma bohaty tam aspon ze hra ten co bol v jednotke a dvojke ! ()

qwertasip... odpad!

Na světě je mnoho špatných filmů, což by se v tomto případě dalo brát jako polehčující okolnost. Na druhou stranu... těch, které jsou horší než Sám doma 4, ale zas tak moc není... ()

Etherium odpad!

Ja by som tie práva nedával hocikomu, za minimálny rozpočet žobrú peniaze zo slávnej značky sám doma, a ja by som toto pálil, keby mi to niekto dal, tak to spálim, alebo aspoň zakopem na záhrade nech to zhnije. ()

Trilobajt odpad!

Si už vážně dělají prdel.... Udělal jsem si filmový maraton - od jedničky po 4. Jak sjet černou sjezdovku, ale nahoře sníh a dole pod sjezdovkou hovna. ()

belinko odpad!

Pfuj! Odpad taký, aký ešte svet filmu nezažil. Suchý humor, trápne scény, ktoré vždy dopredu viete ako skončia a samozrejme film skončí úžasným happyendom, za ktorý môžu poďakovať malému chlapcovi. Absurdné, až sa mi z toho ani smiať nechce... *odpad ()

EdwardMovie odpad!

Myslel som si, že nic nemôže byť horšie ako Malý Herkules...Ako hlboko som sa mýlil ...:D Totálne nevkusné, naivné a amatérske... Nezostáva mi nič iné ako krútiť hlavou nad absurditou tohto filmu :D Niekto proste nedokáže pochopiť, že už toho bolo dosť! ()

Pavlosos odpad!

Nuda, Nuda a zase Pan Nuda... Vývarový čaj z čtyřikrát louhovaného pytlíku a poznáte to dle neschopnosti filmu alespoň trochu zaujmout už od začátku, kdy se naplno projevuje snaha tvůrců o kompilaci všech dílů předchozích... Nudná dvojice zlodějů a Kevin je zde snad nejnezajímavější objekt celého filmu... Prostě vylouhovanej čaj nečaj... Pokud Sám Doma 3 a Sám doma a bohatý dávám 3* a 2*, tady už jen odpad. ()