vincchuppo

Tak tohle Police story už není komedií, jako předchozí díly. Je to celkem dramatická a krutá situace. Jackie je starší a vede policisty z inspektorské pozice. A na místo super akrobatických triků a megalomanských, neustávajících bitek se věnuje něčemu, čemu se říká herectví. Jackieho obličej je sice komický už sám od sebe, ale v tomto filmu mě přesvědčil, že umí i smutnit, a to celkem solidně. Jo, je pravda, že mu v tom pomáhala ta malá "čtyřicetiprocentní" rekvizita a trochu těch nostalgických vzpomínek na opilecký box, ale klobou dolů. Překvapil mě. Jinak natočené Police story film, jinak sestříhaný film, jinak ozvučený, jinak pojatý, jinak zahraný Jackie, jiná doba... Ale myslí, že to vůbec neubralo na kvalitě. Prostě to bylo jiné a dost zajímavé. A tedy, pro mě i hodně napínavé. ()

bono22vox

Jackiho Chana mám rád, vadí mi jen jeho místy hodně trapný humor. Naštěstí to kompenzuje skvělými akčními scénami... Tento snímek se soustředí především na akci a ne na humor a je to dobře. Serie Police Story se díky tomuto dílu opět zvedla z bahna... 75% ()

Luckyman

Zaujímavý a celkom aj dojímavý film. Raz darmo, Jackie Chan vie točiť filmy, pri ktorých sa človek aj nasmeje aj si príde na svoje pri akčných scénach. V tomto filme je síce humoru pomenej, ale aj tak je to veľmi vydarený film s pekne gradujúcim dejom a neskutočným rozuzlením v závere. ()

Likan7

Na asijskou kinematografii si asi nikdy nezvyknu. Nesedí mi to a nebaví mě to. V rámci série se jedná určitě o nejvážnější díl, ale je otázka, jestli i nejlepší. Jackieho kouzlo je totiž v komediálním talentu a kaskadérství. Jedno mu nepřiřkl nudný scénář, druhý zase už věk. ()

Nix

Drsný příběh, který Jackie zvládl i herecky skvěle. Je na dně, chlastá a vybití Jackieho týmu prostě působí fakt drsně. Je to zajímavé, má to nápad a samozřejmě, že Jackie se bude mstít, takže o akční sekvence není nouze. Já se bavil, i když to bylo trochu jiná zábava než je člověk zvyklý. ()

diabolique

Nemozem si pomoct, ale podla mna jeden z najlepsich Jackieho filmov. Pribeh nie je nicim vynimocny, ale je to asi ta najmensia vec, ktora by niekomu mohla vadit. Akcne sceny su genialne(autobus rutiaci sa cez mesto rozbijajuc vsetko naokolo-krasne spravene-Nicolas Cage a jeho nahanacka v Skale mozu ist smutny domov spat), suboje sa naozaj vydarili(ziadne saskovanie s dazdnikom a stolickami alebo vsetkym moznym, co je po ruke) no a tych par vtipnych scen mi pripadalo uz len ako ceresnicka na torte:) Dufam, ze taketo filmy bude Jackie tocit aspon do 80ky.... ak sa teda dovtedy v nejakom filme nezmrzaci:)...jednoznacne 100% ()

Martini98

Mám rád Jackie Chana, a tento film patří asi k jeho nejlepším a to i díky tomu, že nepoužívá své komediální gesta! Tento snímek má vše co mě stačí k uspokojení, romantiku, zajímavý příběh, a hlavně svižnou akci, se skvělými Jackie kousky i vynikajícím Nicholasem Tse! 5* ()

marvod

Napětí se dalo krájet, báječný příběh, to nebylo jako americké akční filmy, ne to ne, tohle byl opravdu kvalitní akční film. Hlavní postavy byly sympatické a padouchové byli zlí, když měli. Snad byla jen chyba, že ve chvíli, kdy se poprvé objevil Jackie Chan, tak už jsem čekal nějakou srandamlátičku, avšak vážnost snímku mne ohromila. Mile to překvapilo. 90% ()

Stanix

Nejslabší z policejní ságy a v podstatě bych tento snímek do předchozí trilogie ani nezařadil. Jde o celkem slušný akčňák, který to ale z původní akce-komedie dotáhl až do dramatu a to mi moc nesedí. ()

karlee

Ani původní Police Story nemám moc rád, toto mě taky nechytlo. Hodně slabý scénář zavatovaný scénami, které opakují staré vzory (počítačová hra, bomba a drátky, neovladatelný autobus), raději bych přidal trochu Jackieho pověstného humoru. Tady stačí shlédnout závěrečné titulky. ()

altaica

PRO MUŽE:Čerstvý padesátník Čan se přestal přiblble pitvořit, zvážněl a začal hrát. Sice už není takový gumídek a hopsakoule v jednom jako dřív, ale jeho filmům to náramně prospělo. Profík a instruktor. Pod tlakem se nesmí dělat chyby a už vůbec ne, když je protivník stejně rychlý a bezcitný jako mamba a ještě k tomu hravej jak delfín. Vyšší sázka, větší adrenalin. Sázka začíná. Začíná na dvou životech přátel. Kdo nehraje, nevyhraje, kdo hraje, nevyhraje taky. Fuckt blbej den. Z týmu zbyla troska. Troska muže s flaškou. Lepší je pít, než být blázen. Ještě lepší je potkat někoho, kdo vás postaví zpátky na vratké nohy a probudí touhu. Touhu po pomstě. Na Hong Kong a Jackie Chana až sem dost dobrý, jenže pak se to zvrhne ve směsici akce, ptákoidních přiblblých hlášek, nechutného pathosu a mnoha sr*čkovitých klišé. Ty dvě hvězdičky jsou za snahu natočit akční krimi bez obvyklých asijských debilit, bohužel se nezvládly debility à la Bollywood, protože to by nespáchali ani v Cesmínovém lese. Jednu přidám a to vysloveně nadržuji za snahu Chana o změnu hereckého projevu a celkový dojem, který nebyl tak tragický. S velkou rezervou se to dá dát.         PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE: Poldu, který je na dně, poznáte nejen podle toho, že se plazí jak pavouk, co právě přišel o dva páry končetin, ale třeba i podle toho, že na lupiče vytáhne plácačku Sang Somu (podřadná napodobenina rumu) místo stříkačky. Pak už není ani inšpektor, ani konstábl, ale pouze blijábl. Není to úchvatné dílo, u mnoha dialogů budete trpět jako zvíře, madame, pokud najdete odvahu si to pustit. Budiž vám odměnou sladkobolná love story, kterou sjetý scénárista tak citlivě vpašoval do akčního snímku. SPOILER: ..... a pak se všichni vzali a jestli se navzájem zase kvůli něčemu nepozabíjeli, žijí spolu dodnes. Blink, blink. Káp (to je slza dojetí).          HLÁŠKA:Chlape, v životě tě čeká ještě hromada důležitý práce. Zapomeň na minulost a hlavně proměň bolest v sílu.// Joe, jestli se ti nechce do práce, tak tam nechoď, máma ti dá peníze, aby sis mohl dělat, co chceš, ano? ()

Fanak

Nečekaný zážitek s Jackie Chanem. Přesněji řečeno nečekaná nuda, spíše Nuda s velkým N. Nebýt tradičně skvělé bojové gymnastiky, jž však zde působila hodně samoúčelně, dal by se tento film směle přirovnat k béčkové produkci pochybných akčních hvězd. Ždímaní citů je dosti trapné a veškeré dění postrádá špetku reality. Jak se tak dívám na ostatní hodnocení, tak patrně buď nechápu asijskou akční produkci nebo jsem zcela mimo. ()

LukeSharp

Mnohem temnější a drsnější než jakýkoliv předchozí díl.To ale neznamená,že ztratil něco na kvalitě.Naopak Jackie se po několika průměrných hollywoodských filmech vrací tam,kde mu to sedí nejvíce a kde natočil své nejlepší kousky.Jackie se vrací domů!!!!A návrat je to opravdu parádní.I Police story se přenesla do moderní doby a tak se setkáváme s bandou brutálních počítačových psychopatů,kteří nemají co dělat s penězma a hrajou různé hry např.za každého mrtvého poldu milion navrch.A tak policii dávají pěkně zabrat a překvapivě dlouho je nemůže zastavit ani sám Jackie,který si přibral ještě partáka.Fighting scény nabízejí střet generací protože Chan už není žádný mladík a tak od mladých záporáků dostává docela hodně na prdel,ale nakonec přesvědčí,že ještě nepatří do starého železa.Parádní comeback za 80% ()

pajapal

Tak nám Jackie Chan zas ukazál, že se s nim musi pořád počítat.Ne že by važnější struna hrála uplně na výbornou, ale je to příjemná změna.Akční scény nejsou nijak zvlášť špičkové, ale lepší rozpočet umožňuje sem tam něco většího rozbít takže ani nevadí. že už to Jackimu tak nekope.Jinak mě jen pekvapilo kolik toho Jackii ve filmu nabrečel, to chtělo odvahu, ale doufám že to nebude nějaká nová móda. ()

MrMir

Jackie by neměl točit v Hollywoodu. Tam je za šaška. To co ale předvádí v NPS je neskutečné..... Snad jediná výtka - Jackie prostě neumí zahrát ožralého :o) ()

Jaromír

Akční slátanina (akce, romantika, životní ztroskotání, ...), která je až příliš dlouhá (2h je na akční film moc). Nesedělo mi podkreslení operou a místy architektonické prohlídky (i když architekturu miluji, ale ne jako hlavní záběr v akčním filmu), které brzdily děj. Nemám rád filmy, které si hrajou na něco, co nejsou. Akce v akčním filmu stačí, není třeba přikládat další ingredience. Na druhou stranu Jackie Chain a ostatní herci předvedli opravdu velký kus bojového umění (a nejednou si při tom jistě nabili různé části těla :) ) a ostatních "parádiček", na které budete koukat s otevřenou pusou. Stačilo film zkrátit a byl by o hodně lepší. Na druhé straně není to film, který bych musel vidět podruhé, to bych se vážně už, vzhledem k jeho délce, nudil. Film jsem viděl v originále v kantonštině bez titulků, takže jsem dialogy moc nedával (žádná škoda :) ... Každopádně, pokud máte rádi různé přeskakování, podlézání, atd., tak se na něj podívejte, bude se vám líbit. ()

pekas

Ne Jackie opravdu není herec, ve scénách vážných působí jeho snaha o zoufalost, lítost a opilost lehce tragikomicky. Potom ještě scény s autobusem, to bylo taky hóóódně hloupé.To by byly zápory. Zbytek jsou veskrze klady, které v mých očích dostaly tento kousek mezi 4 až 5. Závěrečná scéna, vysvětlující motiv jedné z hlavních postav, je dobrá, až se mi vehnaly slzičky. ()

Pauliee

Film by som rozložil tak na také tri časti. Prvá časť je úvodná polhodinka kde nám je predvedená ultimátna nonstop akcia až som skoro spadol z gauču. K tej prvej a výbornej časti patrí ešte aj rozpad charakteru Jackieho osobnosti. A potom prichádza druhá časť, kde tempo filmu sa zadrháva a akcia dlhý čas nieje nikde, a potom prichádza záverečna časť tiež, čo do choreografie aj prevedenia, výborných súbojov (napr. v hračkárstve). Ako som už spomínal akcia je tu výborná a to som ešte nevyzdvihol akrobatické prvky. Pretože také bicyklovanie po kolmej stene mrakodrapu zhora nadol sa nevidí každý deň! A že to ešte k tomu vyzerá tak štýlovo.. Jackie Chan nám tu čoby päťdesiatnik predvádza výborné face to face súboje. Nieje to síce Tony Jaa, ale tu to zvládol bravúrne, nie ako v iných trápnych "humorných" filmoch. Bol som s filmom v celku spokojný, len keby trošku urýchlili tú strednú časť tak by som dal možno aj plné hodnotenie. Teraz je to "len" za 4. ()

Elegnor

Parádní akce, napínavá, realistická i zábavná, fakt dost dobrý, škoda jen, že i v tomhle jinak skvělym snímku musej bejt některý nelogický scény - např. autobus: akčně skvělá podívaná, ale vážně by (SPOILER ALERT) desítky lidí v autobuse bez řidiče jen čekali, až je někdo zachrání a nebo až tam všichni umřou? Ale jděte.. ()

HEED

A takhle bych si představoval Jackieho ve filmu. Drobné vtipné vsuvky jsou neumělé, a opravdu jsem se po chuti zasmál. Akcí nabitý film který nenudí, propracovanost jednotlivých postav záporáků, ze kterých by si mohli brát příklad hollywoodští tvůrci akčního řemesla. Postavit proti sobě staříky z expendables je parání nostalgické ohlédnutí zpět do minulosti. A co takhle známou stařešinu proti začínající omladině? - Jak je libo, zde se vám toho dostane za dosti učinění. Třeba se někdy dočkáme souboje Donieho Yena proti Jackiemu Ch. S police story to nemá skoro nic společného. Předešlé díly stavěli hlavně na vitálnosti hlavního aktéra, který servíroval perfektní akční souboje na komediálním podnose. Jak už zde zmínil POMO, exteriéry - hlavně mrakodrapy a honičky všude možně z toho dělají parádní podívanou, která prostě hold v dnešním akčňáku chybí. Tu a tam se najde klenot, jako je tenhle. Doporučení. ()