Hvězda, kterou známe z filmů Caddyshack, Stripes, a Ghostbusters, pokračuje v sérii žoviálních komedií. V této hlučné, hravé honičce hraje Murray Grimma, znuděného elegána, který se převleče za klauna a vydá se vyloupit metropolitní banku. Má sice skvělý plán a pomocníky, ale ztopení miliónu dolarů se ukáže být hračkou proti úniku z města. Grimmovi vstupuje do jeho “klaunova pozdního odpoledne“ chvástavý policejní šéf. Lupiči rekvírují auto, taxík, autobus, zavazadlový vozík i letadlo, aby nakonec poněkud nešťastně vyvázli. Milovníci komedií, Rychlá změna stojí za to! (Warner Home Video CZ)

Toumyk

Vzhledem k tomu že nejsem dotčen francouzským originálem s J.P. Belmondem tak tomuto filmu dávám ´velmi kladné hodnocení. Bavil jsem se u toho. ()

radostR

U filmu jsem se dobře bavila. Není nutné pořád myslet na to, že Bill Murray nahradil věhlasného Belmonda. Beru ho jako slušnou komedii, oceněnou třemi hvězdičkami, ale musím přidat hvězdičku za partu kopáčů, postavu taxikáře, řidiče autobusu a nakonec bloudění ulicemi nočního tichého města, kde občas přeběhne kočka a objevuje se stín báby, která naříkavým hlasem nabízí květiny pro mrtvé.! ()

Artien

Vcelku podařilý oddechový film na sobotní odpoledne, který výborně poslouží např. jako kulisa při uklízení. Děj je přímočarý a předvídatelný, pokud něco prošvihnete, lehce si domyslíte. Bez předsudků a velkých očekávání se na to dívá docela dobře. Z řady amerických remaků ten povedenější. ()

PORTER44

Tak tahle slátanina se vůbec nedá srovnat s Bezva fintou.Tři hlavní hrdinové podali hrozný herecký výkony nejtrapnější pokusy o komický scény podal R.Quaid,trochu vtipný byl akorát taxikář jinak to nestálo za ten ztracený čas. ()

drkaldj

Belmondo si svojí roli opravdu užíval. Nemůžu si pomoct ale Murray mi do role klauna nějak neseděl. Celkové provedené zločinu nebylo tak zábavné a prošperkované jako u originálu. Následný útěk opět nebyl tak propracovaný. Jediná výhoda oproti originálu je kratší stopáž a svižnější vyprávění. ()