Hlavní cíl (TV film)

Hlavný cieľ

Akční

Kanada / USA, 2000, 89 min

• Pepinec

No jistě - kanadská vlajka. Ta všechno vysvětluje. On se totiž i béčkový film musí umět natočit, a co jsem živ, o céčkové kategorii jsem ještě neslyšel. I když adeptů bych mohl jmenovat hned několik. Začal bych kupříkladu tímto filmem...(12.6.2009)

Ryze televizní snímek o atentátu na amerického prezidenta a jeho obraně. Známá šablona opět rozehrává dramatické chvíle tentokrát v době slavnostního otevření lanovky. Televíznost je víc než patrná a tak o nějakém výtečném filmovém počinu nemůže být ani řeč. Velké dějové zjednodušení všeličeho a mnohé nesmysli obracejí divákovi oči v sloup. Naprosto nenáročný snímek na nenáročný večer bez přemýšlení a hledání logičností.(23.6.2015)

• Wacoslav1

Chudák émerickej prezident to holt nemá lehký. Ani v lanovce mu ti všivý holomci terorističtí pokoj nedají! Je to samozřejmě další brutální pečovina, ale na rozdíl od jiných mistrovských kousků pana Mastroianniho ať už se jedná o pekelně trapáckej dvojboj (Prezidentova dcera, První výstřel) nebo nudnou tv rutinu (Nebezpečný let) tu pozoruju aspoň vtipný momenty a situace. Nevím zda je to chtěné či nechtěné, ale je to celé dostatečně absurdní, aby to aspoň po téhle stránce zafungovalo. Takže aspoň, že tak. Víc se čekat nedá.30%(22.5.2016)

• Djoker

Film nám přináší ochranu amerického prezidenta a spoustu dalších klišé, která zde byla už mnohokrát. Nebýt vedlejší dějové linie v odlehčeném stylu, tak by nebylo v lidských silách vydržet do konce. Podle mě je na tom nejzajímavější teorie o pánských botách. To vypovídá o mnohém.(23.6.2010)

• Slavníkovec

Mohu se přiznat, že jsem viděl asi 10 minut, proto nehodnotím, ale béčkové akční filmy poslední doby nic moc. Tohle není výjimka. Nebýt televize Nova, byl by tento film v šuplíku tvůrců zůstal. Tv Nova poslední dobou ztrácí procenta kvality vysílaných filmů. Sledovanost si možná zvýší. Ale jiným způsobem než dosavadním. Asi si šetří na červenec a srpen. Jen se koukněte s čím na diváky vytasí, snad krom dabingu.(12.6.2007)

• - Natáčení probíhalo v kanadském Vancouveru. (Terva)