Supersmradi - Malí Géniové 2

• Německo SuperBabies: Baby Geniuses 2 (více)

Nová generace mluvících batolat se tentokrát stane centrem pozornosti mocného Billa Biscaneho, kterému jde jen o vlastní prospěch a má s lidstvem nekalé úmysly. Zlý muž se totiž chystá pomoci satelitního systému ovládnout celý svět! Mohou mu v tom malé a nevinné děti zabránit? Opravdu jsou tak nezáludné a bezbranné? (oficiální text distributora)

Paity odpad!

Tohle jsou ty nejhorší braky, které jsem kdy měl tu čest videt. Kdo proboha vymyslel takový námět, toho bych potkat. ()

Standito odpad!

Takého debila ako ja aby človek hľadal. Videl som predošlú časť (samozrejme som nedopozeral), no napriek tomu som opäť zhliadol totálne trashové dno. Škoda, že sa slovo odpad nedá stupňovať. ()

Prdly_Tatka

Mnohokrát jsme slyšeli o různých Superhrdinech. Superman, Superžena, Supertohle, Supertamto. Pokaždé dělají Superskutky a všechny zachraňují. Ale tohle je příběh o skutečném Superhrdinovi. O malém chlapci, který se stará o všechny děti na celém světě.   Jedná se o film pro děti do 4 let, i když nevím, zda Bob Clark tohle věděl před natáčením. Každopádně, dětičkám se snímek líbil, mně teda moc ne, takže nebudu hodnotit. Bylo by to nespravedlivé. ()

Mortemiss odpad!

Před pár lety jsem na to viděla ukázku, bylo mi asi 10 let. Jelikož mě to zaujalo, tak jsem si to běžela koupit do trafiky, po shlédnutí jsem bouchala hlavou do stolu a ptala se sama sebe proč jsem si tu pitomost vlastně kupovala? Jediné co mě omlouvá je, že jsem byla hloupé děcko. Děsně vypatlanej film, na který se nedá dívat! ()

Horak odpad!

Někdo tvrdí, že film je o dětech ze školky pro děti ze školky. Každopádně je to zajímavý argument. Pro toho kdo má školku za sebou je to ovšem neskutečně bizzarní podívaná a nechávat děti s tímto filmem samotné bych taky nedoporučoval.... ()

Pidzey odpad!

Fuj,ani ten trailer jsem nedokázal dokoukat,což naznačuje jak neskutečná debilita by byl celí film.Raději už teď dávám odpad s tím že se na to nesmím nikdy podívat. ()

RedHot odpad!

Pustili jsme se do toho s kamarádem dva a oba jsme věděli předem, do čeho jdeme. Byl to boj, obvzláště posledních dvacet minut stojí opravdu za to. To snad i pustit prckům navečer Texaský masakr obyčejnou ruční pilou je k jejich vývoji šetrnější. --- Režisér měl tři roky po uvedení filmu smrtelnou autonehodu. Já osobně se odmítám spokojit s oficiálním závěrem policie, totiž, že šlo o nehodu - kdybych něco podobného na svět přivedl já, určitě by se našel někdo, kdo by mi smrt brzy rád zprostředkoval - popřípadě bych si za ten volant sedl a zařídil to sám. Jeden z nejhorších filmů vůbec. ()

ElStupido

Nádherný film sloužící k zamyšlení... opravdu existují děti s obličejem dospělého? A jestli ano proč se to americká vláda snaží utajit? A proč film natočený podle skutečné události má na CSFD 5%? A proč se to snaží americká vláda utajit? ()

Dimo odpad!

Neuvěřitelná zhovadilost, kde žvatlající batolata mlátí neschopné dospěláky a ti padají a padají a celé to má být vtipné. Není. ()

Zevon odpad!

Nevím, jestli to je takový průjem i v originále, ale český dabing je opravdu ubohost neskutečná. Jalové hlasy, věty naprosto bez intonací a spousta drobných vulgarismů mi stačilo na akorát deset minut. Ví vůbec všichni na filmu se podílející co spáchali? ()