Zdá se, že hollywoodský agent Jack Giamoro (Ben Affleck) má vše: úspěšnou kariéru, peníze, krásnou manželku (Rebecca Romijn). Jeho perfektní život se ale začíná hroutit. Zjistí, že ho žena podvádí s jeho nejlepším klientem a deník, obsahující tajemství, která by mohla zruinovat jeho osobní život i kariéru, padne do rukou ambiciózní novinářky Barbi (Bai Ling). Jack musí začít bojovat, aby neztratil vše co dosud získal… (oficiální text distributora)

lokol

dostal som echo ze vraj je to dobra komedia...tak to islo v telke a pozrel som si to...po dvoch reklamach som zistil ze to je asi onicom, dokukal som to a nezmenilo sa to...snazili sa tam o par vtipov ale to neslo, proste ma to nebavilo a nemalo to uroven komedie...nemalo to svrnc a ani nic extra komicke...a ako drama mi to tiez nepripadalo a neviem k akemu zanru by som to prirovnal ale kazdopadne si tento film nepozriem v najblizsej dobe ani nahodou...najblizsia doba = 30 - 40 rokov, ak dovtedy nedostanem alzheimera a nezabudnem na to ze som to nechcel vidiet...pre istotu si dam pripomienku do telefonu... ()

BDMarty007

Strasliva blbost. Nejvetsi vykon byl ten muj, ze jsem se primel to dokoukat, abych to mohl poctive odstrelit. Byly momenty, a bylo jich hodne, kdy bylo tezke tu trapnost ustat. Nejvetsi zahadou pro me je, co primelo Johna Cleese, aby se v tehle slatanine angazoval. ()

RedRose

No zas takova hruza jak tady popisujete to rozhodne nebyla!! Teda ne ze by to byl buh vi jak spickovej film ale libil se mi! Ten dav profi kritiku na ktery tady u kazdeho druheho filmu narazim me fakt zacina bavit - strhat umite temer vse ;-) ()

epoh

Velmi povedená komedie, která vás přesvědčí o tom, že i na ty největší životní katastrofy se dá nahlížet z té lepší stránky. A ta závěrečná čtvrthodina a tatínek sedící v plné potápěčské výbavě v akvárku a hledící si s rybami přímo do očí - to prostě nemá chybu! ()

LuNaj

Nechci se opakovat, nicméně musím souhlasit s tím, že jednoznačně film zařadit nelze. Kdo čeká komedii, bude zklamán. Komu však bude "stačit" lehce úsměvný film o životě úspěšného agenta, ten neprohloupí. ()

RobbieM@N

Velice špatný film - naivní, dějově nepochopitelný, předpojatý a domýšlivý. Ben Affleck v té době očividně ještě nedozrál do té formy v jaké je teď, ale i na jeho dřívější tvorbu je Man About Town diletantský snímek. ()

mirkath1

S chutí bych šoupla odpad, ale za scénu na tržnici nemůžu jinak, než dát jednu hvězdu. Jinak absolutní nuda, včetně velmi trapné scény alias základní instinkt a táty v akvárku. Nepřišlo mi to ani směšné ani dramatické. Prostě film o totálním hovnu. Chudák Affleck, takový hezký kluk ovšem co mu chybí je dost podstatné a tou věcí je sexapííl :) Přijde mi a to v každém filmu bezpohlavní, ()

maxnot

Tenhle film fakt není komedie. Je jako život - běžný, smutný, občas vtipný... Neberu Bena jako herce, je fakt lepší režisér, ale občas má lepší chvilky. Jako třeba tady. Něco mi říká, že moc hrát nemusel. :-) ()

Pete1790

Já ani nevím co komentuji. Film se chvíli tváří jako komedie, chvíli jako neúprosné drama a sem tam polechtá thrillerem! Ale proč se nedokáže rozhodnout? Nepomáhá mu k tomu ani Ben Affleck, který mě strašně nudí, a ani "nejoblíbenější film tvé matky" a jí podobné hlášky toto od nudného podprůměru neochrání. 30% ()

Perunwit

Tohle neni žánr z mého šálku. Ale ať je Affleck mizerný herec, nebo ne, tady to do příběhu tak nějak zapadalo. Umění odpouštět se nedá koupit ani za tvrdou měnu. Příjemný podvečerní film ze života. ()

mansonn

Videl som aj lepsie aj horsie .Trochu prihluple a pritiahnute za vlasy ,ale mne sa to pacilo a som sa aj zasmial miestami.Ozaj pekne vykreslenie postav , aj ked prerod Bena trval na moj vkus az moc dlho,inak tie jeho ceraky vyzeral ako bugs bunny...)))Bai Ling okorenila film ako vzdy super postavou a celenkou namiesto sukne.Film odporucam vidiet , je to trochu lepsi stredny priemer ()