Super sázka

Worth Winning

Stojí za to vyhrať

Komedie

USA, 1989, 103 min

Réžia českého znenia (PRIMA 2008) = Luboš Ondráček, Harmona dabuje Ladislav Cigánek - Ak chcete vedieť prečo Bellisario prisúdil v NCIS Gibbsovi štyri exmanželky, pozrite si tento film. :-) (9.8.2009)(9.8.2009)

Veľmi nápaditý príjemný film. Prvýkrát som ho videla asi v piatich. Odvtedy ho zbožňujem. Dlho som nevedela prísť na jeho meno. Keď ho minule odvysielala televízia radosťou som skákala. Okrem príbehu a hereckých výkonov sa mi páčilo aj vlastne to že príbeh bol rozprávaný hlavným hrdinom. A v najposlednejšej rade Mark Harmon je sexy..100%(13.12.2008)

Po všech stránkách průměrná romantická osmdesátka, které přes zajímavý, byť trochu bláznivý, námět s vysokým potenciálem chybí patřičný břink. To, že hlavní hrdina, pohrávající si s city tří žen, dostane za vyučenou se dalo očekávat, problémem však je, že jsem Markovi Harmonovi toho lámače srdcí neuvěřil. Jako komedie je tento film navíc slabý. 50%(16.8.2015)

Sázka díky které mohl vyhrát legendární obraz od Picassa. Jenže během sázky o 3 ženy, se ty 3 ženy spolčí, no 4 ještě se přidá manželka jeho kamaráda, kamaráda se kterým sázku uzavíral. jenže on se do jedné z těch tří zamiloval, do té poslední ale není jednoduché se stěmi dvěma rozejít aby na to nepřišla třetí, navíc když má s tou první těsně před svatbou.(27.7.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $3,690,328Tržby Celosvetovo $-(19.5.2010)