Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Při oslavě zasnoubení s půvabnou Celestou dostane Jack Corcoran telegram s poslední vůlí svého otce. Snad dárek od nějakého vtipálka? Věřil tomu, že otec zemřel, když byl ještě malý kluk. Rozpačitá matka je usvědčena ze lži a Jack přijímá dědictví - starý odřený kufr s kostýmem klauna a 27.000 dolarů. Ale tisíce dolarů reprezentuje totiž živá váha několika tunové cvičené slonice, slyšící na jméno Vera. První věc, která ho napadne, je zbavit se tohoto obrovského zvířete. To však vůbec není jednoduché. Jednak Vera podle věrné podoby s otcem rychle rozezná svého ”pána“ a nemíní se ho vzdát. A tak se společně vydají na dalekou cestu do Seattlu, kde je ZOO, převážející slony do volné přírody na Srí Lanku. Během této cesty se Jack s Verou sblíží a dozví se spoustu nových věcí nejen o slonech, ale i o sobě. (Five Stars Entertainment)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

sunlion 

všechny recenze uživatele

Jackovi, do té doby žijícímu normální život motivačního spisovatele, zemřel otec a zanechal mu dědictví – slonici. Otec totiž působil u cirkusu. Další děj se odvíjí od toho, jak předat dědictví někomu kompetentnějšímu. Jack má dvě možnosti, lukrativní a správnou. Dlouho inklinoval k lukrativní, ale vidlice s elektrickým výbojem jeho volbu změnila. Tu prapodivnou road movie do Kalifornie vyšperkovalo několik komických a dramatických příhod, místy filmaři zapomínali na to, kolik toho má slonice sníst, nicméně vše dopadlo tak, jak to dopadnout mělo. Z filmu člověku utkvějí Bill Murray, slonice, jeden starý cirkusák, nastupování slonice do železničního nákladního vagónu, bortící se kostel a scéna s melodií Sedmi statečných, jeden pošuk, a dvě ženské, z nichž jedna je dračicí showbyznysu a druhá je hodná. Dobrý odpočinkový film na nedělní (nebo na sobotní?) odpoledne. 65% ()

gogo76 

všechny recenze uživatele

Som si istý, že B. Murray tento film neradí medzi svoje najlepšie , ale iste ich radí k tým na aké sa nezabúda a na ktoré rád spomína. Veď kto by zabudol na natáčanie so skutočnou slonicou? Film je veľmi pohodový, aj keď nepopieram, že hlavne kvôli slonici. ale dobre ma pobavil i M. McConaughey v úlohe vyšinutého šoféra - Tipa Tuckera. Ten si toho blázna užíval podobne ako B. pitt vo filme 12 opíc. 60%. ()

Reklama

Kracken 

všechny recenze uživatele

Nepříliš známý film s Billem Murraym a slonem. Jednoho dne se Jacku Corcoranovi (Bill) dostane do rukou telegram, který ho informuje o tom že nedávno zemřel jeho otec. Nicnetušící Jack který o svém otci slyšel naposledy před čtyřiceti lety se od své matky dozvídá, že mrtví tak docela nebyl. Navíc při vyřizování pozůstalosti zjišťuje že po otci zdědil nejen tučné dluhy ale i cirkusovou slonici kterou se rozhodne vyměnit za dluh. Putující dvojice tak na své pouti zažívá spoustu dobrodružných chvil. Velmi příjemný film pro celou rodinu. Jediná věc která mě při sledování rušila byl Matthew McConaughey s českým dabingem. ()

waits 

všechny recenze uživatele

Dva hlavní taháky tj slon a Murray procházejí filmem (Skalisté hory), přičemž Murray má být vtipný a slon roztomile aktraktivní. Obojí se z mého pohledu povedlo jen napůl a film jsem nechal puštěný hlavně proto, že mladšího synka zaujal koupající se slon a dožadoval se dalšího děje. A ten kamionák, co po Murrym šel, mě připadal spíš divný, než aby mě rozesmál. ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Ja som si myslel, že ste muž.“ – „A ste z toho veľmi sklamaný, pane?“ Bill Murray nikdy nemal rád komédie, ale byť na jeho mieste, tiež by som hral v ŤAŽŠOM AKO ŽIVOT: nosiť sa na slonovi, plávať so slonom, utekať vedľa slonov... to musela byť celkom sranda. Bohužiaľ, hoci snímke nemožno uprieť dojímavé (koniec), ani vtipné okamihy (SEDEM STATOČNÝCH, maniak McConaughey s hasákom), je to celé príliš obyčajné a scenár je tuctový. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama