Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

CuriousGuy

Povedená romantická komedie, kde překvapivě neboduje Smith, ale nováček Kevin James. Když se nám ovšem pan Hitch zamiluje úrověň filmu klesá od deseti k pěti. ()

Pulos

I když se jedná spíše o romantickou komedii, tak jsem se u filmu dobře pobavil, W. Smith je fantastický herec a myslim si nebejt jeho obsazení tak Hitch nemá červenou stránku :) ()

Lucyane

Skvělá romantická komedie s netradičním řešením tradičního námětu...Ne opravdu, tento film má něco do sebe a navíc disponuje velice příjemným obsazením, kde vyniká vždy charismatický Will Smith. Prostě romantika prosycená humorem, který vám vykouzlí úsměv na tváři:-) ()

Standey

Solidní oddychovka. Smith netočí špatné filmy, tudíž ani tady se nejedná o nic nudného. Není to sice trhák, ale i tak pobaví. ()

Fritoll

Nebylo to trapné, bylo to dlouhé, ale uteklo to jako voda, celou dobu jsem se u toho culil jak debil a několikrát se zasmál. Víc jsem ani nečekal 80%. ()

xhonza5

Je již pár filmů na dané téma. Tohle je na rozdíl od nich originální, přesné a vtipné. Navíc zde hraje můj oblíbený herec Will Smith. Nemohu jinak. =) ()

shinlove

Škoda hollywoodského happy endu, jinak jsem se bavil. Z Willa vyrostla velká osobnost filmového nebe a šlape Danzelovi Washingtonovi na paty. Je to opravdu "black man number one" současného filmového plátna a proto především za něj a některé gagy dávám 3* ()

Tomulka

Ze začátku to vypadá na slušnej snímek, ale pak se to něják zvrtává, když se nám Hitch zabouchne. pak už to něják není ono. ()

27p16and41p6

4 hvězdy pro Willa Smithe, pro Evu Mendes bych šetřila mnohem víc. Scénář sice na konci trocha zakopl, ale jinak sranda. Hlavně mně ale nedochází, co se děje tady... teda jak lidi jsou nechápaví... všechna ta moudra a říkanky byly celou dobu zesměšňovány, bylo ukázáno, jak fungují a kde selhávají, pomohla Hitchovi v práci, chlapům pomáhal tak dlouho, že už zestereotypněl, nevim, jak jinak se toto dá pochopit. Kdyby to tak nebylo, tak proč je říkal právě jen Hitch? ()

ThomYorke

Will Smith má charisma, Eva Mendes je sexy a Amber Valetta jakbysmet. Věřte nebo ne, ale opravdu to stačí k tomu, abyste se skoro dvě hodiny dobře bavili. ()

ewus

Velmi dobre dielo, ktore tak ako spravi dobru naladu (pri pohlade na nemotorneho Kevina Jamesa) tak postekli pri srdci (s kazdym jednym Willovym usmevom od ucha k uchu) a zaroven ukaze ake to byva v laske tazke najma ked si neverite. Ci uz nam k najdeniu toho praveho pomoze nahoda alebo tej nahode dopomozeme my sami je to vzdy obrovske stastie, za ktore sa oplati bojovat, strapnovat sa a aj vela riskovat. 4 hviezdicky udelujem za skvely napad, za rolu Hitcha (ktora Willovi podla mna uplne dokolane sedi a vedela by som si predstavit, ze taky je aj v skutocnosti), za Evu Mendes (uzasne zahrala zenu, ktora dala prednost kariere a chlapov hadze do jedneho vreca), za Kevina (ktory proste pobavi uz len tym ako vyzera) a samozrejme za happy end. ()

Greencandy

Líbilo se mi to, pasáže pobaví, některé nadchnou.. Tato role Willovi seděla, nevím, kdo jiný by ji tak přesvědčivě zahrál. Námět je zajímavý a neokoukaný, hudba mi tam také sedí...jen ta Smithova moudra jsou v některých pasážích až moc vlezlá..Přesto 80%, film jsem viděla nejméně 10x a stále mi má co říct! :) ()

Johnlaw

Klasická americká ale hodně povedená romantická komedie, která mě upoutala do křesla hned od prvních minut a bavil jsem se tam až do konce. Will Smith, jak to u něj bývá zvykem zahrál skvěle a jeho charisma bylo opravdu hmatatelné. Škoda že tady nejde dát čtyři a půl hvězdičky, protože by si to tento film zasloužil. Jednoznačně film na dlouhé sobotní večery. ()

nickymilka

Will Smith a Eva Mendes jsou krásní, charismatičtí a přesvědčiví herci. Jinak je to ale trošku přitažené za vlasy. Kdo chce, podlehne a uvěří všemu co tvrdí o balení. A proč ne, na tu chvíli se to dá zvládnout. Lehce nadprůměrná komedie - silnější tři hvězdičky. ()

ludena

Typická príjemná, romantická komédia, ktorá ma však ničím neprekvapila . Dala by som len dve hviezdičky , šťastie bolo však v obsadení Willa Smitha. ()