• jajinka

Po velmi dlouhé době český film, který alespoň trochu rozesměje. Viewegh mi sice k srdci nepřirostl a i tohle se moc nepovedlo. Výborná role Donutila, který v celém filmu jen postává na balkoně a kouří :-) O hereckém výkonu Něrgešové se nedá ani mluvit, žádný nebyl... Jedna stálá grimasa, se kterou vydrží celý film...(14.6.2005)

• Tonyluk

hm... název možná vážně znamená, že je to pro něžné pohlaví. Mě to vůbec nic neřeklo.(6.4.2011)

• MK_ultra

Nuda od začátku do konce! Někdy mi to, že film nemá myšlenku nevadí, když má alespoň nějáký děj...ale tohle nemá ani to. Většina výkonů je telecí, postavy jsou jalové, dialogy neskutečně nezáživné, a humor by jste tam našli jen ve chvíli, kdyby jste prodělali frontální lobotomii....Tu jednu hvězdičku to má snad za to, že v době českých filmů typu Kameňák se tohle dá s notnou dávkou fantazie, nadsázky a smyslu pro humor považovat za film.(17.5.2011)

Celkem zajimavej pocin plnej samych srandovnich hlasek. Jako komedii s obcas horkejma, ale pro divaka stale vtipnejma scenkama. Mohlo to byt lepsi, ale radim to nad prumer. 3,6* je takova 4* s osoupanejma rohama ;-).(15.7.2011)

mě se film líbil. rozhodně víc než ženy v pokušení(8.1.2012)

tři hvězdičky jen za Simonu Stašovou, jinak film těžce pod průměrem....(23.9.2012)

pažoute?!?(25.6.2013)

Má to svoje kouzlo, zejména Pažout. Zuzanka Kanocz a rozmarná hudba ve francouzštině...(31.7.2013)

Ztřeštěné, trochu ujeté, vcelku zábavné. Tak na 2,5*. Půl hvězdičky jsem nakonec přidala za bezvadnou Simonu Stašovou, která skvěle hraje a tady i skvěle vypadá.(10.9.2013)

Většina chlapů a rádoby sofistikovaných žen tento film moc nedocení. Ale pro mě je to dobrá oddechovka na večery, kdy se chci odreagovat. A vám ostatním radím - proboha nehledejte v tom něco, co to nikdy nemělo být. Ps: Chyba v ,,chybě ve filmu": 15.3. na náhrobku je datum narození, né umrtí.(9.11.2013)

Nevím, jestli na mě zapůsobil šarm Vašuta nebo ta sklenice vína, co jsem u toho měla, ale na mě ten film dojem udělal. Jsou tam hlášky, romantika, vtip. Líbí se mi. :)(18.4.2014)

Klatit do prdele,jedine s hudbou!(3.5.2014)

Sex ve meste na cesky zpusob, tezce zasranej PPckem. Kreativec (Mr. Big Vashoot), blbka z casopisu, kondom (sex), hotel a vino (snobarna), ujeceny kravy. Na druhou stranu je to obcas i vtipne, avsak lehce predvidatelne. Ctenarky Elle, Bazaaru, Leo cteni a Ohnicku budou blahem chrochtat a ronit litry Femigelu. (+) Stasova (-) Afektovana blbka Nergesova. 56%.(3.5.2014)

• podsurfer

Uvažoval jsem o jedné hvězdičce za hezká prsa sl. Kanócz, ale rozmyslel jsem si to. Nechci NIJAK podporovat tento typ filmů!!! Co to jako mělo být???!!!??? Komedie? Měli jsme se smát? Který český film mě vlastně naposledy rozesmál? Toto byla jedná VELKÁ, DLOUHÁ, REKLAMNÍ, TRAPNÁ SRAČKA!(3.5.2014)

Jasná oddychovka ale já se výborně bavil. Vynikající herecké výkony. Zuzana Kanócz to zahrála bravurně. Takhle dobrou mladou dívku už jsem neviděl ve filmu ani nepamatuji, a to hrála vedle hereckých es, což není vůbec lehké. Kromě toho je neobyčejně krásná a byla radost na ní byť jen hledět :-) Myslím, že má velkou budoucnost....(4.5.2014)

• Merenre

Na tomhle filmu je cosi tak nechutně znechucujícího, že jsem po pul hodině měl náladu tak v prdeli, aby bylo zapotřebí pěkných pár dílů červeného trpaslíka, ajtáku a futuramy, abych uvěřil, že lidstvo ještě není na odpis a nemusím si jít hodit hned mašli. Odporně slizká karikatura na romantickou komedii. Že je víveg afektovaná pozerská piča mě nepřekvapuje, ale že s ním tak skvěle držel basu cely filmovy ansábl mě udivuje (a to kurva nechci vidět jak by to dopadlo, kdyby to vzal do svých špinavých pracek Hřebejk).(28.11.2014)

• eba

Dvě hvězdy za Pažouta, jinak nic moc.(28.11.2014)

hezký,vcelku zábavný film,který se dá vidět opakovaně...abolutně to tady táhne Simona Stašová,kdyby to bylo jen o ní,tak by to byla pecka...(18.1.2015)

Skvělé písničky od Ivy Fruhlingové, sympatická hlavní hrdinka. Vtipný film, na který se můžů dívat znovu a znovu a vzpomínat jak vypadalo první metro u nás :D:D(12.2.2015)

Necelé čtyři hvězdy, možná ještě někdy zvýším své hodnocení a dám mu ty čtyři. Pohodová záležitost, kterou rád shlédnu i po letech. Oddechovka k nedělnímu obědu :) 3*(5.4.2015)

• Karolek

Příběh jedné "děvky", která prý touží po lásce. Poté, co zjistí, že další její chlap chrápe a prdí, skočí do postele s někým "dokonalejším", aby zjistila to samý. Vím, že i takový nány existujou, ale proč se na ně koukat ještě ve filmu a hrát si přitom na romantiku, aby si holky pobrečely. Film plný plochých povrchních vztahů patřící spíše do červený knihovny puberťaček. Název filmu je "Román pro ženy". Proto jako muž asi nemám oprávnění kritizovat, tak nic víc psát radši nebudu.(17.6.2015)