Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Gordon pracuje pro americkou poštovní službu a je přesvědčen, že dokáže zvládnout jakýkoliv problém týkající se psů. Je schopný, ostražitý a vybavený speciálním zařízením prostě je jakýmsi antipsím komandem a čtyřnohým nepřátelům se umí postavit tváří v tvář. Jenže pak přijde den D, který ukáže, jak se věci doopravdy mají. Při hlídání synka své půvabné sousedky se Gordon setká se super psem agentem 11, který patří agentovi FBI Murdochovi a má speciální výcvik na odchyt a likvidaci mafiánů všeho ražení. Pes na útěku hledá útočiště v Gordonově poštovním voze a tím se začne odvíjet bláznivé dobrodružství, plné komických situací, díky němuž muž i pes projdou pozoruhodnou proměnou. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (62)

Slarque 

všechny recenze uživatele

Jako by nestačilo, že někdo napsal scénář ke komedii, který neobsahuje snad jediný vtip, ještě ho dali zfilmovat člověku, který i potenciálně zábavné scény dokáže natočit tak, že působí upoceně, nudně a trapně. „Komici“ typu Sandlera, Schneidera, Lawrence či Murphyho zrovna neměli čas, tak zaskočil Arquette. Jedna hvězdička ze soucitu. ()

Reklama

igi B. odpad!

všechny recenze uživatele

Hah haf... 8-o.. . . . Svatá flekárno!!! Tohle měla být rodinná komedie? Tohle byla sračka, rovna všem těm psím lejnům, ve kterých se pablb Gordon k obrazu nejpokleslejšího diváckého (ne)vkusu musel vyválet... Další a další fekalistické a jinak rádoby lechtivé scénky promíchané s debilními pseudogangsterskými a policejně-kakčními vsuvkami valí se na diváka jedna za druhou a laik žasne a odborník se diví, co je schopno zplodit howwnilůůzské čudlactvo ve snaze uklohnit za málo peněz hodně vejvaru. Navíc D.Arquette mi silně připomínal S.Bouru - a tím je asi tak řečeno vše. Dodat snad lze jpak už jen - chudáci děti, které tenhle blivajs uzřely... - - - P.S. Debilní novácký dablink pak završuje divácký zážitek na roveň nějaké té současné tušašské televizácké sračky. Nu, chybička se zase jednou vloudila. A tak jen doufám, že tenhle flek rychle zmizí z mysli i bez použití nějakých zásadních čistících prostředků! :-} - - - - - (Poprvé pod vlivem antibiotik nedopatřením pozřeno na slavné májové odpoledne na tv Nova, komentář zde jako sedmnáctý - 1.5.2009) ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Tak komedie to je trošku o ničem. David Arquette prosě neni dobrej komediální herec a od toho plyne tak strašně málo opravdu zábavných scén v tomhle filmu, ten jeho divnej kukuč fakt nemusim a ani jeho přiblblý chování mi nesedělo, u nikoho jinýho by to s největší pravděpodobnostáí vtipný bylo, ale u něj prostě ne. No aspoň, že ten pes byl super ()

SeBig 

všechny recenze uživatele

Velmi skvělá rodinná komedie doprovázená skvělou hudbou a senzačním příběhem plným dobrodružství a legrace...akorát mě mrzí jak je většina uživatelu tak stupidní že se podvelej názoru těch co si myslej že jsou nejduležitější z CSFD ano píšu o tobě golfišto...golfišta napíše že je to stupidní a 100 uživatelů to musejí napsat taky jen kopírujte dál jste směšní a ubozí nevim co na tom máte... ()

Galerie (25)

Zajímavosti (3)

  • Původní délka filmu byla 2 hodiny a 45 minut. (kellne)

Reklama

Reklama