Flek

Agent 11

Komedie / Krimi / Rodinný

USA, 2001, 94 min

• igi B.

Hah haf... 8-o.. . . . Svatá flekárno!!! Tohle měla být rodinná komedie? Tohle byla sračka, rovna všem těm psím lejnům, ve kterých se pablb Gordon k obrazu nejpokleslejšího diváckého (ne)vkusu musel vyválet... Další a další fekalistické a jinak rádoby lechtivé scénky promíchané s debilními pseudogangsterskými a policejně-kakčními vsuvkami valí se na diváka jedna za druhou a laik žasne a odborník se diví, co je schopno zplodit howwnilůůzské čudlactvo ve snaze uklohnit za málo peněz hodně vejvaru. Navíc D.Arquette mi silně připomínal S.Bouru - a tím je asi tak řečeno vše. Dodat snad lze jpak už jen - chudáci děti, které tenhle blivajs uzřely... - - - P.S. Debilní novácký dablink pak završuje divácký zážitek na roveň nějaké té současné tušašské televizácké sračky. Nu, chybička se zase jednou vloudila. A tak jen doufám, že tenhle flek rychle zmizí z mysli i bez použití nějakých zásadních čistících prostředků! :-} - - - - - (Poprvé pod vlivem antibiotik nedopatřením pozřeno na slavné májové odpoledne na tv Nova, komentář zde jako sedmnáctý - 1.5.2009)(1.5.2009)

• Slarque

Jako by nestačilo, že někdo napsal scénář ke komedii, který neobsahuje snad jediný vtip, ještě ho dali zfilmovat člověku, který i potenciálně zábavné scény dokáže natočit tak, že působí upoceně, nudně a trapně. „Komici“ typu Sandlera, Schneidera, Lawrence či Murphyho zrovna neměli čas, tak zaskočil Arquette. Jedna hvězdička ze soucitu.(22.9.2004)

• lennyd

Příběh Agenta FBI 11, který namíchne mafiánského bosse, a tím se dostane na jeho listinu... Originální ovšem je, že agent 11 není člověk, ale pes. A mafián udělá vše, aby ho zabil (ono mít ukousnuté varle není asi nic příjemného). A při jednom z pokusů o jeho zabití agent 11 uteče, a schová se u pošťáka Gordona, který toho času hlídá své sousedce malého .. spratka (K ženě se dostaneš nejlépe přes děti.. ). Samozřejmě kluk si pejska zamiluje, a i tvrďákovi z FBI začne měknout srdce... Komedie, která většinu času není ani moc vtipná, resp. se autoři snažili udělat vtipné scény ze všeho (scéna se zabouchnutím dveří, kdy Gordon nejdříve šlápne do psího .. ehm, poté se v "tom" vyválí, aby pak při šplhání po okapu přišel o trenky, a navíc dojela policie asi mluví za vše...). Nechápu proč se k tomuto filmu snížili takoví herci, jako Michael Clarke Duncan nebo Paul Sorvino....(11.5.2004)

• FireTight

Ten magor, nějaký Gordon, mi neuvěřitelně silně lezl na nervy, ale fakt neuvěřitelně. Dětem se to možná bude líbit, hlavně díky přítomnosti psíka v hlavní roli a film jako celek řešit moc nebudou. Jenže dospělejší osoba si s tou koňskou dávkou amerického "crazy humoru" (pro Američany, na ostatní to nefunguje) nedokáže poradit a bude si u toho připadat jako totální kretén. Já si tak aspoň připadal, možná jsem se jím dokonce už i stal, protože podobným fílmům dávám neustále šanci.(16.12.2010)

Tak naštěstí jsem se kouknul na tento film, aniž bych viděl zdejší otřesné hodnocení a tedy s čistou hlavou bez předsudků. Musím říct, že jsem se slušně pobavil a určitě film splnil účel. Jeden z těch, které se mohou právem honosit přízviskem rodinný, protože na tohle opravdu může koukat jak 6letá holčička, tak 40letý rodič.(31.12.2013)