Flek

See Spot Run

Agent 11

Komedie / Krimi / Rodinný

USA, 2001, 94 min

Tak naštěstí jsem se kouknul na tento film, aniž bych viděl zdejší otřesné hodnocení a tedy s čistou hlavou bez předsudků. Musím říct, že jsem se slušně pobavil a určitě film splnil účel. Jeden z těch, které se mohou právem honosit přízviskem rodinný, protože na tohle opravdu může koukat jak 6letá holčička, tak 40letý rodič.(31.12.2013)

• igi B.

Hah haf... 8-o.. . . . Svatá flekárno!!! Tohle měla být rodinná komedie? Tohle byla sračka, rovna všem těm psím lejnům, ve kterých se pablb Gordon k obrazu nejpokleslejšího diváckého (ne)vkusu musel vyválet... Další a další fekalistické a jinak rádoby lechtivé scénky promíchané s debilními pseudogangsterskými a policejně-kakčními vsuvkami valí se na diváka jedna za druhou a laik žasne a odborník se diví, co je schopno zplodit howwnilůůzské čudlactvo ve snaze uklohnit za málo peněz hodně vejvaru. Navíc D.Arquette mi silně připomínal S.Bouru - a tím je asi tak řečeno vše. Dodat snad lze jpak už jen - chudáci děti, které tenhle blivajs uzřely... - - - P.S. Debilní novácký dablink pak završuje divácký zážitek na roveň nějaké té současné tušašské televizácké sračky. Nu, chybička se zase jednou vloudila. A tak jen doufám, že tenhle flek rychle zmizí z mysli i bez použití nějakých zásadních čistících prostředků! :-} - - - - - (Poprvé pod vlivem antibiotik nedopatřením pozřeno na slavné májové odpoledne na tv Nova, komentář zde jako sedmnáctý - 1.5.2009)(1.5.2009)

Tak komedie to je trošku o ničem. David Arquette prosě neni dobrej komediální herec a od toho plyne tak strašně málo opravdu zábavných scén v tomhle filmu, ten jeho divnej kukuč fakt nemusim a ani jeho přiblblý chování mi nesedělo, u nikoho jinýho by to s největší pravděpodobnostáí vtipný bylo, ale u něj prostě ne. No aspoň, že ten pes byl super(8.5.2007)

Náhodou, když už dětský a zvířecí film, tak ať stojí za to ... z pohledu mého zakoutí duše, kde se ještě skrývá část mého malého já, jsem se rozhodla pro tři hvězdičky, když zavřete oči a představíte si, že je vám opět pět, šest, sedm let, tak budete skákat vysoko do vzduchu, jak se vám tohle dílko bude líbit a ne, abyste oči otevřeli před koncem filmu, jen nechte to dítě ve vás, ať si užije trochu toho "stupidního" umění pro děti do 9 let(31.7.2010)

Velmi skvělá rodinná komedie doprovázená skvělou hudbou a senzačním příběhem plným dobrodružství a legrace...akorát mě mrzí jak je většina uživatelu tak stupidní že se podvelej názoru těch co si myslej že jsou nejduležitější z CSFD ano píšu o tobě golfišto...golfišta napíše že je to stupidní a 100 uživatelů to musejí napsat taky jen kopírujte dál jste směšní a ubozí nevim co na tom máte...(18.4.2011)