poster

Flek

 • USA

  See Spot Run

 • Slovensko

  Agent 11

Komedie / Krimi / Rodinný

USA, 2001, 94 min

 • Shit
  ***

  Tak komedie to je trošku o ničem. David Arquette prosě neni dobrej komediální herec a od toho plyne tak strašně málo opravdu zábavných scén v tomhle filmu, ten jeho divnej kukuč fakt nemusim a ani jeho přiblblý chování mi nesedělo, u nikoho jinýho by to s největší pravděpodobnostáí vtipný bylo, ale u něj prostě ne. No aspoň, že ten pes byl super(8.5.2007)

 • Slarque
  *

  Jako by nestačilo, že někdo napsal scénář ke komedii, který neobsahuje snad jediný vtip, ještě ho dali zfilmovat člověku, který i potenciálně zábavné scény dokáže natočit tak, že působí upoceně, nudně a trapně. „Komici“ typu Sandlera, Schneidera, Lawrence či Murphyho zrovna neměli čas, tak zaskočil Arquette. Jedna hvězdička ze soucitu.(22.9.2004)

 • igi B.
  odpad!

  Hah haf... 8-o.. . . . Svatá flekárno!!! Tohle měla být rodinná komedie? Tohle byla sračka, rovna všem těm psím lejnům, ve kterých se pablb Gordon k obrazu nejpokleslejšího diváckého (ne)vkusu musel vyválet... Další a další fekalistické a jinak rádoby lechtivé scénky promíchané s debilními pseudogangsterskými a policejně-kakčními vsuvkami valí se na diváka jedna za druhou a laik žasne a odborník se diví, co je schopno zplodit howwnilůůzské čudlactvo ve snaze uklohnit za málo peněz hodně vejvaru. Navíc D.Arquette mi silně připomínal S.Bouru - a tím je asi tak řečeno vše. Dodat snad lze jpak už jen - chudáci děti, které tenhle blivajs uzřely... - - - P.S. Debilní novácký dablink pak završuje divácký zážitek na roveň nějaké té současné tušašské televizácké sračky. Nu, chybička se zase jednou vloudila. A tak jen doufám, že tenhle flek rychle zmizí z mysli i bez použití nějakých zásadních čistících prostředků! :-} - - - - - (Poprvé pod vlivem antibiotik nedopatřením pozřeno na slavné májové odpoledne na tv Nova, komentář zde jako sedmnáctý - 1.5.2009)(1.5.2009)

 • Godhaj
  ****

  Tohle mi sedlo! Jednoznačně vynikající komedie pro děti i dospělé. Je to vtipné, veselé, má to spád a herci jsou sympatičtí. Občas sice vtipy sklouzávají lehce do fekálního humoru, ale to se dá zkousnout. Tento film mi velmi připomíná Hele vole, kde mám káru - většině lidí to asi nesedne, ale když se naladíte na stejnou vlnu, můžete si užít spousty legrace.(18.2.2011)

 • boni
  ***

  Tak naštěstí jsem se kouknul na tento film, aniž bych viděl zdejší otřesné hodnocení a tedy s čistou hlavou bez předsudků. Musím říct, že jsem se slušně pobavil a určitě film splnil účel. Jeden z těch, které se mohou právem honosit přízviskem rodinný, protože na tohle opravdu může koukat jak 6letá holčička, tak 40letý rodič.(31.12.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace