Flek

See Spot Run

Agent 11

Komedie / Krimi / Rodinný

USA, 2001, 94 min

Tak komedie to je trošku o ničem. David Arquette prosě neni dobrej komediální herec a od toho plyne tak strašně málo opravdu zábavných scén v tomhle filmu, ten jeho divnej kukuč fakt nemusim a ani jeho přiblblý chování mi nesedělo, u nikoho jinýho by to s největší pravděpodobnostáí vtipný bylo, ale u něj prostě ne. No aspoň, že ten pes byl super(8.5.2007)

• Slarque

Jako by nestačilo, že někdo napsal scénář ke komedii, který neobsahuje snad jediný vtip, ještě ho dali zfilmovat člověku, který i potenciálně zábavné scény dokáže natočit tak, že působí upoceně, nudně a trapně. „Komici“ typu Sandlera, Schneidera, Lawrence či Murphyho zrovna neměli čas, tak zaskočil Arquette. Jedna hvězdička ze soucitu.(22.9.2004)

• igi B.

Hah haf... 8-o.. . . . Svatá flekárno!!! Tohle měla být rodinná komedie? Tohle byla sračka, rovna všem těm psím lejnům, ve kterých se pablb Gordon k obrazu nejpokleslejšího diváckého (ne)vkusu musel vyválet... Další a další fekalistické a jinak rádoby lechtivé scénky promíchané s debilními pseudogangsterskými a policejně-kakčními vsuvkami valí se na diváka jedna za druhou a laik žasne a odborník se diví, co je schopno zplodit howwnilůůzské čudlactvo ve snaze uklohnit za málo peněz hodně vejvaru. Navíc D.Arquette mi silně připomínal S.Bouru - a tím je asi tak řečeno vše. Dodat snad lze jpak už jen - chudáci děti, které tenhle blivajs uzřely... - - - P.S. Debilní novácký dablink pak završuje divácký zážitek na roveň nějaké té současné tušašské televizácké sračky. Nu, chybička se zase jednou vloudila. A tak jen doufám, že tenhle flek rychle zmizí z mysli i bez použití nějakých zásadních čistících prostředků! :-} - - - - - (Poprvé pod vlivem antibiotik nedopatřením pozřeno na slavné májové odpoledne na tv Nova, komentář zde jako sedmnáctý - 1.5.2009)(1.5.2009)

Tohle mi sedlo! Jednoznačně vynikající komedie pro děti i dospělé. Je to vtipné, veselé, má to spád a herci jsou sympatičtí. Občas sice vtipy sklouzávají lehce do fekálního humoru, ale to se dá zkousnout. Tento film mi velmi připomíná Hele vole, kde mám káru - většině lidí to asi nesedne, ale když se naladíte na stejnou vlnu, můžete si užít spousty legrace.(18.2.2011)

Tak naštěstí jsem se kouknul na tento film, aniž bych viděl zdejší otřesné hodnocení a tedy s čistou hlavou bez předsudků. Musím říct, že jsem se slušně pobavil a určitě film splnil účel. Jeden z těch, které se mohou právem honosit přízviskem rodinný, protože na tohle opravdu může koukat jak 6letá holčička, tak 40letý rodič.(31.12.2013)