Flek

Agent 11

Komedie / Krimi / Rodinný

USA, 2001, 94 min

• Slarque

Jako by nestačilo, že někdo napsal scénář ke komedii, který neobsahuje snad jediný vtip, ještě ho dali zfilmovat člověku, který i potenciálně zábavné scény dokáže natočit tak, že působí upoceně, nudně a trapně. „Komici“ typu Sandlera, Schneidera, Lawrence či Murphyho zrovna neměli čas, tak zaskočil Arquette. Jedna hvězdička ze soucitu.(22.9.2004)

• FireTight

Ten magor, nějaký Gordon, mi neuvěřitelně silně lezl na nervy, ale fakt neuvěřitelně. Dětem se to možná bude líbit, hlavně díky přítomnosti psíka v hlavní roli a film jako celek řešit moc nebudou. Jenže dospělejší osoba si s tou koňskou dávkou amerického "crazy humoru" (pro Američany, na ostatní to nefunguje) nedokáže poradit a bude si u toho připadat jako totální kretén. Já si tak aspoň připadal, možná jsem se jím dokonce už i stal, protože podobným fílmům dávám neustále šanci.(16.12.2010)

• Renton

Scénář: George Gallo, Gregory Poirier, Dan Baron, Chris Faber .. Průšvih (a to se držím hodně při zemi). Slabé jako rodinný film, nefunkční jako komedie (tedy mimo úvodní zápletky ukousnutých koulí) a blbá mafiánská parodie.(5.3.2006)

• lennyd

Příběh Agenta FBI 11, který namíchne mafiánského bosse, a tím se dostane na jeho listinu... Originální ovšem je, že agent 11 není člověk, ale pes. A mafián udělá vše, aby ho zabil (ono mít ukousnuté varle není asi nic příjemného). A při jednom z pokusů o jeho zabití agent 11 uteče, a schová se u pošťáka Gordona, který toho času hlídá své sousedce malého .. spratka (K ženě se dostaneš nejlépe přes děti.. ). Samozřejmě kluk si pejska zamiluje, a i tvrďákovi z FBI začne měknout srdce... Komedie, která většinu času není ani moc vtipná, resp. se autoři snažili udělat vtipné scény ze všeho (scéna se zabouchnutím dveří, kdy Gordon nejdříve šlápne do psího .. ehm, poté se v "tom" vyválí, aby pak při šplhání po okapu přišel o trenky, a navíc dojela policie asi mluví za vše...). Nechápu proč se k tomuto filmu snížili takoví herci, jako Michael Clarke Duncan nebo Paul Sorvino....(11.5.2004)

Tak komedie to je trošku o ničem. David Arquette prosě neni dobrej komediální herec a od toho plyne tak strašně málo opravdu zábavných scén v tomhle filmu, ten jeho divnej kukuč fakt nemusim a ani jeho přiblblý chování mi nesedělo, u nikoho jinýho by to s největší pravděpodobnostáí vtipný bylo, ale u něj prostě ne. No aspoň, že ten pes byl super(8.5.2007)