Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Cassanova Benson (Marlon Brandon) pohrdá ženami a proto se jich snaží co nejvíce dostat do postele. K tomu mu pomáhá historka o jeho těžce nemocné babičce.Takovému příběhu žádná žena neodolá. Všechno mu skvěle vychází, než potká někoho, kdo je stejný jako on. Lawrence Jameson je profesionální svůdce, který se představuje jako princ a na konci každé schůzky odcizí ženě nějaký šperk. Benson nesnese konkurenci, a proto s Lawrencem uzavře sázku o to, kdo se stane sexuálním králem malého letoviska. (topr harley)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (14)

dopitak 

všechny recenze uživatele

Solidní komedie, která mi trochu připomněla jednoho z Růžových panterů, ten díl na horách. Niven jako vždy gentleman, Brando v poněkud netypické a proto snad i nevěrohodné roli lamače ženských srdcí. Jeho teatrální výstupy a finta s rodným domem mi připomněla scénu z Cruel Intentions, kdy Sebastien svedl dceru své terapeutky. Limitem filmy jsou očekávané a zbytečně četné zvraty, které ke konci trochu omrzí. ()

Flego 

všechny recenze uživatele

Zábavná komédia, akých sa v tom čase točilo neúrekom. Neberie to však na hodnote, príbeh je scenáristicky dobre postavený, ale najväčším prínosom sú dialógy. Príbeh dvoch nerovných lovcov bohatých žien je vtipný a osviežujúci. David Niven je ako ryba vo vode, na Marlona Branda v netypickej úlohe si treba dlhšie zvykať. ()

Reklama

Javert 

všechny recenze uživatele

Prakticky stoprocentně totožné s Ozovým remakem - navíc je u původní verze pouze úvod "Tady bydlela moje babička." a pozměněn je konec. Přeci jen je ale tenhle příběh jednou z mála výjimek v tom, že remake je lepší originálu. Brandovi komediální poloha příliš nesedne, pro Cainea mám slabost, a ona zvláštní "lehkost" remakeu mi zde také chybí. Navíc McDiarmid je McDiarmid. :) Solidní čtyři. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Nemohu Vám dovolit, abyste za mě zaplatila." Ani já to nemohu dovolit, protože neznám žádnou zámožnou dámu, kterou by uspokojilo dobrodružství ve formě financování odboje mého utlačovaného lidu a už vůbec nemám německou, francouzskou, italskou ani švédskou babičku, které potřebují zaplatit operaci. Zato znám Lawrence a Freddyho, s jejichž fintami na něžné pohlaví jsem se výtečně pobavil a jediný zápor jsem viděl v tom, že jsem si nedokázal vybrat, kterému z nich mám fandit při vzájemném souboji. ()

pepo 

všechny recenze uživatele

Az po strop gagmi nabita zalezitost, ktora ma v tejto dobe iba dve vady na krase. A obe su velkymi paradoxmi. Prvym je, ze Brandovi tato komedialna poloha nesedi na sto percent a dryhym existencia remaku. Ten komedialny potencial scen este viac podojil a hlavne vytasil paradny zaverecny zvrat, ktory tu tak velmi chybal. Aj tento original je vsak kralovskou zabavou. 8/10 ()

Galerie (6)

Zajímavosti (2)

  • Marlon Brando často při natáčení s Davidem Nivenem propadal záchvatům smíchu, a tak zničil spousty záběrů. Někdy to prý bylo až tak zlé, že se musel přinutit se mu během scény nedívat do očí. (Mol)

Reklama

Reklama