Zajdalen

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie
USA, 2003, 5 min

Hlavními hrdiny snímku BOUNDIN' jsou čerstvě ostříhaný beránek a zajdalen – bájný zajíc s parohy z americké westernové mytologie. Pro nezbednou ovečku je život radostný valčík, dokud si ho kamarádi z prérie nezačnou dobírat kvůli jeho ošmikanému vzhledu. Cítí se pod psa, protože přišel o svůj lesklý kožíšek. Jediný, kdo se na to umí podívat s nadhledem, je obrovský zajdalen, který všude kolem sebe rozsévá veselí a dobrou náladu. Nezkrotně optimistický zajdalen přichází na scénu, aby beránka rozveselil a přiměl ho dát se zase do tance. (HBO Europe)

D.Moore

Rozhodně nejpodivnější kraťas od Pixaru, taková praštěná a skvěle animovaná bajka s chytlavou hudbou a jasným poselstvím, že nic není tak úplně strašné, na vše se dá zvyknout a ještě z toho něco vytěžit (ačkoliv dost možná je to poselství úplně jiné), stačí chtít. Doporučuji verzi s dabingem Tomáše Hanáka, která působí ještě zvláštněji než originál. ()

Jamal

Každý by měl být rád za to co má, a když ne tak se s tím smířit. A ještě tím bavit ostatní zvířátka. To nám říká Zajdalen. Možná jeden z budoucích 3D animáků dělaných pro fanoušky filmů jako ( Kdo hulí ten umí, Zahulíme, uvidíme ....) ()

ajuska

Možná trochu ujetý, ale hrozně optimistický filmeček, který má (přes zde zmiňované nedostatky) v sobě něco neodolatelného. ()

hippyman

přesně, jak řekl Le_Chuck... oproti ostatním krátkometrážním pixarovkám poměrně nudné, nehledejte příliš oduševnělý příběh či výbuch gagů, jako je tomu jinde... 40%. ()

swamp

Pixar prostě umí..o tom žádná. A tahle rozskákaná bláznivina mě šíleně rozesmála. A 'jackalope' byl taky výborný. :D ()

Stanislaus

Příjemný a poučný animák s rytmickou hudbou. Vtipné postavičky - zajíc a ta podzemní sova. Hned jsem si vzpomněl, že jsem to už viděl. Před Úžasňákovými. ()