Jin si přebaluje zraněnou nohu, když k němu přijde Černý dým a říká mu o lidech, kteří jsou v jeskyni. Ti, kteří nejsou přeškrtnuti, jsou kandidáti. Jen neví u jména Kwon, jestli je to Jin nebo Sun. Černý dým odchází z pláže, aby našel Sun. Mezitím je tábor přepaden Widmorovými lidmi, kteří unesou Jina. Černý dým dojde do tábora, kde je Ilana a ostatní, vyhledá Sun a říká jí, že Jin je u něj v táboře. Ta mu ale nevěří a utíká před ním, a tak se Černý dým vrací k sobě do tábora a plánuje, že osvobodí Jina.
V alternativní realitě má Jin problémy na letišti, neproclil peníze, a tak jsou mu zabaveny. (PROCESOR)

Colonist

Touto dobou už jsem si Jina a Sun docela oblíbil, ale bohužel se opakuje situace z prvních tří sérií - jim věnovaná epizoda zas patří mezi ty slabší. Vyložený průšvih to ale není. Flash-sideways je tentokrát zajímavější než dění na ostrově. ()

Arkanoid

„Unless Alpert‘s covered in the bacon grease, I’m not sure Hurley can track anything.“ „Hey! Don’t talk about bacon.“ Zaujímavá intrigánska epizóda so slabším dejom a alternatívnym dianím, ale o to väčším napätím. ()