Loď duchů

V Beringově moři je nalezena luxusní zaoceánská loď Antonia Garza, která je z dosud nevyjasněných příčin od roku 1953 pohřešovaná. Na takovou loď má právo ten, kdo ji objeví a přiveze do přístavu. Nálezci se domluví, že si ji ponechají, což se později ukáže jako nejhorší rozhodnutí jejich života. Loď je opuštěná a poškozená. Začnou ji opravovat, a protože vraky nehledají jen tak z dobré vůle, ale pro peníze, zajímají se především o to, co na lodi je a co by se dalo zpeněžit. Brzy se ale začnou dít podivné věci. Jednotlivým členům posádky se na lodi začínají zjevovat přízraky. Cestou do přístavu se za podivných okolností začnou ztrácet členové posádky. Hrůza z neznámého nepřítele a boj o život promění jejich cestu v opravdové peklo. (TV Nova)

Standey

Horůrek plný až moc nesmyslných paradoxů. Už jsem si asi trochu zvykl na filmové zlato lehčí než hliník, ale nějak nepochopím na čem ujížděl scénárista, který absolutně nedomyslel úvodní scénu. I ten největší debil přece ví že na tak obřím parníku nemůžou být všichni v jeden okamžik na tanečním parketu. Kam se poděla posádka z podpalubí, strojovny a od kormidla? Tolik nesmyslů v jednom filmu fakt nepamatuju. ()

Nick321

Dobře vymyšlený příběh, charismatický záporák s logickou motivací a zajímavými schopnostmi, titanicové prostředí opuštěné lodi, která se jednou objeví a poté zase zmizí, na které můžete vidět obrazy z minulosti. Pokud by člověk věřil tomu, že společnost od totálního chaosu dělí pouze deset jídel, pak ve filmu to kvůli zlatu zmákli za dva dny. ()

Thalin

Je to takový béčko, ale pořád má lepší efekty než hodně průměrných hororů. Tady je teda i dost logických chyb. Nepřestane mě asi nikdy rozčilovat počáteční masakr, kde všechny na parketu přeseknou lana v půli pasu nebo v čelisti a jediná holka stojící uprostřed nemá ani šrám. Vždyť to nedává smysl! Jinak je to celkem nemastná neslaná duchařina s ne zrovna sympatickými postavami. ()

Songo

Film to byl brutálně podprůměrný, ale úvodní scéna, kdy se z cestujících lidí na palubě lodi stanou cestující cáry masa mě nádherně pobavila. Ovšem "vysokou" laťku nasazenou sadomasochistickým úvodem si film neudržel a ve zbytku filmu je to šeď a nic jiného, než útrapné čekání na podivný konec. Úvodní scéna i pět hvezdiček, zbytek filmu jedna => tři hvězdičky :-). ()

ado7

Pri tomto filme pri natáčaní zabudli pravdepodobne na funkciu scriptky. Toľko okatých chýb v jednom filme som už dlho nevidel... Žiaľ, hladať chyby bolo oveľa zábavnejšie než sledovať túto gumáreň.. ()

Shadow

Námět duchařské lodi nabízí spoustu možností, ale zde bylo vybráno snad to nejhorší, co si mohli autoři zvolit. Hloupá klišé a ještě horší děj jsou doplněna naprostým nevyužitím prostor, které taková loď nabízí. Záběr kamery je velmi úzký, a tak jen neustále toužíte vídět víc vertikálně i horizontálně, ale rozhled jak kvalitativní i kvantitativní se nedostává. Neustále jen opakují, co už bylo jednou řečeno. "Neočekávatelný" konec taky není nijak geniální, spíš přípomíná, že tenhle film je hloupost. ()

thennet

Na tomto filmu oceňuji vizualizaci a scénu s ocelovým lanem. Jinak se dá říct, že příběh je velice podprůměrný a ani herecké výkony ničím nezaujmou. Jedná se pouze o další pokus vytvořit zajímavý horor, což očividně skončilo stroskotáním. Film není ani béčkovým hororem se spoustou krve a není to ani psychologický horor u kterého by se divák bál aniž by muselo být prolito promile krve. Je to prostě nudný příběh s několika málo zajímavými okamžiky. ()

Border

Mediální masáž na podporu tohoto filmu byla veliká o to větší zklamání to bylo pro diváka čekajícího alespon solidní béčkový horror.Horror to není a je to klasický f-kový us výrobek. ()

nimble86

Průměrný béčkový film plný mrtvol a létajících střev, v samém zaměru se objevil nádech tajemna. Nenudila jsem se, ale ani mě nemrazilo v zádech, abych se při filmu bála jít sama do koupelny. 60% ()

pupidup

přidala jsem o jednu hvězdičku po druhém zkouknutí. Prostě jsem sledovala děj bez přetáčení. Dějová linie skvělá, triky také, nemám tomu co vytknout....a duchařina je můj šálek kávy..vůbec nechápu to nízké hodnocení. ()

pan Spock

Je to dost předvídatelné a neoriginální i na béčko, ovšem triky jsou docela slušné. Interiér lodi duchů je také poměrně slušně propracovaný. Úplna nuda to ale nabyla a shlédnout se to určitě dá. S mozkovými závity zařezenými na volnoběh, samozřejmě. ()

nemcis

Poměrně zajímavé obsazení,ale nezajímavý film. Vše dopředu předvídatelné. Pár zajímavostí by se našlo např. utržené železné lano a stovka kousků těl na zemi. Jenže to je možná tak všechno. ()

JARDAHONDA

Lod duchů : Poněkud slabší béčkový horor, který neměl špatný námět akorát nebyl pořádně dotáhnutý do konce.. Ve filmu byla spousta nedostaků. Přesto vše hanit dál nebudu a snímek hodnotím průměrně. ()