Na podzim roku 1994 tři talentovaní mladí filmaři odešli do lesa natáčet dokument o legendární místní bosorce. Pak ale zmizeli beze stopy a už je nikdo nikdy nenašel... Jejich film, který byl nalezen v lese vydělal obrovskou spoustu peněz. Jak se to stalo? Nevíme. Na podzim roku 1999 další tři mladí filmaři odešli do lesa zjistit, co se stalo s těmi třemi nešťastníky před pěti lety, ale zmizeli také. Proč se všichni hrnou do lesa? Jsou opravdu lehkomyslní? Můžete zjistit, co se stane, když mladí filmaři začnou mizet uprostřed lesů, domů, supermarketů a veřejných parků... (Vapet Production)

Pharlap

Takže sorry..film kterej si hraje na nejakou "bubu" kulišárnu (myslim originál Zahadu B.W.), tak ten je tady vyzvedan do nebes.. a parodie na nej, protoze lidi, co delali parodii pochopili ubohost originalu a snazili se jej odlehcit.. Ja nerikam, ze tahle parodie, je buhvijake filmarske dilko. Ale nad nekolika epizodami sem se fakt zasmal! :) ()

moviefan4

No tak toto bola hrozná sprostosť. Skoror celý film je nudný, nezaujimavý a vrcholne trápny. Scénar stal za velké hovno a herci neboli tiež bohviečo. 1* dávam za paródiu Záhada Blair Witch v černém. To jediné ma pobavilo a stálo za to. Inak je film vážne nepozeratlený. Ked si budem chcieť toto pozrieť znovu tak asi iba Záhadu v černém. Ale celý film už asi nikdy. ()

Tartaros odpad!

Toto mal byt FILM ? Ako by aj mohol ked kazdu sekciu (cast) "filmu" pripravili uplne ini ludia, ako keby som sa pozeral na dielo skolacikov... I ked musim povedat ze hlavne jedna scenka ma pobavila (scenka so stupnutim do hovna) :) Ale to je asi vsetko, bolo to az tak trapne, ze sme si to museli pretacat po kazdej traparine o 5 minut dalej :) ()

Luciferek odpad!

Tak toto je zatím nehorší film, jaký jsem viděla, byly chvíle, kdy jsem to chtěla několikrát vypnout, ale říkala jsem si, přece tam už něco musí být, ale bohužel až do konce tam nic co by stálo za shlédnutí nebylo. :( Myslím si, že uplně zbytečně natočený amatérský film. Moje hodnocení: 0% ()

Emperor1

Nic jsem od toho nečekal a taky jsem nic nedostal. Parodie holt není snadný žánr, nestačí jen něco napodobit a pitvořit se u toho. Bod dávám za celkem věrné shrnutí klíčových scén z kultovní předlohy v první povídce a pobavila mě záměna kamery s promítačkou. Ale dál už to byla nuda a trapas. ()

0linA odpad!

No asi takhle jako rodina jsme chtěli prožít zábavný večer, a tak jsme si ze zásoby "DVD z trafiky" vybrali tento film. (Dodnes lituji toho, že jsem se nejprve nepodíval na ČSFD.) No tak jsme si vyndali chipsy, rodiče si nalili sklenku vína a všichni jsme se těšili na oddechovou zábavu. Prvních pět minut jsem si myslel, že je to jen jedna nudná scéna, která určitě skončí nějakým skvělým gagem. Nic. Dalších pět minut, chipsy snědené, víno z půlky vypité, zábava nikde. Po dalších 10 minutách, kdy už byla nakousaná i miska na chipsy a táta rozdělal třetí láhev vodky, jelikož víno zábavu nepřineslo jsem prorazil 20 minut naprostého ticha něčím jako: "Co to ku*va je?" a vypnul "film". Tak šťasné výrazy v obličeji jsem ještě neviděl, maminka plakala štěstím a táta šel do dílny razit medaily. Se slzami v očích musím říct, že toto je to nejhorší co jsem kdy viděl a to jsem viděl jen 1/4. The best of odpad! ()

circa5 odpad!

Co to bylo? na takovou sr*čku se těžko hledá slov...jestli existuje něco horšího než odpad, tak si to toto lejno zaslouží. ()

Martynez

No ... Proč si nezablbnout:-) je to hovadina jak prase, ale pár momentů se mi líbilo... Ten s tou prádelnou byl dobrej ne? ()

antragus

Šel jsem do toho, protože horory i jejich parodie mám celkem rád. Záhada mě nikdy nijak extra neoslovila, ale tohle mi málem vehnalo slzy do očí... Pro Boha, tohle fakt někdo platil? A než jim na to dal prachy, četl aspoň zlomek scénáře? Anebo to bylo o hře "Pojďte si, děcka, zkusit podržet kameru"? Děs běs hovadina až na půdu... Nedivím se, že režijní filmografie Kargana vypadá jak vypadá, po tomhle bych mu nedal prachy ani na reklamu na psí žrádlo... ()

StanleyVanH

Musel jsem dát aspoň jednu hvězdu za tu retardaci a ten těžce vymletej humor a hlášky. Pro lidi s IQ stoletého stromu a do 50 je to topovka ()

DJ Laky

Film Zavada Blair Witch byl chvilkama průměrnej a chvilka podrůměr. A některé scény byli vtipný a některé trapné. Sice jsem to chtěl po dvaceti minutách vipnout a dal jsem tomu šanci a dokoukal jsem to dokonce a nakonec jsem změnil názor, že tadle parodie si zaslouží 50%. Dávám za film 50%. ()