Na podzim roku 1994 tři talentovaní mladí filmaři odešli do lesa natáčet dokument o legendární místní bosorce. Pak ale zmizeli beze stopy a už je nikdo nikdy nenašel... Jejich film, který byl nalezen v lese vydělal obrovskou spoustu peněz. Jak se to stalo? Nevíme. Na podzim roku 1999 další tři mladí filmaři odešli do lesa zjistit, co se stalo s těmi třemi nešťastníky před pěti lety, ale zmizeli také. Proč se všichni hrnou do lesa? Jsou opravdu lehkomyslní? Můžete zjistit, co se stane, když mladí filmaři začnou mizet uprostřed lesů, domů, supermarketů a veřejných parků... (Vapet Production)

jitrnic

Já myslím, že jeden klad by se tomu přece jen dal přičíst k dobru. Není to klasická parodie (kterou nesnáším), je to jakási podivná obskurnost natolik ujetá, že jsem jen nevěřícně kroutil hlavou (a je pořád lepší, když u vás film vyvolá jakoukoliv reakci, než žádnou reakci). ()

Evandulik odpad!

Tento odpad (určite sa nedá nazvať filmom) som musela vypnúť, nevládala som ho dopozerať do konca (nebudem predsa ohrozovať svoje psychické zdravie!). A prečo? Lebo sa mi z dostavili žalúdočné nevoľnosti. Som za každú srandu, ale čo je moc, to je moc! Táto paródia je čistá strata času a príde mi ako chabý pokus o vtipné home video, avšak niekoľkokrát trápnejšie a nudnejšie ako hocijaké náhodne vyhľadané na youtube. Tu sa nedá o čom rozprávať, lebo tento výjav nemá ani dej, poriadne postavy, ani nič...je to len kopa pozliepaných akože vtipných scénok, ktoré sú humusné. NEVER EVER!!! Ale ak máte radi primitívny humor najhrubšieho zrna, tak smelo do toho, pobavíte sa. ()

Siri69 odpad!

Tohle je zneuctění kultovního hororu !!!!!!!!!! Režiséra téhle absolutně nevtipné sračky bych nechal zavřít !!! S hrdostí můžu podotknout že toto je nejhorší film jaký jsem kdy v životě viděl !!! :-/ ODPAD! ()

spikey1 odpad!

v nějakém velmi temném okamžiku zatmění mé mysli jsem si tento titul půjčil na dvd a myslel si jakou to bžundu nezažiju při nedělním odpoledni. hůře strávených 90 minut si představit nedokáži. Nesourodý děj, nulový scénář a skeče spíše k pláči nežli k pousmání. ()

keoma26

tahle parodie jde až na dřeň nejen parodovanému žánru (hororu obecně, neomezuje se navzdory názvu a formě pouze na předlohu), ale i parodii samotné, odhaluje jejich repetitivní a eklektický charakter, u fenoměnu Blair Witch navíc ukazuje jeho naprostou iracionálnost a nelogičnost (sám jsem fanoušek "projektu") a to, že jeho působivost vychází z těch nejprimitivnějších emocí - díky tomuto svému rouhačství popuzuje jak konzumenty hororů, tak i parodií ... "mluvíš jako joe pesci v mafiánech";-) ()

Eldoth odpad!

Ještě se mi nestalo, abych "film" utnul už zhruba po dvaceti minutách ...a to už jsem viděl ledajaké výpotky. Bůh ví, že ne vždy souhlasím se zdejšími hodnoceními, ale tady tohle je více než na místě. Horký favorit na čelní místa topky !!! ()

Emzet odpad!

Toto... ehm, toto... toto... - podívejte, já prostě nevím jak to nazvat, nezlobte se - mi připadá, jakoby v rámci pracovního workshopu ústavu pro choromyslné dali svěřencům do ruky kameru a požádali je, ať zkusí natočit komedii. A to myslím smrtelně vážně, bez sebemenší špetky nadsázky. ()

Darckol odpad!

Prečoooooo?! Žiaden vtip, žiaden príbeh, nič čo by skrátka dokázalo zaujať... Peniaze sa dali na 100% využiť účelnejšie! 0,0/10 a šťastie, že neexistujú mínusové body... ()

andrew88

Některé parodie z natáčení dokumentu o čarodějnici, děvce a nevím čeho ještě, byly občas vtipné. Pokud se však rozhodnete dívat ne celý snímek, tak doporučuju lahev vína k tomu! ()

ktzc odpad!

No tak tohle je odpad nad odpady! Má vůbec cenu k tomu psát komentář? Snad od toho aspoň někoho odradim, nebo přinutim podívat, aby si udělal vlastní názor. Celej film je jedna velká nezáživná trapnost, je rozdělen do několika částí, v jedné hledají filmaři čarodejnici ve městě, v jiné části zas v parku atd., a mezi to jsou vkládány reklamy na pořad Lesy (co to jako má kua bejt?!?!?) S timhle shitem by klidně mohli někde mučit vězně, protože je to trapný až to bolí (a to jako vážně). ()