Jeni a Juno jsou obyčejní patnáctiletí středoškoláci. Užívají si života a každý ve škole jim jejich lásku závidí. Jenže jednoho dne Jeni zjistí, že má pozitivní těhotenský test a jejich růžový svět se postupně začne hroutit pod návalem "dospělých" problémů.
Příběh je zasazen do současného klimatu v Koreji a reflektuje dnešní problémy mladých v korejské společnosti, kde se stále prolíná tradičnost s moderním pojetím života mladých lidí. (jorgus)

Hollohlaway

Komedie to moc není, ale je to hodně roztomilá záležitost. Hlavní postavy skutečně příjemně hrály, nakonec i věk měly akorát a je to znát. Mix zarputilosti a naivity, s jakou patnáctiletí milenci přistupují k těhotenství byl fajn a i když to potom bylo hodně limonádovitě romantické, divákovi to vadit nebude. ()

Yarushka

Jeni juno je film zajímavého rázu. Pro mě byl strašný šok, když jsem viděla průběh sexuální výchovy..:D Ohledně děje jedná se o netradiční romantickou komedii. Nejlepší byli taxikáři- ti mě opravdu velmi pobavili. Jinak sem tam se objeví hádky ohledně těhotenství, které nakonec stejně dobře skončí. Kýčovitý konec a svatba ubrali na mém hodnocení. Horší 4 hvězdičky ()

Nethar

Po docela příjemném snímku Eorin shinbu jsme se podívali ještě na druhý dostupný kousek od Ho-jun Kima, tedy na Jeni, Juno. Zase tak moc vtipné to není, nějaké psychologické drama bych tomu neříkal ani omylem, je to odlehčený pohled na trable náctiletých s nechtěným těhotenstvím. Vlastně je to o ničem a jestli dám nakonec jenom ty dvě hvězdičky, jak plánuju, tak ale nutno říct, že se na to dívat vcelku dalo. ()

jorgus

na Koreu docela odvazny film pojednavajici o dospivani a trablech(u) s nim spojenych..Juno v nazvu neni nahodou, tento film byl o dva roku drive natocen nez znamejsi americke Juno, ale ma s nim spojenou jen zakladni premisu a prvnich par minut..pak oba filmu jdou svou vlastni cestou k vyreseni onoo maleho problemu:)..ne tak intezivni jako jine korejske filmy..myslim ze na poli ciste komedie se maji jeste co ucit..a kdyz snimek prejde do dramatu tak tomu uz chybi ona hravost, ale zaroven vyraznejsi dramaticky oblouk..neslane nemastne..jedine pri scene se svatbou se i v tomto filmu objevi potencial ktery mohou dat tematu "umelecky kyc" jen korejci:) ()

Pampa

Při prvním sledování jsem byla zvědavá jak vše dopadne. Při dalším mě to už tak nebavilo. Film připomíná instruktážní video do předmětu péče o dítě. Přístup hlavní hrdinky která nic neřeší, o nic se nestará, nemá žádné obavy, by jí věkově vyzrálejší nastávající maminky mohly závidět. A otevřené prohlášení nastávajících mladých rodičů, že se o ně přece budou starat jejich rodiče, je na přeshubu, žádný náznak dospělého rozhodnutí a přijmutí odpovědnosti. Levný film natočený pro kina. Hezká žvatlavá úvodní píseň. Myslíte, že žili spolu šťasně až na věky a jestli nezemřeli, žijí šťastně dodnes nebo jim to dlouho nevydrželo? Já se po shlédnutí přikláním k druhé možnosti. ()

muti

trochu naivne, detinske, bezproblemove, takmer idealne. mladi sa tvaria ze sa nedokazu za ruky chytit, pricom je vsetkym jasne, ze toho v 15.ich vyskusali uz pomerne dost. pacila sa mi Starkraftovska vsuvka, takisto unik z domu v noci a prekvapko v skole aj tajne plany rodicov o buducnosti.mila a prijemna oddychovka. Elen Page tam sice nebola,ale aj tak za 4. ()

Simononer77

Počínanie Jeni je niekedy nepochopitelné, ale nepochopitelné je aj to ako može byt Juno otcom. To bolo k tomu zlému. A teraz pristúpme k tomu dobrému. Film má velmi jemný humor, ktorý je pre režiséra typický, rovnako ako aj filmové farby, ktoré sú zasa typické pre filmy ázijskej produkcie. Kulisy sú jednoduché; zasa sa nachádzame v škole a jediná náročná scéna na triky je rozpávkovo gýčová svatba, na ktorú budete potrebovat štipku sentimentu a kamaráta, ktorý vám zaklapne padnutú sánku. Filmová sánka padá hlavne rodičom, ktorí sú na naše pomery mierne netradiční a nelogickí. Ktorá matka by takto reagovala na to, keby jej dcéra oznámila, že je tehotná? Sympatické mi boli Junina neskúsená sestra a scény z prednášky o sexuálnej výchove, čo bolo naozaj nesmierne vtipné. Koľko krásnych chvíľ ste zažili so svojou láskou tak, aby ste spolu dokázali vychovávať dieťa? ()

O.P.

Komedie???? Vzhledem k tomu, že za celý film mi přišla vtipná jedna scéna a to v posledních minutách, tak bych řekl, že se to tak považovat nedá. Podle mě se jedná o romantické drama. POZOR SPOILER: Film, nemůžu říct, že je špatný, ale dosti naivní např. sotva si dali pusu, byli velice nesmělí tak jak to sakra bylo v posteli???? No přesto, že se mi až tak nějak moc nezamluvají romantické filmy, tak konec to vylepšil a proto dávám **hvězdičky... ()