Bubeník Marty, kytaristé Radek a Tom a zpěvák Luki sice mají zkušebnu v opuštěné kladenské vodárně, ale chybějí jim pořádné nástroje i peníze. Získají sice možnost předvést se vlivnému Djangovi, přehrávka však skončí fiaskem, když jim technika selže po prvních tónech. Jenže Radek byl právě vyhozen z tiskárny, Tom prodává kytky s přítelkyní Šárkou, Marty je sice synem starosty, myslí však pouze na holky, a tak je brzy z každého místa vyhozen. Stejně dopadne i Luki, jenž dostane padáka po maléru, který způsobil v domě milionáře Salingera. Napadne ho unést Salingerovi milovaného psa Johnyho a chtít za něj výkupné. Marty se dostane do Salingerova domu a uspí psa prášky, takže ho vystrašený milionář zaveze k veterináři, odkud ho mladíci ukradnou. Zavolají Salingerovi, domluví předání výkupného a další den mají v rukou kufřík s penězi. Jenže pak se vše zhatí. Kufřík i se Šárčiným autem exploduje a jen náhodou se nikomu nic nestane. Pes Salingerovi uteče a vrátí se k nim. A to je malér, protože boháč poslal drsného pobočníka Igora, aby zvíře našel a přivedl zpět. S pomocí kriminálníka Chřestýše vymyslí nový plán, ale než ho stačí realizovat, pes zemře. Teď už se zuřící Salinger nezastaví, dokud je nedostane. Podle Chřestýše zbývá jediná možnost - musí ho předejít a dostat do kriminálu. A tak se zrodí další plán. (TV Nova)

sus

Až na pár docela vtipných momentů, u kterých jsem se z chuti zasmál, celkem nuda. Perfektně svou roly zvládl Mádl co by sukničkář a taky Hrušínský co by opilý starosta. ()

BigBrother

Par vtipnych scenek bohuzel nenahradi slaby scenar a nedostatek napadu, takze film je nakonec k nesneseni dlouhy a nechapu jak mohl dostat nominaci za strih - vzdyt prave poradne prostrihat by mu vyrazne pomohlo. Ale pro teenagery to asi staci: v tech slabsich mistech se mohou venovat partnerce nebo si dat level na PSP. Hvezdicka navic za starostu-notorika a Madla na koksu. ()

Danielitto

Je to už nějaký pátek, co jsem to viděl. Ale jak to bylo blbý, tak na to nezapomenu, to mi teda věřte. Jestli máte rádi dobré filmy, tak se tomuhle vyhněte. ()

@nthr4X

Já sem se bavil a ty hodnocení jsem tak trochu čekal ale až tak blbý to ne.Nebyt Kotka s Mádlem tak je to fakt o ničem ale voni pobaví tak o čem řeč postavit tam nějaké jojáky neznámé tak to je příšernost. Znám mnohem mnohem větší sračky českého filmu... ()

česnek

Poněkud jednodušší scénář, slabé výkony hlavních herců (Mádl, Kotek). Komedie, jejíž humor většinou není příliš vtipný, jsou ale i situace (není jich však mnoho), kdy se člověk popadá za břicho smíchy. Role, kterou ztvárnil Jan Hrušinský, sice není příliš vhodná pro herce takového formátu, přesto ji zahrál jako obvykle výborně. Podobně i Nováková a Beran - jejich výkony jsou dobré, jejich talent se ale lépe projeví ve filmech typu Pelíšky. ()

Gross

Kdo čeká od filmu pokračování Snowborďáků nebo Rafťáků, bude zklamaný. I když se opět jedná v určitém smyslu o komedii, je zde určitý posun od teenagerovských sérií, na které jsme od pánů Kotka a Mádla zvyklí. Film má rozhodně jiskru a vůbec se během něj nenudíte. Vytknout by se snad dal slang, a o sprostá slova skutečně není nouze. Hlavní zápletka je trochu naivní, točí se kolem krádeže psa a zájmu na výkupném, kdy majitel je pro záchranu svého miláčka udělat téměř cokoli. Ale jinak celkem spokojenost, za mě 60 ()

lizardking

No tak úplná prohra to není, ale nějak zvlášť zajímavý film taky ne.Václav Postránecký a Pavel Rímský jsou dobří herci, ale ani jeden nebyl správně vybrán do své role. První prostě nevypadá jako grand mafioso, i když se snaží seč může a práci samotnou odvádí skvělou. Druhému těžko věřit, že je profi zabiják. Ti ve skutečnosti asi vypadají jinak, bývají spíš mladší, do třicítky, s postavou kulturisty.Aspoň tak si to člověk představuje. Kokotek-Mádl nehrají, jen prostě existují. To je nejlépe zaplacený kompars všech dob. Ale místy se člověk pobaví, tak dávám dvě hvězdičky. ()

Docentus

I do třetice nenáročná klasika Janák-Mádl-Kotek. Děj vycucaný z prstu, ale cení se pokus o něco jiného než v předchozích dvou případech. ()

M0rSalis

Ačkoliv jsem cílová skupina tohoto filmu, tak jsem se teda nijak nebavil. Nebýt Chřestýše (Predrag Bjelac) tak by to na ty 2* nebylo ani náhodou (možná tak na 1*). Celkově mi přišel celý film dost stupidní a smál jsem se akorát při pár scénách s Bjelacem (hlavně scéna s preparátorem) ()

FandaF

Film jen asi na jedno podívání, ale dobře jsem se bavil ;-) Škoda, že někteří jedinci přehrávají jak na divadle... Jinak na českou scénu je to nevídaný počin v zajímavé kombinaci žánrů komedie a akce. Film má slušné a vyrovnané tempo. Dost ho sráží dolu slabý konec. ()

gpx

Viděl jsem i debilnější český komedie. Tohle je ještě vcelku zvládnutelný, pár hlášek se tam najde. ()

Tejca

Jako taková hodně šílená oddechovka o které nemůžete moc přemýšlet to naprosto splnilo svůj účel. ()

BlueNeon81

Nebolo to zlé, nápad to malo aj celkom v pohode, Karel Janák sa síce snažil urobiť veľký film, značne inšpirovaný gangsterkami Guy Ritchieho, ale ostalo to tak nejak na pol ceste. Použitie vulgárnych slov bolo na môj vkus samoúčelné, aj zobrazený rádoby drsný svet, ale humorný podtón bol vcelku prijateľný a aj hudba obstála na výbornú. A Jirka Mádl ako lámač ženských sŕdc bol skvelý. ()

Skretule

Nejzábavnější z trojce crazy komedií dvojce Mádl a Kotek. Pár opravdu vtipných frků. Jen nechápu proč kapela, která nemá peníze na aparaturu chlastá nejdražší české lahvové pivo. ()

klapqua

Toho psa jak milovníčka zvierat nedokážen odpustiť! Inak ok, ale ten pes, och...kazí mi to celý dojem... inak som sa celkom bavila, aj keď je ten scenár trošku plytkejší... Mádl mi bol tou svojou neukojiteľnosťou fakt sympatický a o jeho vydarenom taťkovi-alkoholikovi ani nehovorím ;) ()

qwertasip...

V recenzích se píče (pardon, chtěl jsem napsat "píše", ale jaksi mi v hlavě uvízlo slovo, které se ve filmu nejčastěji objevuje), že se jedná o drsnou krimikomedii plnou černého humoru. Nemyslím si. Musím se přiznat, že jsem se ani jednou nezasmál, a dokonce ani koutky mých rtů nejevily známky jakéhokoliv pohybu (pokud ovšem nepočítám zívání). Zhulenecké scény (viz Gympl) mi už vážně lezou krkem, Mádl coby sexyidol a neodolatelný svůdník (Casanova je proti němu naprostej nýmand!) a totálně tupá přítelkyně jednoho z hlavních hrdinů, kterou svým IQ hravě předčí i Forrest Gump. Jediné, co se dá vyzdvihnout je relativně slušná muzika. Herci zahráli celkem dobře, ale i tak je to jedna z největších debilit, kterou jsem kdy viděl. ()

Nebe007

Průměrná česká novodobá komedie určená spíše pro dospělejší publikum. Celkem povedené, očekával jsem větší krach. Příběh docela zajímavě promyšlený a propletený, člověk občas nevěděl, jak to nakonec dopadne. K hereckým výkonům se radši nevyjadřovat, čtveřice havních hrdinů stoprocentně nepatří mezi nejlepší herce. Při sledování jsem se ale občas od srdce zasmál, za což může hlavně představení Jana Hrušinského v poslední půlhodince. ()

EddieIron

Skvělá muzika,toť vše.Jinak stupidní příběh,mizerné dialogy plné vulgarismů a mimořádně trapný Petr Janda.A nad vším ční Pavel Rímský a jeho "pan čtyřnohý"!Nepamatuji,že by mi někdy nějaký herec lezl na nervy tak,jako on. ()

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

05.04.2006