Musím přiznat, že jsem byl příjemně překvapen! Je to zábavný film, který je na českou tvorbu originální, jinak jde ovšem o naprostou kopii Ritchieho gangsterek! Je to hezky natočeno a vyskytuje se i několik hlasitě vtipných vtipů! A mírnější úsměv jsem měl na ksichte pořád! Hlavní čtveřice je celkem příjemná, největší prostor, nejzajímavější postavu a i nejlepší výkon má Mádl, který je podle mě uplně jinde, než většina českých současných mladých herců a všude, kde jsem ho zatím viděl působil skutečně uvolněně a uvěřitelně! Podle mě má slušnej talent i budoucnost! A některé další vedlejší postavy jsou taky velmi příjemně šťavnaté, například ochlastaný starosta a velká zhulená máma Škorpión! 7/10(14.10.2007)

Janák tentokrát šíleně přestřelil, když se pokusil kombinovat dva tak rozdílné žánry. Celou dobu sliboval něco temnějšího, ale vyklubala se z toho spíš další teen komedie v modrých filtrech se šíleně trapným Postráneckým. Vtipům už dochází švih a scénář je jedno velké prázdné nic, které se Karel pokouší natáhnou na hodinu a třičtvrtě. Nečekal jsem nic. Nedostal jsem mnoho, ale na průměr to ještě stačí.(27.4.2007)

• Pepinec

Kdyby se název filmu upravil na Sezonu podvraťáků a děj se přemístil do naší ulice, mohl by z toho být zajímavý dokument o nevychovaných paničkách a rozmazlených psech. Mám ale pocit, že ani jedno se nestane, takže mi nezbývá než stroze a odevzdaně napsat, že takhle je to další z řady "cool teenagerovských komedií", které svou vyrovnaností připomínají nálady žen v menstruaci a nápady kluků v pubertě.(21.8.2013)

• honajz

Něco tak trapného, špatně načasovaného v jednotlivých scénách a mizerně sestříhaného, ozvunčeného a s humusoidních hudebním podkresem aby jeden pohledal. Příběh vypadá, jako by ho kluci vymysleli během školní přestávky po několika jointech, kdy je svět veselý a hravý, a nehrát (protože jako jediní něco málo trochu hráli) Postránecký a Hrušínský, není za co dát ani tu jednu hvězdičku. Většina postav mi byla nesympatická, rádoby humor taky (ha ha, mafiáni se sjedou a jeden druhému vystřelí do hlavy díru, to je vám bžunda), a ty prohřešky proti filmařině, za to by se mělo fyzicky trestat.(16.10.2015)

• Xmilden

Janák nápadů zbavený. S tímhle materiálem se přitom daly dělat docela zajímavé bejkárny. Klukům to ovšem tentokrát moc nesedlo a Mádl třeba není vidět vůbec. Minimum vtípků se povedlo, například Preparátor není vůbec špatnej a celkově vtípky kolem vycpaného psa zachraňují čest komediální rovině. Jinak ovšem 40% bída.(13.4.2015)

• - Ve scéně, kdy Radek (Martin Písařík) vstává, hraje Evropa 2 Ranní show. Ta však začíná v 6 hodin, nikoliv v 5, kdy Radek vstal. (Skarface)

• - Radek (Martin Písařík) v jedné scéně říká, že dávka, kterou hodlají dát Salingerovu (Václav Postránecký) psu Johnovi, je tak silná, že by uspala i berana. Poté je krátký záběr na Kytku, jehož představitel se jmenuje Michal Beran. (Terez_Vv)

• - K filmu vznikla i stejnojmenná počítačová hra a knížka. (HappySmile)