• Kulmon

Daleko nejhorší co vzešlo z trojice Janák - Kokotek - Mádl. Jestliže předchozí filmy se ještě nechaly trochu sledovat, tento trapný pokus si málem nezadá s jedním z největších paskvilů poslední doby - Panic je nanic. Samý vulgarismus který má dělat film cool a má zaujmout mladší publikum. Kurva do píče tak to ani hovno!(10.5.2009)

• choze

Už RAFŤÁCI povážlivě balancovali na hranici trapnosti a nudy, ale pěkný holky, dobrý soundtrack a nějaká ta vtipná scénka to zachránily. Tady není vtipného nic a soundtrack je, nato že je to o hudební skupině, paradoxně ze všech soudtracků Janákových filmů nejslabší. Neoriginální námět je bolestně a nenápaditě natahovaný, opět tu nepotkáme jedinou postavu z masa a kostí, jen samé víceméně trapné figurky a celé je to nepříjemně sterilní. Máti se u toho bavila podstatně líp než já.(12.3.2007)

Nejsem ani přívrženec ani zarytý odpůrce trojice Janák-Kotek-Mádl a osobně považuji tento film za jejich nejpovedenější, ale jsem současně rád, že jejich spolupráce prozatím skončila. A k Podvraťákům jen krátce - jsou trochu málo uvěřitelní. Zápletka je vycucaná z prstu a stejně působí i scénář. To je trochu sráží dolů. Naopak sympaticky působí hudba a výkony některých jedinců. I když se tenhle film tváří z trojlístku Janákových hitů nejdospěleji, obávám se, že zase sklízí největší úspěch u cílové skupiny "teenager". Ale jak tady tak sleduji hodnocení uživatelů, asi se pletu. :-)(4.11.2007)

• mzss1

Tak tohle se silně nepovedlo. Dvojka Jiří Mádl a Vojtěch Kotek a tohle ? Snowboardáci a Raftáci byly skvělé filmy. Tohle je bohužel úlet. Známé herci a stejně nic extra. Vojtěch Kotek, kterého nemusím mě zde akorát naštval svoji vzhledovou vizáží. Ani Mádl to nezachránil. Příběh nulový, vtipné scény za moc nestojí, takže ve výsledku bohužel silný propadák. Hodnotím na 1% = odpad!(28.11.2012)

• Slarque

Janák sice nenatočil potřetí totéž, ale výsledek opět zaostal za očekáváním. Černá komedie dojíždí na odbytý scénář a nepevnou režisérovu ruku. Jistě se při natáčení všichni výborně bavili, ale mně nakonec přišel zajímavější Jan Hrušínský jako starosta než kterýkoli z hlavních hrdinů. Karel Janák k sobě prostě potřebuje najít pořádného scénáristu a ujasnit si, co za film vlastně hodlá natočit.(3.5.2008)

• - Michal Beran a Kristýna Nováková-Fuitová si spolu zahráli již jednou, a to v roce 1999 v úspěšném českém filmu Pelíšky (1999). Michal Beran hrál chlapce, rovněž Michala, který byl do role Kristýny Novákové-Fuitové, Jindřišky, nešťastně zamilován. (Terez_Vv)

• - Šárka (Kristýna Nováková) na začátku filmu jezdí žlutým autem, které v průběhu filmu exploduje. Přesto však poté není schopna natankovat dodávku podvraťáků. (Apolskis)

• - Když Pedja Bjelac (Chřestýš) dostal scénář, tak někdo přišel s tím, že režisér Karel Janák vyžaduje improvizaci, tak ať se to neučí. Pedja se na to tedy vykašlal, a když přišel na plac, Janák požadoval všechno, co bylo ve scénáři. Ostatní mu tedy pomáhali nasoukat všechny repliky rychle do hlavy a někdy mu dokonce za kamerou drželi texty napsané na papírech. (HappySmile)