1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko. Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust. Quentin je mladý a přísný inspektor, kterého vyslala newyorská policie, aby obě ženy zatknul. Odolá však kouzlu těchto dvou krásek? A jaké zbraně použijí na Tylera Jacksona? On a jeho lidé se pomalu začínají obávat jejich koltů. (oficiální text distributora)

DadysGirl

Troufám si tvrdit, že jeden z nejvíc sexy filmů... Salma a Penelope pohromadě?! Mnoha mužům se jistě splnil sen... Mě se na to koukalo moc hezky... Navíc je to zábavné a oddechové a dá se na to kouknout i znovu... :) ()

joelly01 odpad!

Zase takovy nestnastny hnus. Ja jsem si myslela ze to bude takova prijemna komedie na destive nedelni odpolko, ale byla to zrejme soutez v tom jak se co nejlepe pitvorit a byt co nejvic afektovana. Me osobne je hrube nesympaticke oboji, procez nemilosrdne odpaduji. ()

LukeSharp

Nevím proč,ale mě se to líbilo.Vlastně vím proč se mi to líbilo.Salma+Penelope+slušná porce zábavy to dá dohromady celkem solidní anti-western.Tenhle film nelze brát vážně a pokud se k tomu tak přistoupí tak je to film slušný.Žádné morální poselství,žádný přehnaný patriotismus(přece jenom troška tam byla),jde prostě jen o to diváka pobavit.A to se stalo.Akční scény slušné,herečky...se asi nemusím vyjadřovat,závěrečná bullet time scénka taky ušla takže 75% ()

unrocker

Taková pohádka a hlavně pastva pro mužské oko... Příběh o ničem ale ty dvě hlavní hrdinky prostě paráda... :) ()

HarveyDent odpad!

!!obsahuje spoilery!!Prvoplánová "westernovka", kterou režírují dva amatéři, spíš otroci Bessonovi, který je ještě horší scénarista. Jediné, co tu zaujme, jsou samozřejmě hlavní hrdinky a jejich "dvojčátka"(víte jak to myslím:) Nepovodená režie pak vede k jednomu asi nechtěnému důsledku. Hned po postelové scéně, vám totiž už bude úplně fuk, kolik bank ještě bude přepadeno, ale jestli ten nesmělý detektiv skončí s tou anebo s tou. A docelo to uchází, když se obě ptají, která líbá líp. AŽ NA KONCI nás však VŠECHNY BESSON PODVEDE, když se nesmělý hrdina vrátí ke své snoubence a hlavní dvojka jde vykrádat další banky........NUDA! a když film podvádí diváka a vodí ho za nos, je to ten nejhorší zločin kinematografie. BTW: Steve Zahn je teda hajzl, co se má!!!!!!! To mě zajímalo kolik borců se hlásilo na konkurs k týhle roli ()

tereza.s

Trošku nuda trošku zábava. Kdyby tam nehrála Penélope Cruz, kterou já mám opravdu moc ráda, tak asi budu hodně zklamaná. No jo..... herecký výkon se nezapře. A když ne výkon, aspoň mě baví se na ni dívat. Ale nemůžu to odsoudit ani to moc pochválit. Zkrátka takový průměr, který zdobí dvě perly. No tak aspoň kvůli nim ()

LuNaj

Nedám dopustit na Penélope. Jak se ona roztomile pitvoří, to je k sežrání;-) Salmu už tak moc nemusím... No nic, teď k filmu. Jako komedie mi to moc nepřijde, spíše takový dobrodružný film z Mexika, odpočinkový, pohodový. Prostě a jednoduše mi u filmů nestačí, když se tam objeví nějaká sexy herečka (P. Cruz) a má mě zabavit hoďku a půl. Teda myslím prostřednictvím filmu. Normálně by hoďka a půl byla málo;-) Pořád odskakuju od popisu snímku, Penélopka mě trošku rozptyluje:-)) ()

Bigfuckman

Špatná režie, nudné až trapné dialogy jakožto pistolnické přestřelky. Bez té postelové scény by to byla 1 hvězda. Stráže zlata ve vlaku taky prokázaly obrovskou odvahu při spatření ozbrojené banditky. Ubohé! Tento film jsem viděl na televizní stanici jenž nás denně krmí takovýmahle stupiditama. Krásné holky byl hlavní a nutno podotknout, že i jediný stěžejní bod téhle tupé komedie, kterou bych určitě nezaškatulkoval do žánru western. To by byla urážka všech westernů. ()

ab.dul

Tady jen podotku, že JE na co se koukat. U příběhu se člověk chvíli směje, chvíli nudí...A je tam samozřejmě i to napětí. ()

Korbelka

Je vidět, že oba režiséři před tímhe filmem točili jen reklamy. Podruhý bych se na to nekoukla ani za zlatý prase. ()

L3G1ON4R

Jednoduchá westernovka v ženském provedení může být i sexy. Otázkou však je na jak dlouho ? Asi po tu dobu co vydržíte koukat. Obě pistolnice na mě působily spíš komicky, prostě ženským nesluší tenhle kabát s kvérém za opaskem. Když k nim přidám nemotorného a komického S. Zahna je z toho parta hic na kterou se koukáte dokud opravdu vydržíte. ()

Lennie

Jak si tak čtu komentáře ostatních, tak pány očividně upoutaly hlavně hlavní hrdinky ;-) Tyhle dámy pravda nejsou můj tip, takže si můžu bez problémů přiznat, že to byla blbost až na půdu, na kterou se ale přesto dalo dívat. ()

macetoma

Dobrý baby. Radost pohledět. Trocha vtipkování, trocha akce, divoký západ. Zábava v lehkém stylu. Pobavit, neurazit a rychle zapomenout. Dávám tři hvězdy. ()

Jaromír

To byly ale kočky :), celkově se jedná o takový miloučký film (zejména pro muže). Holt nahraďte Clinta Eastwooda dvěmi kočkami, uspořádejte soutěž v líbání a žádný chlap neodolá :) haha. Jde opravdu o připitomělý film, ale jeho "vlohy" musí ocenit každý chlap :). ()

RyanRainheart

Přiznávám, že je to hloupé s neoriginálním scénářem, ale pokud ale na to kouknete jako já s nadhledem, tak se i docela dobře pobavíte. Být chlapem, tak si to snad užiju ještě více, protože holky jsou moc hezké, mě tak musel stačit roztomilý Steve Zahn. ()

KateW

Sexy pistols je film, který vám poskytne perfektní servis. Odpočinete si, ale neusnete. Film nabízí spoustu zábavy, akce i závažnější momenty. Nečekejte oscarový snímek, ale můžete se připravit na 90 minut příjemné zábavy. ()