poster

Země nikoho

 • český

  Do naha!

 • anglický

  No Man's Land

Krimi / Drama / Thriller

USA, 1987, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Visáč
  *****

  Jedna z najlepších rolí Charlieho Sheena. Hrá yuppíka, ktorý kšeftuje s kradnutými autami a je tu v životnej forme, kariérne rozbehnutý jak drak, keď sekundoval najväčším hereckým esám tej doby v peckách ako Platoon či Wall Street. Rozhodne to ale nie je iba o Sheenovi. Uveriteľný príbeh, solídna réžia, Poledourisove synťáky, Porsche kam se podíváš, excelentná dobová atmosféra. Osmdesátky jak víno.(16.1.2017)

 • slunicko2
  ****

  Kdo rád krade Porsche, ten se raduje. 1) 26letému velmi přitažlivému Danielu Bernardu Sweeneyovi (policista Benjy) to v přiléhavých džínách moc slušelo (inu baseballista a hokejista se nezapře), 24letý Brad Pitt si ve svém filmovém debutu střihl malou číšnickou roli, v níž ho možná ani nepoznáte a ani 22letý Charlie Sheen nebyl k zahození. 2) Příjemný klasicky udělaný kriminální film, který, pravda, se do filmových análů nezapíše (ani nezapsal), ale sledoval jsem ho s chutí, strávil jsem u něho příjemné chvíle a rád se podívám znovu. V rámci žánru se blíží špičce.(22.9.2011)

 • movieretro
  ***

  Pro mně klasika ještě z dob kdy byli filmy dabovány jedním hlasem,Ovšem dnes již podprůměr, ve své době nedosahovalo ale zdaleka Únosu Aut.Breda Pitta bych ovšem vyškrtl ze seznamu herců, nebot není uveden ani v titulcích a mihne se v roli číšníka zhruba na 5 sec. Pro Silver:domníval jsem se že obsahy jsou vlastní a ne okopírované z IMDb a přeložené. Storyline Benjy Taylor is a rookie cop who goes undercover to nab a gang of car thieves led by Ted Varrick. Taylor becomes too involved and starts to enjoy the thrill and lifestyle of the car thieves, and falls in love with Varrick's sister Ann.(9.6.2011)

 • kaylin
  ***

  V podstatě průměrný film o tom, jak byl policajt převelen na akci, kdy se má vydávat za zloděje aut. Infiltruje se dobře, získá si vztah s hlavním frajerem, kterého skvěle zahrál mladý Charlie Sheen, ale nakonec to někdy musí prasknout. Konec je rozhodně lepší než v případě "Rychle a zběsile", kde je východisko stejné.(28.3.2018)

 • juditik
  ***

  Príbeh mladého, bohatého a rozmaznaného majiteľa autoservisu (Sheen), ktorý si privyrába kradnutím áut, aj keď to nepotrebuje - samozrejme, len tak pre radosť a zábavu. Nezostane však len pri kradnutí...Vtedy prichádza policajný zelenáč (Sweeney) v utajení, ktorý si však až veľmi rýchlo a ľahko zvyká na život zlodejíčka...Sweeney aj Sheen tu majú pekný herecký duet, film nič extra, ale pri nedeľňajšom obede sa dá...(4.7.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace