Holky v balíku

Material Girls

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 2006, 97 min

• H4N1CK4

Film o dvou bohatých sestrách-dědičkách, které jsou tak vypatlané, že si vypálí vlastní barák, klíčky od auta dají omylem zlodějům a nechají se připravit o firmu, takže skončí bez koruny (vlastně bez dolaru) na dlažbě... Jinak jsou to ale samozřejmě krasavice inteligentní! Takže není divu, že všechno dobře dopadne a ještě k tomu klofnou dva hodné a chytré kluky, kteří ségrám pomůžou nejen získat firmu zpět, ale dokonce zahýbou i jejich hodnotovým žebříčkem! :D(29.12.2008)

• Thomick

Ouch ... uječený ségry v hlavních rolích, samí neherci ve vedlejších, pitomé dialogy, které vás nutí opakovat si pořád dokola evergreen téhle povrchní kraviny - "What?" . Usmát se? Zapomeňte, to byste si museli odmyslet celkem reálnou představu, že jsou Duffky takové i ve skutečnosti. Navíc proč se křenit, když to všechno, čest výjimkám, bylo myšleno vážně? Hlavně, že jsou teď H+H v balíku, což? ...(21.6.2009)

• Ridick

no tak tento film ma nepekne dojal. sestry duffove si povedali, ze natocia film o dievcatach, kt. sa menia z materialnych na skromne devy so spravnymi frajermi a hodnotami. taketo mravne ponaucenia na konci filmu uz nie su v mode peknych par rokov. dokonca aj preafektovane vykony vsetkych hercov a otrasna hudba s odpornym scenarom mi neodmakkcia srdce a dam zasluzeny odpad. varujem : ak mate radi filmy, prosim vas vyhnite sa tejto katastrofe milovym oblukom (ak neverite ceknite si material girls na imdb.com)(19.12.2006)

Od tohoto filmu jsem nic moc nečekala.Tudíž, když jsme si to pustila, byla jsem mile překvapená. Děj svižně ubíhal a já se docela dobře pobavila. Jasně, ten kdo od toho čekal dopodrobna propracovanou detektivku/drama tak ho to samozřejmě zklamalo, ale i tak si myslím, že odpad tomu nepatří. 4 hvězdy a klidně bych si to pustila znova.(7.1.2009)

• viperblade

No to mě poser na má holá záda! Tahle myšlenka mě nejčastěji napadala při sledování tohoto skvostu. Abyste rozuměli, já tento film nejdřív jen na půl ucha slyšel, protože si ho ségra před nějakou dobou pouštěla. A už tenkrát jsem byl zhnusen, ale příčí se mi hodnotit film jen z poslechu. Tak po velice dlouhé době jsem se odvážil a pustil si to. Řeknu vám, některé filmy prostě MŮŽETE ohodnotit, aniž byste je pořádně viděli. Je mi fakt záhadou, kde na to sakra berou prachy, točit takovýhle sračky. Asi si to zaplatili Hilary a Haylie samy, jinak to nevidím. Jo a co v tomhle dělá Anjelica Huston to mi fakt hlava nebere! Takže, pokud chcete strávit hodinu a půl smysluplněji, mám pro vás řadu lepších aktivit. Od sledování jiného filmu, až po hraní piškvorek sám proti sobě. Garantuju vám, že se pobavíte mnohem víc. Tomuto se zdaleka vyhněte!(27.2.2009)

• - Henry pojmenoval svou kočku po Clarenceovi Darrowovi, což byl americký právník, který proslul obhajobou Johna T. Scopes v slavném "opičím soudu" proti žalobci Williamsovi Jenningsovi Bryanovi. (HappySmile)

• - Natáčení začalo 18. dubna 2005 a 32. května 2006 Lukas Haas (Henry) oznámil, že pro film možná nenajdou distributora. Nakonec film koupila společnost MGM a v srpnu ho uvedla v 1 500 kinech, kde propadl. (HappySmile)

• - První film, kde spolu hrají sestry Hilary Duff a Haylie Duff. (HappySmile)