Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tanzie a Ava, velmi bohaté sestry, jsou dědičkami rodinného majetku. Jednoho krásného dne se jejich pozlacený svět díky skandálu zhroutí. Jejich bohatství je pryč. Musí se postarat a řešit věci, kterými se nikdy nemusely zabývat! (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (83)

berg.12 

všechny recenze uživatele

Pro případy, kdy se třeba budete rozmýšlet, jestli dát nějakému filmu odpad, neškodí občas kouknout na něco takovéhleho. Pokud je ve vás alespoň kouska smyslu pro objektvnější posouzení filmových kvalit, možná si ho příště lépe rozmyslíte. Sám ho nedám jednoduše jen proto, že jím šetřím na trochu jiný druh filmů a je možné, že nějaké pětileté holčičce by se to mohlo i trochu líbit. Kdo tohle vydrží od začátku do konce, má u mě bobříka odvahy. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Nic chytrého, nic mimořádného. Je to film pro určitou skupinu a ta skupina není malá. Před 10 lety, jako malá holka, bych asi jásala. Možná bych si koupila dokonce stejné šaty či boty jako měla jedna z představitelek. Teď to spíše řadím do dětských holčičích filmů. Přesto takovým filmům fandím. 2, 5 * ()

Reklama

Divočák 

všechny recenze uživatele

Jasně, určitě to není žádný film století, ale házet tomu rovnou odpad? Scénář je takový typicky holčičí, humor je taky typicky holčičí, prostředí je taky typicky holčičí... No kluk na tom vlastně mimo toho, že se tam pohybují hezké holky, asi těžko najde něco, co by ho zaujalo. Ale sestrám Duffovým ty role vyloženě sedly, parafráze na sestry Hiltonovy je zjevná a kdybych byl holka, klidně bych tomu tu pětku vlepil. ()

viperblade odpad!

všechny recenze uživatele

No to mě poser na má holá záda! Tahle myšlenka mě nejčastěji napadala při sledování tohoto skvostu. Abyste rozuměli, já tento film nejdřív jen na půl ucha slyšel, protože si ho ségra před nějakou dobou pouštěla. A už tenkrát jsem byl zhnusen, ale příčí se mi hodnotit film jen z poslechu. Tak po velice dlouhé době jsem se odvážil a pustil si to. Řeknu vám, některé filmy prostě MŮŽETE ohodnotit, aniž byste je pořádně viděli. Je mi fakt záhadou, kde na to sakra berou prachy, točit takovýhle sračky. Asi si to zaplatili Hilary a Haylie samy, jinak to nevidím. Jo a co v tomhle dělá Anjelica Huston to mi fakt hlava nebere! Takže, pokud chcete strávit hodinu a půl smysluplněji, mám pro vás řadu lepších aktivit. Od sledování jiného filmu, až po hraní piškvorek sám proti sobě. Garantuju vám, že se pobavíte mnohem víc. Tomuto se zdaleka vyhněte! ()

nash. 

všechny recenze uživatele

Tyhle holky jsou spíš v pytli než v balíku. A celý film s nimi. Afektované přehrávání má zřejmě zamaskovat absenci humoru, nebetyčnou nudu, hloupost scénáře i režisérskou bezradnost. Bohudík je to pitomé tak moc, že je to občas svým způsobem až zábavné. Ale zase ne dost na to, aby se to vydrápalo o hvězdičku výš. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (4)

  • První film, kde spolu hrají sestry Hilary Duff a Haylie Duff. (HappySmile)
  • Henry pojmenoval svou kočku po Clarenceovi Darrowovi, což byl americký právník, který proslul obhajobou Johna T. Scopes v slavném "opičím soudu" proti žalobci Williamsovi Jenningsovi Bryanovi. (HappySmile)

Reklama

Reklama