Holky v balíku

Material Girls

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 2006, 97 min

• Pethushka

Nic chytrého, nic mimořádného. Je to film pro určitou skupinu a ta skupina není malá. Před 10 lety, jako malá holka, bych asi jásala. Možná bych si koupila dokonce stejné šaty či boty jako měla jedna z představitelek. Teď to spíše řadím do dětských holčičích filmů. Přesto takovým filmům fandím. 2, 5 *(9.2.2011)

• Charlizee

Po odpadu sahám jen v případech nouze. U tohoto skvostu se mi zvýšil tlak, místy jsem lapala po dechu a mozkové buňky téměř stále volaly o pomoc. Neptejte se, co mě to popadlo, ale opravdu jsem to zhlédla celé - asi jsem pořád čekala, že se něco stane a ukáže se, že to celé měla být povedená satira. Bohužel... Je to přesně ten typ případu nouze, u kterého je mi líto, že se náklady spojené s výrobou snímku nevyužily alespoň trochu rozumněji.(10.10.2014)

• Z0oMb3E

Osobne mám tento film na úrovni ohavnosti V.I.P s Pamelou. Nudný dej, žiadny spád, o herečkách sa lepšie ani nezmieňovať. Aspoň, že sa na ne dá pozrieť, ale iba keď stopnete film, akonáhle film odpauzujete celé čaro sa stráca. Čistá umelá gumovačka mozgu. Odporúčam sledovať od dvoch promile v krvi a viac aj tak si to ráno pamätať nebudete.(12.3.2010)

• Shaij

Hloupá, tuctová a stoprocentně předvídatelná rádoby detektivně/romantická zápletka, neuvěřitelně nudný a nesmyslný děj, naprosto nesympatické nejen hlavní, ale téměř všechny postavy, "milionové dialogy" a do nebe vojajicí blbost čišela z obrazovky celých 97 minut... bez přestávky. Jediný moment, kdy jsem souhlasně a spokojeně vytáhla obočí nastal pouze ve chvíli, kdy Hillary/Tanze zalomila rukama a označila se za krávu... Málokdy jsem si tak stoprocentě jistá, když zatrhávám kolonku ODPAD!(6.4.2010)

• blackrain

Dvě sestřičky mají všechno, paří na mejdanech, chodí na večírky, užívají si života,ale pak příjde průšvih. Jejich nádherný a bezstarostný život se jim zhroutí jako domeček z karet. Holky musí začít pěkně od píky. Z namyšlených princezen se stanou normální a obyčejné holky. Typická americká komedie. Taková blbůstka, když už jste všechno viděli a nic vás nemůže překvapit. Nemám nic proti obsazování vlastní rodiny do filmů, někdy je to super, ale dvě Duffové na jednom písečku, to je trochu moc.(26.12.2008)

• - Henry pojmenoval svou kočku po Clarenceovi Darrowovi, což byl americký právník, který proslul obhajobou Johna T. Scopes v slavném "opičím soudu" proti žalobci Williamsovi Jenningsovi Bryanovi. (HappySmile)

• - První film, kde spolu hrají sestry Hilary Duff a Haylie Duff. (HappySmile)

• - Film byl původně napsán pro Mary-Kate a Ashley Olsen. (HappySmile)