poster

Holky v balíku

 • USA

  Material Girls

 • Slovensko

  Miliónové kočky

 • Velká Británie

  Material Girls

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 2006, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Silviaxx
  *

  Priblblý, umelý, presladený, americký, klyšovitý príbeh o dvoch boháčkach a ich páde na hubu. Američanov asi takéto hlúposti nikdy neprestane baviť točiť a pozerať. Šablónovitý príbeh s malými obmenami na strane hercov a vyriešenia zápletky - nič, čo by nebolo 200x prebraté z každej strany. Som si však istá tak ako iní užívatelia, že malé dievčence by toto žrali.(15.7.2014)

 • Thomick
  odpad!

  Ouch ... uječený ségry v hlavních rolích, samí neherci ve vedlejších, pitomé dialogy, které vás nutí opakovat si pořád dokola evergreen téhle povrchní kraviny - "What?" . Usmát se? Zapomeňte, to byste si museli odmyslet celkem reálnou představu, že jsou Duffky takové i ve skutečnosti. Navíc proč se křenit, když to všechno, čest výjimkám, bylo myšleno vážně? Hlavně, že jsou teď H+H v balíku, což? ...(21.6.2009)

 • Syrachta
  *

  Jedna hvězdička snad jen za to, že jsem u filmu neusnula a že tam bylo i pár momentů, kdy jsem se smála. Zápletka byla předvídatelná a její řešení naivní a nereálné. Hlavní hrdinky mi byly nesympatické od účesu až k (ulomeným) podpatkům a Anjelici Huston s Brentem Spinerem jsem pro takový snímek upřímně litovala.(10.5.2015)

 • fmash
  *

  Velmi roztomilý příběh o dvou zazobaných rozmazlených dědičkách, které někdo málem ošidil, ale naštěstí k nim byl osud milosrdný a za účast jim přihrál ještě větší prachy. Vhodné jako šidítko pro zpitomělé prepubescentky, případně jako mizerná kulisa k nesoustředěné partii lízaného mariáše. Jako obojí je to naprd, takže mi nezbývá, než se po způsobu Igi.B zeptat, komu to vlastně slouží? ¾ puntíku.(21.11.2011)

 • blackrain
  **

  Dvě sestřičky mají všechno, paří na mejdanech, chodí na večírky, užívají si života,ale pak příjde průšvih. Jejich nádherný a bezstarostný život se jim zhroutí jako domeček z karet. Holky musí začít pěkně od píky. Z namyšlených princezen se stanou normální a obyčejné holky. Typická americká komedie. Taková blbůstka, když už jste všechno viděli a nic vás nemůže překvapit. Nemám nic proti obsazování vlastní rodiny do filmů, někdy je to super, ale dvě Duffové na jednom písečku, to je trochu moc.(26.12.2008)

 • - Film byl původně napsán pro Mary-Kate a Ashley Olsen. (HappySmile)

 • - Henry pojmenoval svou kočku po Clarenceovi Darrowovi, což byl americký právník, který proslul obhajobou Johna T. Scopes v slavném "opičím soudu" proti žalobci Williamsovi Jenningsovi Bryanovi. (HappySmile)

 • - Natáčení začalo 18. dubna 2005 a 32. května 2006 Lukas Haas (Henry) oznámil, že pro film možná nenajdou distributora. Nakonec film koupila společnost MGM a v srpnu ho uvedla v 1 500 kinech, kde propadl. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace